Фарба для проектора чи звичайна фарба?

Нас часто питають для чого обирати спеціальну фарбу під проектор, якщо можна проектувати і на звичайну фарбу. Ми вирішили розібратися з цим питанням і пояснити, що ж таке робить наша Smart Projector Paint і чим вона відрізняється від звичайної фарби.

Світловідбиваюча здатність

Це одна з найважливіших відмінностей. Світловідбиваюче значення позначає скільки світла відбивається фарбою. Традиційні фарби мають середній рівень світловідбивання, на відміну від спеціально розроблених продуктів для проектування.

Smart Projector Paint була розроблена для отримання конкретного світловідбиваючого значення (що дає значення коефіцієнт підсилення 1,0), і самe такий показник чудово підходить для якісного проектування. Це означає, що проектор буде відображати певну кількість світла для оптимізації та максимальної чіткості відображеного зображення. Smart Pactor Paint має коефіцієнт світловідбивання між 90-95%.

Чим вище світловідбиваюче значення, тим більше світла буде відбиватися. Чим більше світла відбивається, тим краща якість проекції.

Текстура

Проектуючи на поверхню, важливо переконатися, що ваша поверхня є гладкою.
Звичайна фарба традиційно має фактурне покриття. Це означає, що така поверхня є зубчастою, що не завжди видно людському оку.

Smart Projector Paint виготовлена з спеціальною самовирівнювальною структурою та високоякісними смолами для отримання гладкої плоскої поверхні.

Крім того, наша фарба для проекторів сприяє чіткому перегляду проекції, де б ви не сиділи, і з якого боку б не дивилися.

Отже, як ви бачите, є багато причин, чому традиційна фарба – це не найкращий варіант для проектора і чому Smart Projector Paint – такий популярний вибір на ринку.