Останні тренди оформлення житла рухаються в бік практичності, мінімалізму, зручності та функціональності. Громіздкі меблі, гобелени та великі картини на пів стіни уже давно не в моді. Проте кожен хоче щоб його домівка була затишна та унікальна.

Ось декілька ідей для оформлення стін, які точно сподобаються тим хто цінує стиль та функціональність:

1. Маркерні поверхні для найменших – це площа, де вони без обмежень можуть втілювати свої ідеї та фантазії, робити щодня новий дизайн у своїй кімнаті і розвивати своє творче бачення, при цьому вам не доведеться переживати про розмальовані стіни, адже по цих стінах не тільки можна але й треба малювати!

2. Офіс вдома – легко. Кажуть для того щоб продуктивно працювати вдома потрібно перш за все вдало організувати своє робоче місце. Навіть якщо площа невелика – це зробити легко. І завдяки маркерно-магнітній основі можна візуалізувати усі свої плани та нотатки на стіні чи іншій гладкій поверхні, щоб тримати все у полі зору і ні про що не забути.

3. Домашній кінотеатр для усієї сімї! Хоча щодня розмір діагоналі телевізорів які зявляються на полицях супермаркетів не може не вражати, все ж ефект від перегляду фільму через домашній кінотеатр та великому екрані – значно більший. Саме тому багато хто відмовляється від телевізорів, замінюючи це проектором та екраном. А тепер є ще практичніша альтернатива екрану – спеціальна фарба, яка повністю відтворює якість екрану, не займає місця та не потребує підводу електрики на відміну від традиційних екранів. В додаток до цього Ви можете створити екран будь якої площі і насолоджуватись сімейними вечорами у своєму власному кінотеатрі.

4. Фото-стіна – чудове місце для збереження Ваших найяскравіших спогадів. У наш цифровий час люди почали повертатись до того, що роздруковують хоча б декілька фото з поїздок чи визначних подій, щоб зберегти їх не лише на цифрових носіях. Завдяки магнітній фарбі Ви зможете перетворити будь яку стіну на магнітну поверхню і прикріпляти туди Ваші фото, змінювати їх так часто як забажаєте і створити справді особливе місце у Вашій домівці, де живуть спогади!