Робота з дому як ніколи актуальна. І місце в домі, де ми працюємо, напряму впливає на нашу роботу.
Тому ми підготували декілька порад, як облаштувати домашній офіс і зробити роботу більш продуктивною.

1. Зробіть чітку межу між тим місцем, де ви працюєте і іншою частиною простору.

Важливо знайти вдома таке місце, де вас будуть найменше відволікати. Робота на кухні або за столом вашої дитини не найкращий варіант. Вам потрібно створити свій власний простір, де ніхто вас не потурбує. В ідеалі – виділіть окрему кімнату, де ви будете приходити працювати. Якщо такої можливості немає, тоді знайдіть тихий куток у вашому домі. Як перегородку між вашим місцем і рештою кімнати можна використати штори, ширми, стелаж або будь-які меблі. Витратіть час на організацію процесу таким чином, щоб вас не переривали під час роботи.

2. Обирайте зручний стілець і письмовий стіл.

Диван, яким би привабливим він не був, точно не додасть вам більше мотивації працювати, а ще й зашкодить вашій спині. Зручний офісний стілець і письмовий стіл можуть дуже повпливати на вашу продуктивність. Крім того, саме вони створюють справді робочу атмосферу, і вашим рідним не буде хотітися потурбувати вас зайвий раз.

3. Потурбуйтеся про те, щоб вся техніка і необхідні речі були біля вас.

Принесіть усі необхідні речі для роботи в одне місце, потурбуйтеся також, щоб біля вас була необхідна кількість розеток. Якщо ви часто ходитимете в інші кімнати за речима для роботи, то ризикуєте відволіктися по дорозі на щось цікавіше.

4. Організуйте ваш простір так, щоб він максимально сприяв роботі.

Вам легше працювати за чистим столом? Тоді приберіть усе навколо. Чи можливо ви звикли до творчого хаосу? Тоді розкладіть усе так, щоб вам було комфортно. Створіть навколо себе максимально робочу атмосферу.

5. Замініть вашу піжаму на буденний одяг для роботи.

Якщо ви встанете з ліжка і прямо в піжамі підете працювати, то який би класний домашній офіс у вас не був, вам не буде хотітися працювати. Внутрішнє відчуття дуже важливе для продуктивної праці. Саме тому рекомендується на час роботи переодягатися з вашої піжами чи домашнього одягу в такий, в якому ви звикли працювати.

6. Виділіть зону, де записуватимете різні цілі на день, задачі, рішення.

Чудово допомагає доповнити домашній офіс маркерна та магнітна поверхні, де можна візуалізовувати будь-які ваші робочі думки. Така зона набагато ефективніша, ніж записки в блокноті чи на аркуші паперу.

Використовуйте час вдома максимально продуктивно, шукайте в цьому позитивні сторони. І звертайтесь до нас за безкоштовною консультацією. Ми допоможемо підібрати найоптимальніший варіант для вашого офісу.