Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Аксесуари

Артикул: 0017
Смарт праймер білий спеціально розроблений як основа для усіх продуктів Smarter Surfaces. Він має високий вміст білого пігменту і перекриває нерівний тон або яскравий колір оригінальної поверхні, щоб створити рівний тон під фарбу.Також важливим є те, що праймер попередньо ізолює основу, щоб в по..
1 260.00 грн.
Артикул: 0018
Смарт праймер прозорий це прозоре покриття, яке створене для підготовки пористої або свіжо помальованої поверхні перед нанесенням маркерної фарби прозорої. Покращує адгезію фарби до поверхні і попереджає впитування фарби у поверхню.Практично без запаху і підходить для використання на гіпсокартон..
1 440.00 грн.
Артикул: 0016
Створений для видалення плям та слідів від перманентного маркера на маркерних поверхнях таких як Маркерна фарба, Маркерна плівка та традиційна маркерна дошка. Не слід використовувати щодня, лише при необхідності, так як засіб досить агресивний та впливає на якість маркерної поверхні.Характерист..
675.00 грн.
Артикул: 0017
Чудово підходить для щоденного використання на маркерних поверхнях таких як Маркерна фарба, Маркерна плівка та традиційних маркерних дошках.Характеристики:- У вигляді спрею- 125 мл- Без запаху..
405.00 грн.
Артикул: 0015
Неодимові магніти мають більшу магнітну властивість ніж звичайні офісні магніти та використовуються з усіма магнітними поверхнями (магнітна штукатурка, фарба, шпалери).Зручний дизайн з тримачем дозволяє легко та безпечно використовувати магніт, не пошкоджуючи маркерну та магнітну поверхню.У наборі –..
675.00 грн.
Артикул: 0013
У цей набір входять усі необхідні аксесуари для роботи з магнітно-маркерною поверхнею:• Набір з 4 маркерів  • 1 Мікрофібра • 1 Спрей для щоденної очистки маркерної поверхні  • Набір неодимових магнітів – 10 штукВикористання якісних аксесуарів збереже та продо..
1 485.00 грн.
Артикул: 0014
У цей набір входять усі необхідні аксесуари для роботи з маркерною поверхнею:• Набір з 4 маркерів  • 1 мікрофібра • 1 Спрей для щоденної очистки маркерної поверхніВикористання якісних аксесуарів збереже та продовжить строк служби маркерної поверхні...
900.00 грн.
Артикул: 0019
Якісні маркери – запорука якості та довгої служби маркерної поверхні (фарба, шпалери, плівка).Ми рекомендуємо використовувати лише маркери на водній основі, які не залишають слідів на маркерній поверхні, легко стираються навіть після тривалого часу, та не мають різкого запаху.Серед рекомендованих ви..
450.00 грн.
Артикул: 0018
Це мікрофібра, яка призначена для стирання маркерів з маркерних поверхонь на щоденній основі.Губка має покриття з обох сторін та також призначена для стирання слідів від маркерів.Час від часу мікрофібру та губку слід промивати водою з милом.Характеристики:- З легкістю усуває сліди від маркерів ..
225.00 грн.
Артикул: 0002
Smart Vinyl over Vinyl Wallpaper Adhesive - це високоефективна готова змішана паста для шпалер, яка була сформульована для використання з усіма функціональними шпалерами Smarter Surfaces.Клей для шпалер можна використовувати з будь-якими шпалерами, які потребують високоякісного клею. Просто нане..
2 205.00 грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)