Чи важко вам залучати команду брати участь у ваших зустрічах? Ви хочете заохотити більше співпраці з боку членів вашої команди? Якщо так, пропонуємо вам п’ять порад для більш продуктивних зустрічей.

Приходіть на зустріч з чітким планом

Однією з причин, що ваші зустрічі можуть закінчуватись більш схожими на лекції, – це відсутність планування перед приходом. Як ваша команда генеруватиме ідеї, якщо сама зустріч здається не організованою та не спланованою? На щастя, вирішення цієї проблеми просте.

Перш ніж призначити свою наступну зустріч, підготуйте список цікавих питань, які ви хочете вирішити. Ваша мета зустрічі також повинна виходити за рамки простого обговорення цих питань. Дайте зрозуміти своїй команді, що вам слід не просто обговорити питання, а дійти до певної логічної точки Це буде мотивувати команду до подальшої участі.

Заохочуйте команду

Ще один спосіб заохотити співпрацю – це стимулювати її. І це навіть не повинно бути щось занадто велике.

Fast Company окреслює, як визнання внесків кожного з членів команди є хорошим способом поліпшити загальну культуру праці. Ви можете створити оточення, яке сприяє до більшої мотивації, підкреслюючи на речах, які хтось зробив добре.

Якщо пропозиція або внесок члена вашої команди закінчуються хорошими результатами, продовжуйте акцентувати увагу на їхньому успіху. Важливо таким чином стимулювати команду до нових звершень, щоб забезпечити бажання до участі і колаборації.

Знайдіть правильний простір для зустрічей

Ваша кімната для засідань також може вплинути на результати зустрічей. Чи занадто тьмяне світло? Чи пофарбована кімната у колір, який відволікає? Чи можливо ваше місце для зустрічей – це просто запасна кімната зі стільцями? Ці фактори дійсно можуть впливати на продуктивність вашої зустрічі.

Ось чому багато компаній зараз виходять за межі офісу та використовують коворкінг для проведення своїх зустрічей. Продуманий коворкінг-простір може вмістити команди з понад 100 людей. Вони можуть бути ідеальними для чого завгодно – від невеликих сеансів мозкового штурму, до великих зборів у компанії.

Оскільки ці місця розроблені для використання в комерційних цілях, простір для зустрічей буде повністю оптимізований для роботи. Сюди входять зручні крісла, відеоінструменти, закуски та швидкісний Інтернет.

Навіть якщо ви не орендуєте місце, все одно можете зробити невеликі кроки, щоб покращити місце зустрічі. Inc пояснює, як форма столу може дуже добре диктувати напрямок ваших зустрічей.

Прямокутні столи підходять найкраще, оскільки вони передають чітке почуття лідерства, при цьому заохочують до інтерактивної участі. Якщо ви хочете зробити свої місця для зустрічей більш привабливими, ви також можете додати один із наших продуктів для створення маркерної або  магнітної поверхні, які використовують компанії, такі як Google та Nike у своїх офісах.

Зауважуйте питання і прохання ваших членів команди

Однією з причин, що ваша команда може не брати участі у зустрічах, є те, що вони не відчувають, що їх чують. Це часто залишає їхні проблеми без уваги та створює враження, що вони лише на зборах, щоб пасивно послухати.

Найкраще (і, мабуть, єдине) рішення цього питання – переконатися, що ви почули всі питання або проблеми, які можуть виникнути у вашої команди. Вам навіть це може бути корисним, оскільки питання можуть допомогти вам просунути напрямок зустрічі далі.

Просіть команду брати активну участь

Якщо все інше не вдається, ви завжди можете просто попросити членів вашої команди брати участь в обговоренні. Ви можете бути прямими і просити участі, або ви можете бути більш легкими щодо цього. Задайте їм питання і запитайте, що вони пропонують. Більш ефективний спосіб – це зробити так, щоб одне питання обходило весь стіл. Це не тільки ефективно, але й заохочує до подальшої співпраці, оскільки кожна людина, яка відповідає, дослухається до точки зору співрозмовника більш уважно.