Меню
Your Cart

Блог Smart Space - новини, статті і огляди RSS Feed

23 Nov Унікальні маркерні стіни з прозорою маркерною фарбою
0 4
Ви думаєте над тим, щоб додати маркерного функціоналу до ваших поверхонь? Ми думаємо, що це чудова ідея.Маркерні поверхні - це чудовий інструмент, який може допомогти вам вести ваші проекти більш ефек..
10 Nov Основні поради та рекомендації щодо використання маркерних шпалер або маркерної фарби
0 39
Перетворити ваше робоче місце в зону підвищеної продуктивності і творчості простіше, ніж ви думаєте, з нашими інноваційними маркерними фарбами і шпалерами.Нижче ми навели кілька основних порад і прийо..
08 Nov Від чого залежить ціна продукції?
0 26
Чому ціни на маркері фарби чи плівки (чи будь-яку іншу продукцію) в одного виробника коштують дешевше, а в іншого дорожче?Ми вирішили розібратися в цьому питанні і розповісти вам детальніше, з чого ск..
08 Nov ТОП-5 порад для ефективного мозкового штурму
0 19
Організовуючи або беручи участь у сеансі мозкового штурму з нашою командою, ми назбирали та виділили кілька порад та рекомендацій, які точно гарантують результати. Сьогодні ми поділимося нашими 5 пора..
08 Nov Трансформація офісу за допомогою маркерно-магнітних поверхонь
0 22
Сьогодні ми обговоримо переваги маркерно-магнітних поверхонь в бізнесі чи організації та багато способів, за допомогою яких ці поверхні можуть бути використані для поліпшення робочого процесу. Деякі з..
08 Nov ТОП-10 порад, як підвищити продуктивність
0 29
ТОП-10 порад, як підвищити продуктивністьСьогодні ми розповімо вам 10 порад щодо підвищення продуктивності на робочому місці. Більшість із цих ідей можна легко включити у ваш розпорядок дня, і вони ма..
27 Oct Маркерна чи грифельна фарба – яку обрати?
0 83
Маркерна чи грифельна фарба – яку обрати?Вирішити змінити робочий чи домашній простір на більш інноваційне середовище – це перший крок. Другий - це вибір фарби для створення робочої поверхні.Завдяки т..
21 Sep Повернення працівників в офіс: як стіни можуть допомогти
0 46
Через нові реалії працівники компаній адаптувалися до роботи з дому. Але як показало опитування, проведене сайтом аналітики Perceptyx, лише 4% з 750 000 співробітників з більш ніж 100 глобальних компа..
21 Sep Як створити крейдяну поверхню ?
0 43
Якщо ви все любите робити своїми руками, то без сумніву, вам сподобається крейдяна поверхня в своєму просторі. В останні роки крейдяні фарби стають все більш популярними як для домашнього користування..
21 Sep Як залучати учнів до інтерактивних завдань в класах
0 37
Ви вчитель, який прагне покращити вашу роботу? Хочете дізнатися, як більше залучати учнів та студентів до уроків? Є багато речей, які допомагають в класі. Але ви сьогодні розповімо про функціональні п..
21 Sep Як архітектори використовують магнітно-маркерні стіни
0 36
Архітектори та дизайнери можуть проводити більшу частину свого часу, працюючи над ідеями таких будівель, як офіси, квартири, лікарні та навіть термінали аеропорту. Більшість роботи на візуал, тому важ..
21 Sep 5 переваг фарби-екран під проектор Smart Projector Paint
0 43
Ви витрачаєте велику суму на дорогий екран під проектор та інші обладнання? Щоб зменшити вартість витрат для вас, але не забираючи функціоналу, ми розробили рішення – Smart Projector Paint. З нашою фа..
Показано з 1 по 12 із 43 (всього 4 сторінок)