База споживачів, які по всьому світу використовують продукцію Smarter Surfaces, включає безліч справді інноваційних компаній, таких як Google, Twitter, Uber, Facebook, а також багато малих і середніх підприємств. Серед українських компаній нашу продукцію обрали SoftServe, Lviv Business School of UCU, Hochu Rayu – design bureu та інші.

Тому ми склали короткий перелік причин, чому провідні, сучасні бренди обирають нашу продукцію.


Відкритість та співпраця

Якщо ваша організація не ділиться між собою якимось внутрішніми процесами, наша продукція, ймовірно, не для вас. Якщо ви працюєте в умовах закритого або приватного робочого простору, наша продукція, ймовірно, також не для вас.

Якщо ж, з іншого боку, ваша компанія цінує відкритість, обмін ідеями, співпрацю, командну роботу та спільні KPI, можна впевнено сказати, що наші продукти допоможуть вам працювати, обмінюватися досвідом та спілкуватися більш ефективно.


Сучасні альтернативи багаторічним робочим інструментам

Маркерні дошки, крейдяні дошки, магнітні панелі та фліпчарти існують десятиліттями. Безперечно, вони тривалий час відігравали важливу роль в офісному житті. Ми вважаємо, що їх пора замінити більш інноваційними інструментами – і, схоже, наші клієнти з нами погоджуються.

В той час як крейдяні дошки та крейдяні фарби переживають сплеск ретро-відчуттів в ресторанах, кафе та хостелах, маркерні дошки, магнітні панелі та фліпчарти застаріли та не зовсім естетичні.


Використовуйте простір навколо себе

Незалежно від того, чи працюєте ви в компанії Fortune 500 або в інноваційному стартапі, або ви ж є студентом чи викладачем, наші продукти допоможуть вам працювати та навчатися краще.

Навіщо обмежувати себе навіть найбільшою дошкою, якщо ви можете мати цілу маркерну стіну? Навіщо свердлити отвори в стіні, щоб змонтувати магнітну панель або дошку, якщо ви можете просто нанести магнітні шпалери чи маркерну фарбу на стіну, не пошкоджуючи її?

Наша найновіша продукція, маркерна плівка Smart Office Films – це самоклеюча плівка, яку моржна приклеїти до будь-якої гладкої поверхні – столів, колон, дверів, скла, а також стін та інших меблів.

За допомогою одного кроку можна перетворити будь-яку гладку поверхню на магнітну, маркерну та / або поверхню-екран під проектор.


Створіть більше робочих просторів

Вам не потрібна окрема кімната для нарад, щоб провести зустріч. Для мозкового штурму вам не потрібен великий зал для мозкових штурмів. З нашою продукцією трансформуйте куточки, коридори та вільні стіни у робочий простір за допомогою будь-якого із наших продуктів.

Наші клієнти використовують цілі коридори для того, щоб залишати і обмінюватися відгуками клієнтів (на магнітну поверхню прикріпляють відгуки, фотографії та інші документи). Вони також використовують куточки в офісі для створення конференц-центрів (за допомогою маркерних поверхонь). Наші клієнти також використовують цілі стіни для ігрових вечорів у п’ятницю після роботи (за допомогою фарби-екрану під проектор).


Веселіться!

Люди із задоволенням стоять і працюють разом біля стін. Вони люблять працювати в командах, обмінюватися ідеями та дизайном на справді великих стінах.

Наша продукція сприяє цьому. Ось чому ми її так любимо.

Пофарбуйте свої стіни будь-яким із наших виробів і перетворіть вашу команду роботу на більш ефективний та продуктивний процес.

Залишилися запитання? Зателефонуйте нам за номером: +38 (068) 24 24 114
Бажаєте отримати більше детальну консультацію? Залишайте заяву тут.