Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Блог Smart Space - новини, статті і огляди RSS Feed

24 Feb Що обрати: маркерну фарбу чи маркерну дошку?
0 31
Ви коли-небудь задумувалися над тим, щоб додати маркерну поверхню до свого робочого місця чи в клас? Можливо, у вас вже є дошка, але ви не впевнені, чи це правильний варіант для вас? На сьогоднішній д..
28 Jan Як оновити стару маркерну дошку?
0 133
Маркерні дошки з роками стали невід'ємним доповненням до будь-якого класу, офісу і навіть дому. Однак з часом вони можуть забруднитися від написання і стирання. Ці розводи і плями можуть погіршити аку..
21 Jan Тренди в дизайні офісу 2021
0 98
Багато людей починають повертатися до роботи в офіс. І беручи до уваги ситуацію у світі з covid-19 хочемо поділитися деякими трендами та ідеями з офісного життя, які можна застосувати прямо зараз. Чит..
10 Jan Антибактеріальна маркерна фарба Smart Antimicrobial Whiteboard Paint – наш новий винахід
0 56
Smarter Surfaces багато працювали над тим, щоб кожен знову зміг безпечно співпрацювати при особистих зустрічах. І винайшли рішення – антибактеріальна маркерна фарба. Ця фарба вбиває бактерії та ідеаль..
24 Dec Найпопулярніші способи використання грифельної фарби
0 70
Сьогодні ми поділимося улюбленими способами використання Smart Blackboard Paint. Грифельна фарба Smart Chalkboard Paint дозволяє створити грифельне покриття з міцним матовим чорним покриттям. Цей прод..
17 Dec Як розкрити свій творчий потенціал?
0 72
Творчість - це не рідкісний подарунок, який дарується лише обраним людям завдяки якомусь божественному втручанню при народженні. Творчість думки - це те, що може розвинути кожен. Зі зростаючим акценто..
12 Dec 5 ідей подарунків на Новорічні та Різдвяні свята на 2021 рік
0 165
Ви шукаєте цікаві або нестандартні ідеї для різдвяних подарунків? Сезон свят не за горами, і коли багатьом людям потрібно купити подарунки, часто буває складно придумати унікальні ідеї для всіх. Щоб с..
02 Dec 3 причини, чому нам подобається магнітна фарба Smart Magnetic Paint
0 120
Думаєте про те, щоб додати магнітних властивостей до однієї з ваших поверхонь? Що ж, ви прийшли в потрібне місце.У сьогоднішньому блозі ми обговорюємо 3 причини, чому нам подобається Smart Magnetic Pa..
23 Nov Унікальні маркерні стіни з прозорою маркерною фарбою
0 54
Ви думаєте над тим, щоб додати маркерного функціоналу до ваших поверхонь? Ми думаємо, що це чудова ідея.Маркерні поверхні - це чудовий інструмент, який може допомогти вам вести ваші проекти більш ефек..
10 Nov Основні поради та рекомендації щодо використання маркерних шпалер або маркерної фарби
0 102
Перетворити ваше робоче місце в зону підвищеної продуктивності і творчості простіше, ніж ви думаєте, з нашими інноваційними маркерними фарбами і шпалерами.Нижче ми навели кілька основних порад і прийо..
08 Nov Від чого залежить ціна продукції?
0 66
Чому ціни на маркері фарби чи плівки (чи будь-яку іншу продукцію) в одного виробника коштують дешевше, а в іншого дорожче?Ми вирішили розібратися в цьому питанні і розповісти вам детальніше, з чого ск..
08 Nov ТОП-5 порад для ефективного мозкового штурму
0 59
Організовуючи або беручи участь у сеансі мозкового штурму з нашою командою, ми назбирали та виділили кілька порад та рекомендацій, які точно гарантують результати. Сьогодні ми поділимося нашими 5 пора..
Показано з 1 по 12 із 51 (всього 5 сторінок)