Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Аксесуари

Аксесуари
Артикул: 0002
Smart Vinyl over Vinyl Wallpaper Adhesive - це високоефективна готова змішана паста для шпалер, яка була сформульована для використання з усіма функціональними шпалерами Smarter Surfaces.Клей для шпалер можна використовувати з будь-якими шпалерами, які потребують високоякісного клею. Просто нане..
350.00 грн.
Артикул: 0017
Смарт праймер білий спеціально розроблений як основа для усіх продуктів Smarter Surfaces. Він має високий вміст білого пігменту і перекриває нерівний тон або яскравий колір оригінальної поверхні, щоб створити рівний тон під фарбу.Також важливим є те, що праймер попередньо ізолює основу, щоб в по..
840.00 грн.
Артикул: 0018
Смарт праймер прозорий це прозоре покриття, яке створене для підготовки пористої або свіжо помальованої поверхні перед нанесенням маркерної фарби прозорої. Покращує адгезію фарби до поверхні і попереджає впитування фарби у поверхню.Практично без запаху і підходить для використання на гіпсокартон..
980.00 грн.
Артикул: 0014
У цей набір входять усі необхідні аксесуари для роботи з маркерною поверхнею:• Набір з 4 маркерів (голубий, червоний, чорний та зелений) • 1 Губка • 1 Спрей для звичайної очистки маркерної поверхніВикористання якісних аксесуарів збереже та продовжить строк служби маркерної п..
700.00 грн.
Артикул: 0013
У цей набір входять усі необхідні аксесуари для роботи з магнітно-маркерною поверхнею:• Набір з 4 маркерів (голубий, червоний, чорний та зелений) • 1 Губка • 1 Спрей для звичайної очистки маркерної поверхні для щоденної очистки маркерних поверхонь • Набір неодимових магніт..
1 050.00 грн.
Артикул: 0016
Створений для видалення плям та слідів від перманентного маркера на маркерних поверхонь. Не слід використовувати щодня, лише при необхідності, так як засіб досить агресивний та впливає на подальшу якість маркерної поверхні.• Усуває сліди від перманентного маркеру • Усуває застарілі сл..
350.00 грн.
Артикул: 0015
Набір з 10 штукНеодимові магніти призначені для усіх магнітних поверхонь, особливо для Магнітної фарби та Супермагнітної фарби. Ці магніти є сильніші за звичайні офісні магніти і з ними можна без турбот ефективно використовувати магнітні поверхні...
420.00 грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (всього 1 сторінок)