Відвідування кіно - одне з тих занять, яке точно не втратить актуальності. Є щось особливе в тому, щоб сидіти в непроглядній пітьмі, бачити, як зображення блимає на великому екрані перед вами, з об'ємним звуком, переносить вас в сцену. Цей досвід часто призначений для походу в кінотеатр, але якщо у вас є вільна кімната у вашому будинку, ви можете легко перенести ці відчуття додому з деякими змінами.

Якщо ви плануєте перетворити додаткову кімнату в домашній кінотеатр, ось п'ять речей, які допоможуть вам отримати найкращі враження.

Звукоізоляція вашого простору

Одна з кращих частин досвіду кінотеатру – це повністю зануритися в сцену. Почувши зовнішній шум, ви погіршите собі враження від перегляду фільму. Отже, потрібно вжити відповідних заходів для звукоізоляції домашнього кінотеатру. Перший крок в цьому - переконатися, що у вас встановлено килимове покриття. Ви можете навіть подумати про те, щоб покрити стіни тим же килимовим покриттям, що і підлогу.

Також корисно переконатися, що ваші стіни ізольовані, щоб ще більше блокувати шум. Звукоізоляція не тільки допомагає уникнути шуму, але і утримує звук. Це може звести до мінімуму будь-які незручності для інших в будинку, коли кінотеатр використовується.

Правильне освітлення має вирішальне значення

Домашні кінотеатри найкраще встановлювати в кімнатах без вікон, щоб природне світло не заважало перегляду. Якщо у вашій кімнаті є вікна, ви також можете встановити на вікна щільні штори. Коли справа доходить до установки світла в домашній кінотеатр, то потрібно, щоб воно залишалося м'яким, і щоб на екрані не було відблисків. Вбудоване освітлення буде хорошим вибором.

Інший варіант – використовувати світлодіодні стрічки по периметру кімнати. Це допоможе вам і вашим гостям переміщатися по кімнаті під час відтворення фільму, не відволікаючись від самого фільму.

Виберіть зручні меблі

Коли ви дивитеся фільм, вам найменше хочеться відволікатися на дискомфорт. Меблі для домашнього кінотеатрі повинні бути зручними. Перш, ніж приймати остаточне рішення, перевірте кожну деталь, щоб переконатися, що вона не завдасть вам або вашим гостям дискомфорту.

Ще один важливий момент, що стосується меблів, – подумати, хто буде користуватися кінотеатром. Можливо ви любите усамітнення і дивитися фільми наодинці? Тоді непоганим варіантом можуть стати окремі шезлонги. Чи можливо ви зі своєю половинкою і ваші друзі разом люблять переглядати фільми? Тоді можна встановити парні місця. Подумайте про те, як домогтися максимального комфорту в домашньому кінотеатрі за допомогою обраних стилів (а також тканин, які ви вибираєте).

Зробіть бар в домашньому кінотеатрі

Що за фільм або гра без закусок і напоїв? Виділіть місце в домашньому кінотеатрі, щоб встановити невелику барну стійку або невеличку кухонну стінку. Це дасть вам простір, необхідний для подачі закусок і напоїв в кінотеатрі, і вам не доведеться бігати на кухню, пропускаючи великий спектакль. Є незліченна безліч конструкцій бару, які ви можете встановити в свій домашній кінотеатр, але важливо вибрати щось довговічне.

Швидше за все, ви будете зацікавлені фільмом або грою, тому вам потрібно щось, про що не варто зайвий раз думати. У таких випадках хорошим варіантом буде використання стільниці з натурального каменю, наприклад мармуру. Однак, якщо у вас обмежений бюджет, можна пошукати якісь більш дешеві варіанти.

Використовуйте відмінні технології

Незалежно від того, наскільки красиво оформлений ваш домашній кінотеатр, ваш досвід залежить від типу технологій, які ви використовуєте в приміщенні. Якщо ви вирішите використовувати високоякісний телевізор з великим екраном, переконайтеся, що ви закріпили його на стіні і сховали дроти. Хоча багато людей використовують телевізори або екрани під проектор в домашніх кінотеатрах, чому б не вибрати альтернативу? Спробувати нашу фарбу-екран під проектор Smart Projector Paint Contrast? Цей продукт був розроблений для оптимізації роботи в домашньому кінотеатрі. Він поглинає світло, що дозволяє користувачеві домогтися більшої чіткості на темних зображеннях. Фарба-екран під проектор – це низька вартість і висока якість.

Також варто подбати про те, щоб була встановлена якісна система об'ємного звучання. Хороша система буде включати звукову панель, сабвуфери і тилові динаміки. Багато систем тепер бездротові. Однак, якщо ви вибираєте дротову систему, просто переконайтеся, що дроти заховані, щоб ваш простір виглядав акуратно і професійно.

Складіть план для вашого домашнього кінотеатру

Тепер, коли ви знаєте, що вам потрібно, складіть план, перш ніж починати роботу. Наявність плану допоможе вам уникнути помилок. Завжди пам'ятайте, як буде використовуватися простір і досягатися кінцева мета (комфортний перегляд фільмів і гри).

Маючи план, ви можете почати перетворювати додатковий простір в домі в домашній кінотеатр, про який ви завжди мріяли.

У вас є питання про використання Smart Projector Paint Contrast для створення домашнього кінотеатру? Тоді напишіть нам на пошту info@smartspace.in.ua або зателефонуйте +38 (068) 24 24 114.