Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Блог Smart Space - новини, статті і огляди RSS Feed

12 May 5 порад, як ефективно використовувати маркерні шпалери чи маркерну фарбу
0 19
Перетворити ваше робоче місце в зону підвищеної продуктивності і творчості з нашими інноваційними продуктами простіше, ніж ви думаєте.Нижче ви знайдете кілька основних порад і прийомів по використанню..
07 May 5 речей, які вам необхідні для домашнього кінотеатру
0 68
Відвідування кіно - одне з тих занять, яке точно не втратить актуальності. Є щось особливе в тому, щоб сидіти в непроглядній пітьмі, бачити, як зображення блимає на великому екрані перед вами, з об'єм..
27 Apr Все, що вам потрібно знати про маркерну фарбу
0 62
Скільки коштує маркерна фарба?Маркерна фарба може коштувати від 10 до 60 $ за м2. Ціна залежить від багатьох факторів. Наприклад, це поверхня для комерційного проекту, такого як офіс або школа? Чи мож..
04 Mar Як правильно обрати матеріали для вашої поверхні?
0 70
Ви вирішили створити у вашому просторі стіну для робочих презентацій, записів та ідей, але не впевнені, які саме матеріали вам обрати: фарбу, шпалери чи може плівку? Тоді читайте нижче наші поради, на..
24 Feb Що обрати: маркерну фарбу чи маркерну дошку?
0 74
Ви коли-небудь задумувалися над тим, щоб додати маркерну поверхню до свого робочого місця чи в клас? Можливо, у вас вже є дошка, але ви не впевнені, чи це правильний варіант для вас? На сьогоднішній д..
28 Jan Як оновити стару маркерну дошку?
0 190
Маркерні дошки з роками стали невід'ємним доповненням до будь-якого класу, офісу і навіть дому. Однак з часом вони можуть забруднитися від написання і стирання. Ці розводи і плями можуть погіршити аку..
21 Jan Тренди в дизайні офісу 2021
0 129
Багато людей починають повертатися до роботи в офіс. І беручи до уваги ситуацію у світі з covid-19 хочемо поділитися деякими трендами та ідеями з офісного життя, які можна застосувати прямо зараз. Чит..
10 Jan Антибактеріальна маркерна фарба Smart Antimicrobial Whiteboard Paint – наш новий винахід
0 98
Smarter Surfaces багато працювали над тим, щоб кожен знову зміг безпечно співпрацювати при особистих зустрічах. І винайшли рішення – антибактеріальна маркерна фарба. Ця фарба вбиває бактерії та ідеаль..
24 Dec Найпопулярніші способи використання грифельної фарби
0 100
Сьогодні ми поділимося улюбленими способами використання Smart Blackboard Paint. Грифельна фарба Smart Chalkboard Paint дозволяє створити грифельне покриття з міцним матовим чорним покриттям. Цей прод..
17 Dec Як розкрити свій творчий потенціал?
0 101
Творчість - це не рідкісний подарунок, який дарується лише обраним людям завдяки якомусь божественному втручанню при народженні. Творчість думки - це те, що може розвинути кожен. Зі зростаючим акценто..
12 Dec 5 ідей подарунків на Новорічні та Різдвяні свята на 2021 рік
0 231
Ви шукаєте цікаві або нестандартні ідеї для різдвяних подарунків? Сезон свят не за горами, і коли багатьом людям потрібно купити подарунки, часто буває складно придумати унікальні ідеї для всіх. Щоб с..
02 Dec 3 причини, чому нам подобається магнітна фарба Smart Magnetic Paint
0 168
Думаєте про те, щоб додати магнітних властивостей до однієї з ваших поверхонь? Що ж, ви прийшли в потрібне місце.У сьогоднішньому блозі ми обговорюємо 3 причини, чому нам подобається Smart Magnetic Pa..
Показано з 1 по 12 із 55 (всього 5 сторінок)