Ми, Smart Space, – ексклюзивні представники ірландської компанії Smarter Surfaces в Україні. Ми представляємо виключно продукцію Smarter Surfaces через її цінності, місію і якість продукції.

Компанія Smarter Surfaces почала свої дослідження ще в 2009 році, і як компанія була заснована в 2011 році. Зараз в 2020 році Smarter Surfaces є лідером на ринку в більше, ніж 20 країнах. Всі ці роки компанія вдосконалювала свою продукцію і розвивалася з чіткою метою – створити інноваційні та привабливі робочі та навчальні простори, які спонукають до колаборації і ефективної роботи.

Як все почалося?

Працюючи в будівельній галузі, засновник компанії, Ронан, працював з різними проектами і одного разу замовник попросив Ронана заповнити весь зал засідань дошками. Ронан швидко зрозумів, що таке рішення не відповідає їх потребам, і виглядає жахливо з усіма стиками та невикористаною площею поверхні. У Ронана була краща ідея. А що, якщо можна було писати на стіні без обмежень і рамок? Так народилася ідея для функціональних поверхонь.

Протягом наступних кількох років Ронан працював над розробкою нової технології маркерного покриття. Це в кінцевому підсумку призвело до створення та запуску Smart Wall Paint – їхньої першої маркерної фарби, у 2012 році. Ідея швидко поширилась, і продукт розійшовся: підприємства, школи та університети використовували та користувалися перевагами маркерної фарби для стін у всьому світі. Цілі кабінети, зали для засідань, передпокої, столи, парти та двері перетворювались на робочі простори.

Ріст компанії

Smarter Surfaces тепер є світовим лідером та виробником справді інноваційних функціональних шпалер, плівок, фарб та штукатурок.

Завдяки найширшому діапазону функціональних поверхонь магнітних, маркерних та під проектор компанія здобула репутацію за здатність розробляти та створювати інноваційні вироби завдяки постійній науково-дослідній роботі, що гарантує їхнє лідерство на ринку.

Продукція Smarter Surfaces глобально розповсюджена, яка наразі поширюється на понад 20 країн на п’яти континентах. Її використовують такі клієнти, як Microsoft, Google, Tesco, Coca-Cola, University of Sydney, University of Connecticut, Andrew Winch Designs, ECE Architecture, Hilson Moran та багато інших.

Бренд Smarter Surfaces™ всесвітньо визнаний і шанований. Саме тому ми, Smart Space, довіряємо і обираємо виключно Smarter Surfaces. Ми впевнені в якості їхньої продукції та з гарантією можемо пропонувати наші послуги зі створення функціональних поверхонь і у нас в Україні.