1. Створіть собі місце для важливих записів

Маркерна фарба Smart Wall Paint перетворить будь-яку стіну на місце для записів планів на день, тиждень, місяць, для візуалізації думок, для написання мотиваційних фраз і різноманітних малюнків.

2. Додайте вашій кухні трохи стилю і атмосфери

Крейдяна фарба  Smart Blackboard Paint  додасть стилю та атмосфери вашій кухні, вітальні, дитячій та іншим кімнатам. Можна кожен день малювати щось нове, тим самим змінюючи дизайн вашого інтер’єру.

3. Дозвольте дітям малювати по стінам

Стіни, по яким можна писати і малювати– місце, де ваша дитина зможе виразити всю свою фантазію і креатив. А створити такі стіни можна за допомогою маркерної фарби Smart Wall Paint або маркерних шпалер Smart Dry Erase Wallcovering.

4. Облаштуйте справжній кінотеатр у вас вдома

За допомогою проектора і нашої фарби-екран під проектор Smart Projector Paint можна створити професійний кінотеатр у вас вдома. Фарба під проектор створить поверхню, на якій зображення з проектора буде максимально чітким і контрасним, чого не зможе передати звичайна стіна.

5. Виділіть місце для цікавих фотографій, картинок і постерів

Стіна, на яку можна прикріпляти магніти – це місце, де можна залишити важливі моменти з вашого життя, місце, де зберігатимуться ваші спогади чи улюблені картинки. Для такої стіни ідеально підійде наша магнітна фарба  Smart Magnetic Paint або магнітна штукатурка  Smart Magnetic Plaster. Поверх можна нанести звичайну фарбу будь-якого кольору. Також можна обрати магнітні шпалери  Smart Magnetic Wallcovering.

6. Пишіть на ваших дверях і меблях

Маркерна плівка Smart Self Adhesive Whiteboard Film перетворить ваш стіл, шафу, двері та інші меблів на місце для записів. Більше не потрібно списувати блокнот чи використовувати аркуші паперу. Пишіть по меблям і бережіть папір.