Ви коли-небудь помічали, що маркерні дошки обмежені в розмірі? Чи те, що вони виглядають застарілими в порівнянні з рештою вашого офісу?

Спробуйте замість дошки обрати для вашого офісу цілу маркерну стіну.

Але, як ці маркерні стіни створити і які їхні переваги?

Нижче знайдете 5 причин, чому ми вважаємо, що вам потрібні маркерні стіни у вашому просторі.

1: Різновид продуктів для маркерних стін

На відміну від традиційних дошок, маркерні стіни дають набагато більше місця для робочої поверхні.

Залежно від ваших уподобань ви можете вибрати фарбу Whiteboard Paint або шпалери Dry Erase Wallcovering.

Фарба Whiteboard Paint випускається в двох кольорах, білому або прозорому. Вона в один слой перетворює будь-яку гладку поверхню на маркерну дошку необмежених розмірів. Після нанесення фарби поверхня буде готова до використання через 7 днів.

Шпалери Dry Erase Wallcovering – це шпалери маркерні шпалери з швидким часом встановлення. Ви можете користуватися цим продуктом через 24 години із моменту застосування, тобто їх можна інсталювати, наприклад, у понеділок та використовувати вже у вівторок.

2: Легкість в застосуванні

Отже, тепер ви вибрали продукт, з якого хочете створити ваші стіни з дошки. А як тепер нанести його на стіну?

Маркерну фарбу Whiteboard Paint можна наносити, як і будь-яку звичайну фарбу. Кожен комплект має покроковий посібник із застосування.

Те саме стосується і маркерних шпалер Dry Erase Wallcovering. У цьому випадку ми рекомендуємо обрати професійного інсталятора, адже шпалери трохи важчі в нанесенні, ніж фарба. Проте хороша сторона в тому, що цей продукт застосовується як і будь-які інші шпалери для стін.

Оскільки шпалери будуть використовувати для записів, радимо застосовувати їх горизонтально, щоб уникнути стиків посередині вашої стіни.

3: Ніяких обмежень в розмірах чи жахливих рамок

Однією з головних проблем, з якою люди стикаються з маркерними дошками, є те, наскільки вони лімітовані в розмірах і конфігураціях.

Дуже часто лише одна людина має місце для того, щоб щось записувати на дошці, тобто ви обмежені тим, скільки місця ви можете використовувати для вираження своїх ідей. Ось чому наявність маркерних стін – чудове рішення.

Ви можете пофарбувати або нанести шпалери на всю стіну, це означає, що ви ніколи не будете обмежені тим, скільки місця ви маєте для записів. Одразу зможуть працювати ціла команда людей.

Що з рамками? Дошки часто обрамлені некрасивими сірими рамками, які зразу кидаються в око.

Ваші маркерні стіни не матимуть жодних рамок. Ви будете фарбувати або наносити шпалери прямо на стіну, що означає, що вони будуть ідеально вписуватися в кімнату.

4: Забудьте про розводи від маркера

Розводи – це коли ви стираєте щось написане, а темна пляма все одно залишається. Це виглядає жахливо і може дуже надокучати, якщо ви часто використовуєте дошку.

Ні маркерна фарба, ні маркерні шпалери не лишають на собі розводів. Це означає, що ви можете використовувати свої маркерні стіни так часто, як вам завгодно, і вони ніколи не залишать плям.

Просто не забудьте використовувати високоякісні аксесуари, і протирати поверхню очисником від маркерів раз в тиждень.

5: Зробіть вашу маркерну стіну будь-якого кольору

Вам набридла маркерна поверхня білого кольору? Це не проблема.

Виберіть маркерну фарбу Whiteboard Paint прозорого кольору та нанесіть її на будь-яку кольорову стіну, яку ви хочете, і ваша стіна отримає маркерну функцію.

Це чудово підходить, якщо у вас в офісі є яскравий кольоровий логотип або гігантська карта. Ми бачили, як клієнти використовують цей продукт у багатьох кольорах.

Стіни можуть бути функціональними і одночасно чудово виглядати!

У вас є запитання щодо нашої продукції? Зателефонуйте нам за телефоном +38 (068) 24 24 114 або напишіть нам на емейл info@smartspace.in.ua. Ми проконсультуємо вас по усім питанням.