Ви коли-небудь задумувалися над тим, щоб додати маркерну поверхню до свого робочого місця чи в клас? Можливо, у вас вже є дошка, але ви не впевнені, чи це правильний варіант для вас?

На сьогоднішній день доступний цілий ряд різних варіантів маркерної поверхні, тому ви, можливо, не захочете більше працювати з традиційними дошками. Але як дізнатися, який продукт найкращий для ваших поверхонь?

У цій статті ми порівняли традиційні дошки з нашою маркерною фарбою Smart Wall Paint. Це спеціальна фарба, яка дозволяє перетворити ваші поверхні на місця для записів, але чи вона краща, ніж дошка?

Розповідаємо нижче.

Як створити маркерну поверхню?

Якщо мова йде про маркерну дошку, то традиційні дошки зазвичай вимагають, щоб хтось їх правильно встановив на стіну. Майстер повинен повісити дошку під правильним кутом і переконатися, що вона міцно прикріплена до стіни. Можна знайти різні інструкції по встановленню дошок, але загалом, це досить зрозумілий і не важкий процес.

Маркерна фарба також дуже легка в нанесенні. Її нанести може кожен. Просто потрібно спочатку додати на стіну грунтовку в 2 шари, потім почекати 12 годин і нанести 1 шар маркерної фарби. Вам не обов’язково брати послуги майстра, ви легко можете нанести фарбу на стіну самі. Ми додаємо інструкцію по застосуванню до кожного нашого продукту.

Як ви хочете, щоб ваші поверхні виглядали?

Одна з найважливіших речей, яку вам потрібно врахувати при виборі маркерної поверхні - це те, як вона виглядатиме в інтер’єрі. Тут зразу видно одну з основних відмінностей маркерної фарби від дошки.

Дошки за своєю формою займають лише певну площу. Це означає, що часто у вас будуть обмеження в просторі. Крім того, зазвичай дошки мають каркас, який часом може виглядати не естетичним та громіздким.

Маркерна стіна легко застосовується в будь-якому інтер’єрі. Ви можете створювати маркерні поверхні, які навіть не схожі на маркерні поверхні, коли ви їх не використовуєте. Вони виглядають, як звичайна стіна. За допомогою маркерної фарби для стін ви також не обмежитеся лише стінами, застосовуйте фарбу до дверей, столів, шаф тощо. Ця фарба пристосовується до різних гладких поверхонь і може бути спеціально нанесена по розміру відповідно до ділянки, яку ви хочете покрити.

Яких кольорів може бути маркерна поверхня?

Маркерні поверхні не завжди повинні бути білими. З нашою прозорою маркерною фарбою Smart Wall Paint Clear можна створити маркерні стіни будь-якого кольору.

Хоча більшість традиційних дошок доступні лише в білому кольорі, деколи можна знайти дошку іншого кольору. Однак це, як правило, дошки менших розмірів і не настільки якісні.

З іншого боку, за допомогою прозорої маркерної фарби ви можете нанести покриття на стіну будь-якого кольору, не змінюючи його, і при тому мати поверхню для запису.

Наскільки добре вони виконують свої функції?

Ви також повинні запитати себе, для чого вам потрібні ваші маркерні поверхні? Як часто ви будете ними користуватися і наскільки вони потрібні для роботи?

Однією з проблем, з якою люди іноді стикаються в роботі з дошкою, є розводи від маркера. Це коли маркери неможливо повністю видалити з поверхні, і залишаються темні плями на поверхні.

Плями частіше зустрічаються у традиційних дошках, і часто, коли люди не можуть видалити ці плями, їм доводиться купувати нову дошку і починати процес спочатку.

Завдяки маркерній фарбі ви отримаєте набагато якіснішу маркерну поверхню і ми даємо 10-річну гарантію на функціонування нашої поверхні при правильному догляді. Також ми рекомендуємо використовувати високоякісні аксесуари.

Сподіваємося, інформація була для вас корисною. Якщо у вас залишилися запитання, напишіть нам на електронну адресу info@smartspace.in.ua.