Smarter Surfaces багато працювали над тим, щоб кожен знову зміг безпечно співпрацювати при особистих зустрічах. І винайшли рішення – антибактеріальна маркерна фарба. Ця фарба вбиває бактерії та ідеально підходить для використання в лікарнях, школах або офісах.

У цій статті ми розберемо технічні аспекти нашого нового продукту, щоб краще зрозуміти, що він робить і як працює.

Що таке антибактеріальна маркерна фарба?

Антибактеріальна маркерна фарба – це перша в світі сертифікована система знищення бактерій на маркерних покриттях. Наше високоефективне покриття з ефективністю 99,99% створює стерильну поверхню інтерактивної маркерної дошки, яка підтримує соціально віддалені співпраці, запобігаючи зараженню і поширенню різних бактерій, включаючи стафілокок і сальмонелла.

Це означає, що поверхні, на які наноситься наша антибактеріальна фарба, можна використовувати, не турбуючись і не побоюючись про поширення бактерій серед вашої команди.

Наскільки ефективна антибактеріальна маркерна фарба?

Наша високоефективна антибактеріальна технологія ефективна проти протестованих бактерій на 99,99% і зареєстрована для використання в Директиві ЄС по біоцидним продуктам. Ця високоякісна антибактеріальна маркерна фарба розроблена для трудомістких областей, де здоров'я і безпека співробітників є першочерговим завданням.

На відміну від традиційних маркерних поверхонь, цей продукт є поверхню, яка підтримує сама себе і вимагає мінімального догляду через наявність у фарбі антибактеріального агента. Ця поверхня не вимагає такої ж частоти очищування, як інші поверхні у вашому робочому просторі.

Як працює антибактеріальна фарба?

Наша антибактеріальна фарба для маркерної поверхні працює точно так само, як і наша стандартна маркерна фарба для стін, але з додатковою лінією захисту. Антибактеріальний агент, що міститься в нашому продукті, вбиває мікроорганізми, зупиняючи їх зростання і поширення. Антибактеріальна фарба має потрійну дію:

  • Порушує метаболізм клітин бактерій і грибів
  • Пригнічує клітинний розподіл
  • Порушує транспорт через клітинні стінки

Ця фарба була спеціально розроблена для боротьби з бактеріями, які можуть бути виявлені на поверхні, яку використовують як маркерну дошку. Це дозволить вам створити гігієнічну поверхню з можливістю запису на робочому місці, в школі або лікарні з упевненістю, що ви знижуєте епідеміологічний ризик для своєї команди.

Сертифікація

Гарантія функціонування Smart Antimicrobial Whiteboard Paint становить 10 років. Наша гарантія якості підкріплена незалежними сертифікатами на бактерії, пожежу, LEED, M1 і комфорт в приміщенні. Наша антимікробна фарба має якісне покриття, яке залишається стійким до плям без ризику появи розводів.

Антибактеріальна фарба для стін Smarter Surfaces - це екологічно чистий варіант з низьким рівнем вмісту ЛОС (менше 12 г / л) в галузі в порівнянні з конкурентами. Всі наші покриття не містять ізоціанатів. Це означає, що їх безпечно застосовувати навіть з людьми, що знаходяться в кімнаті, і це не викличе додаткових клопотів.

Встановлення

Процес установки нашої нової фарби такий же, як і нашої стандартної маркерної фарби, і не вимагає професійної інсталяції. Перед нанесенням необхідної кількості шарів потрібно підготувати і заґрунтувати поверхню, щоб вона була гладкою. Ваша поверхня стане сухою на дотик через 5 годин і буде готова до використання протягом 4 днів. Функціональність поверхні маркерної дошки буде покращуватися протягом перших 30 днів при правильному використанні і обслуговуванні.

Ви також можете додатково удосконалити поверхню вашої антимікробної дошки, додавши магнітну функцію. Важливо використовувати високоякісні маркери, неодимові магніти, тканину і чистячі засоби на вашій поверхні, щоб забезпечити оптимальну продуктивність. На нашому сайті ми пропонуємо широкий вибір аксесуарів.

А щоб купити маркерну фарбу, пишіть нам на пошту info@smartspace.in.ua. Ми приймаємо передзамовлення на антимікробну фарбу.