Ви витрачаєте велику суму на дорогий екран під проектор та інші обладнання? Щоб зменшити вартість витрат для вас, але не забираючи функціоналу, ми розробили рішення – Smart Projector Paint. З нашою фарбою-екран під проектор, Smart Projector Paint, проектувати презентації колегам або насолоджуватися фільмом із родиною та друзями стало ще простіше.

Ми склали те, що, на нашу думку, є найбільшими перевагами використання фарби-екран, щоб ви могли зробити свій вибір!

Низька вартість

Одна банка Smart Projector Paint покриває до 6,5 м2 площі в два шари. На відміну від стандартних екранів під проектор, які дорогі і їх потрібно регулярно замінювати, Smart Projector Paint – це разова, економічно вигідна покупка.

Безмежна площа

Перетворіть будь-яку гладку стіну на поверхню під проектор будь-якого розміру, щоб ви більше не обмежувались простором. Незалежно від того, чи хочете ви створити невелику площу або покрити всю свою стіну, ви можете вибрати потрібний розмір, обравши одну банку або кілька банок фарби Smart Projector Paint.

Естетика

Незалежно від того чи включений проектор чи ні, стіна, пофарбована фарбою в кінцевому рахунку невидима. Фарба легко вписується в стіну, пофарбовану в білий колір, і виглядає так само, як і будь-яка інша звичайна настінна фарба. Якщо ви шукаєте в своєму просторі сучасну, свіжу, мінімалістичну та незабруднену атмосферу, то це ідеальне рішення для вас.

Просте застосування

Все, що потрібно, – це два шари фарби Smart Projector Paint для того, щоб ваш проектор ідеально проектувався. Вам не потрібно бути професійним живописцем чи декоратором, оскільки кожен може створити поверхню під проектор за допомогою нашої фарби.

Придбати фарбу Smart Projector Paint можна тут.