Повернення працівників в офіс: як стіни можуть допомогти

Через нові реалії працівники компаній адаптувалися до роботи з дому. Але як показало опитування, проведене сайтом аналітики Perceptyx, лише 4% з 750 000 співробітників з більш ніж 100 глобальних компаній хотіли б після пандемії повернутися назад в офіс на повний робочий день.

Як створити крейдяну поверхню ?

Якщо ви все любите робити своїми руками, то без сумніву, вам сподобається крейдяну поверхню в своєму просторі. В останні роки крейдяні фарби стають все більш популярними як для домашнього користування, так і для бізнесу.

Як залучати учнів до інтерактивних завдань в класах

Функціональна поверхня забезпечує як студентам, так і викладачам безмежний простір для взаємодії та співпраці. Нижче ділимося деякими способами використання таких поверхнонь, які можуть змінити спосіб роботи.

Як архітектори використовують магнітно-маркерні стіни

Архітектори та дизайнери можуть проводити більшу частину свого часу, працюючи над ідеями таких будівель, як офіси, квартири, лікарні та навіть термінали аеропорту. Більшість роботи на візуал, тому важливо мати простір для роботи над ідеями, не турбуючись про те, що не вистачить місця. Білі дошки та традиційні фліпчарти будуть занадто обмеженими у просторі, щоб користуватися більшістю архітекторів.

5 переваг фарби-екран під проектор Smart Projector Paint

Ви витрачаєте велику суму на дорогий екран під проектор та інші обладнання? Щоб зменшити вартість витрат для вас, але не забираючи функціоналу, ми розробили рішення – Smart Projector Paint.

Як винаходити інноваційні рішення за допомогою методу дизайн-мислення, і до чого тут стіни?

Дизайн-мислення – це метод створення будь-яких продуктів і послуг, орієнтованих на людину. Це певний світогляд, який дозволяє віднаходити інноваційні рішення.

Столи з маркерним покриттям Smart Wall Paint в австралійській школі

В австралійській школі, що базується в штаті Квінсленд, було застосовано Smart Wall Paint, щоб допомогти вчителям та студентам в їх власному розвитку викладання та навчання. Столи та лавки перетворилися на місця для записів та малюнків.

5 причин, чому інноваційні компанії обирають нашу продукцію

База споживачів, які по всьому світу використовують продукцію Smarter Surfaces, включає безліч справді інноваційних компаній, таких як Google, Twitter, Uber, Facebook, а також багато малих і середніх підприємств. Серед українських компаній нашу продукцію обрали SoftServe, Lviv Business School of UCU, Hochu Rayu – design bureu та інші.

Маркерна стіна як інструмент для особистої продуктивності

У нашому динамічному світі, що постійно зростає, існує потреба давати волю нашим думкам і ідеям та перезагружати мозок. Маркерна стіна забирає вас від вашого телефону, комп’ютера, екранів та блокнотів.

Стратегічне планування – запорука розвитку компанії

Стратегічне планування – це визначення довгострокових цілей та напрямків діяльності компанії, реалізація яких забезпечить ефективну роботу підприємства в довгостроковій перспективі, а також швидку адаптацію до зовнішніх умов ринку.

Створіть подвійний функціонал поверхні одним продуктом

Задумуєтесь про те, щоб додати функціональності вашим поверхням у офісі чи аудиторіїі? Чому обирати лише один функціонал, коли можна одразу два?

На що варто звернути увагу при виборі маркерної фарби?

Ви вирішили придбати маркерну фарбу, але не знаєте, як обрати і на що звернути увагу? Пропонуємо вам 7 факторів, які важливі при виборі фарби.

5 порад для більш продуктивних зустрічей

Чи важко вам залучати команду брати участь у ваших зустрічах? Ви хочете заохотити більше співпраці з боку членів вашої команди? Якщо так, пропонуємо вам п’ять порад для більш продуктивних зустрічей.

Один продукт, який забезпечує одразу три рішення

Шпалери 3в1 Smart 3 в 1 Wallcovering – це екран під проектор, маркерна дошка та магнітна поверхня в одному рулоні. Це ідеальний продукт для будь-якого робочого простору, офісу чи класу.

Домашній кінотеатр з фарбою-екран під проектор

Ви любите переглядати фільми? Але кінотеатри закриті. А маленький екран ноутбука зовсім не те.
Існує альтернатива!

Маркерні плівки: яку обрати?

Самоклеючі плівки – одне з останніх доповнень до асортименту продуктів Smarter Surfaces. Ці маркерні плівки перетворюють будь-який предмет меблів у функціональні поверхні. Нанесіть плівку на ваші двері, письмові столи, шафки і перетворіть їх на маркерні поверхні.

Як digital-агенції використовують магнітно-маркерні стіни?

Магнітно-маркерні поверхні є ключовим фактором для найкращої роботи та прекрасним доповненням до будь-якого маркетингового офісу.
Читайте нижче, як додавання магнітно-маркерних стін у ваш офіс може оптимізувати послуги цифрового маркетингу.

Як перетворити ваші офісні меблі на місце для записів?

Бажаєте оновити вашу робочу область, не замінюючи жодного предмета офісних меблів? Тоді додайте їм маркерної функції.
Зробіть офісні меблі придатними для записів, і у вас буде необмежений простір для роботи. Існує навіть ряд різних способів їх використання. Нижче ми навели кілька з них.

Стіна для брейнстормінгу – місце для нових рішень та ідей

В час кризи більшість компаній думає про те, щоб елементарно вижити. І лише деякі розуміють, що саме період повної невизначеності – це шанс для серйозних стратегічних планувань і брейнстормів.

5 причин обрати маркерну стіну

Ви коли-небудь помічали, що маркерні дошки обмежені в розмірі? Чи те, що вони виглядають застарілими в порівнянні з рештою вашого офісу?
Спробуйте замість дошки обрати для вашого офісу цілу маркерну стіну.

Все, що вам потрібно знати про маркерну фарбу

Бажаєте покращити співпрацю у вашому офісі чи класі та зробити командну роботу більш ефективною?
Увага співробітників чи студентів протягом довгих уроків та нарад може бути непростим завданням, особливо з усіма, хто сидить за столом чи біля столу.

Як продуктивно працювати вдома?

Важко залишатися продуктивним, коли з одного збоку телевізор, з іншого бігають діти, а позаду ще й зручний диван, на якому так і хочеться прилягти.
Але все ж, є способи, як залишатися продуктивним і не відволікатися на домашні справи.

6 порад, як облаштувати домашній офіс і зробити роботу більш продуктивною

Важливо знайти вдома таке місце, де вас будуть найменше відволікати. Робота на кухні або за столом вашої дитини не найкращий варіант. Вам потрібно створити свій власний простір, де ніхто вас не потурбує. В ідеалі – виділіть окрему кімнату, де ви будете приходити працювати. Якщо такої можливості немає, тоді знайдіть тихий куток у вашому домі.

Чому ми обираємо виключно продукцію Smarter Surfaces?

Компанія Smarter Surfaces почала свої дослідження ще в 2009 році, і як компанія була заснована в 2011 році. Зараз в 2020 році Smarter Surfaces є лідером на ринку в більше, ніж 20 країнах. Всі ці роки компанія вдосконалювала свою продукцію і розвивалася з чіткою метою – створити інноваційні та привабливі робочі та навчальні простори, які спонукають до колаборації і ефективної роботи.

Smarter Surfaces і нагорода Продукт Року

Smart Space – офіційний дистриб’ютор в Україні ірландської компанії Smarter Surfaces. Ми обрали цю компанію і працюємо виключно з продукцію Smarter Surfaces через їхню інноваційність та якість продуктів.

Що таке маркерні шпалери?

Маркерні шпалери – це альтернатива білим дошкам. Вони створюють поверхню, по якій можна писати маркерами. Наші шпалери Smart Dry Erase Wallcovering йдуть в рулоні на 10 м2, але якщо Вам потрібна менша площа, ми вріжемо для вас таку довжину, яка буде Вам підходити (від 2 м2).

Як маркерна фарба може допомогти вчителям?

Маркерна фарба створює поверхню, по якій можна писати і стирати і яка є необмежена в розмірах (на відміну від традиційних білих дошок). Такі стіни дуже допоможуть учням і студентам проявляти себе краще в навчальному процесі.

Фарба для проектора чи екран –  що обрати?

Ви вирішили додати поверхню під проектор до вашого приміщення, але не знаєте, що обрати: традиційний екран чи можливо фарбу Smart Projector Paint, яка перетворить вашу стіну на поверхню для проектування?

Яку альтернативу білим дошкам обрати?

Існує багато перерваг на користь заміни традиційних дошок на маркерні поверхні.
Інсталяція білих дошок зазвичай не займає багато часу, але, на жаль, дошки дуже обмежені в розмірах і конфігураціях.

Різниця між дешевою китайською плівкою і якісними маркерними шпалерами

Все більше популярності набувають маркерні стіни, по яким можна писати і стирати скільки завгодно. Але як обрати такий матеріал, який прослужить вам роками?
Давайте розберемо на прикладі дешевої китайської плівки і наших ірландських шпалер Smart Dry Erase Wallcovering.

Фарба для проектора чи звичайна фарба?

Нас часто питають для чого обирати спеціальну фарбу під проектор, якщо можна проектувати і на звичайну фарбу. Ми вирішили розібратися з цим питанням і пояснити, що ж таке робить наша Smart Projector Paint і чим вона відрізняється від звичайної фарби.

ідеї для дому

Останні тренди оформлення житла рухаються в бік практичності, мінімалізму, зручності та функціональності. Громіздкі меблі, гобелени та великі картини на пів стіни уже давно не в моді. Проте кожен хоче щоб його домівка була затишна

маркерні поверхні чи маркерні дошки?

У офісах, в аудиторіях, вдома – усі звикли використовувати маркерні дошки – це зручно, можна безліч раз писати та стирати інформацію.

Проте такі дошки мають певні обмеження…

функціональність стін у вашому офісі

Стіни перш за все конструктивний елемент будівлі, і без них нікуди. Дехто використовує певні дизайнерські рішення: розміщує логотип компанії, чи інші атрибути стилю та бренду. Хтось вішає картини чи карти світу, нагороди чи фото, роблячи стіну більш цікавою. Проте стіна так і залишається лише елементом конструкції.
Що якщо зробити її живою?

маркерні шпалери чи фарба?

Ви вирішили додати своєму простору функціональності, зробити маркерну поверхню, по якій можна писати маркером та стирати, але не знаєте що обрати: шпалери, плівку чи маркерну фарбу?
Давайте розбиратись у чому ж відмінність та як обрати те що підійде саме Вам.