Як маркерна фарба може допомогти вчителям?
Як маркерна фарба може допомогти вчителям?

Маркерна фарба створює поверхню, по якій можна писати і стирати і яка є необмежена в розмірах (на відміну від традиційних білих дошок). Такі стіни дуже допоможуть учням і студентам проявляти себе краще в навчальному процесі.

Маркерні стіни зроблять заняття інтерактивними

Такі поверхні дають вчителям потрібну свободу для проведення інтерактивних уроків. Адже саме виконуючи різноманітрні вправи і завдання в інтерактивний спосіб, учні краще засвоюють матеріал. Маркерні стіни сприяють динамічній взаємодії учнів та викладачів. Усі учні можуть бути одночасно залучені і виконувати вправи, записуючи відповіді маркером на стіні. Можна також вішати різноманітні плакати, картини чи інші предмети і дозволяти студентам додавати коментарі, запитання чи різноманітні рішення.

Більшість шкіл використовують сотні традиційних дошок для викладання уроків, намагаючись активізувати учнів. Однак коли стіни класу покриті фарбою для маркерної поверхні, необхідність у цих дошках старого стилю усувається, і студенти отримують кращу освіту, адже необмежені у розмірах і конфігураціях поверхні дозволяють досягти більшої гнучкості, творчої виразності та взаємодії як для викладаів, так і для студентів чи учнів.

Наприклад, вчитель може написати математичну задачу посеред стіни, а потім дві групи учнів спільно працюють над двома сторонами проблеми, щоб знайти рішення. Така стратегія не тільки заохочує роботу в команді та взаємодію між студентами та викладачами, але й допомагає зробити заняття більш гнучкими та веселими. Або ж для уроків англійської мови, наприклад, можна також розвішати різноманітні плакати, картини чи інші будь-які завдання по стінам і дати студентам завдання додавати коментарі, запитання, записувати свої думки і рішення.

Стіни, по яким можна писати маркерами дають вчителям свободу у викладанні

Навчальні кімнати повинні залишатися позитивним середовищем, де студенти відчувають впевненість у своїх здібностях та знаннях викладача, і в той же час співпрацюють між собою та викладачем. Після встановлення високоякісного покриття з маркерною функцією таке середовище виникає природним шляхом, оскільки цілі стіни перетворюються на гігантські дошки з необмеженим простором для письма та малювання, тим самим надаючи вчителям більше свободи для ретельного та чіткого проведення уроків.

Забираючи обмеження висоти та ширини традиційних дощок, викладачі та студенти можуть спільно працювати на всій стіні – від підлоги до стелі – як безмежний простір для роботи над проектами та всіх інших видів використання, що сприяє підвищенню взаємної довіри, поваги та розуміння.

Маркерні стіни дозволяють студентам і учням залишатися зосередженими

Такі маркерні поверхні утримують увагу класу завдяки їх великим розмірам, інтерактивності та здатності викликати творчі ідеї як у студентів, так і вчителів. Ефективне слухання – одне з найважчих навичок, а також найскладніший спосіб запам’ятати інформацію. Він передбачає великої зосередженості. Однак на уроці така увага від учнів чи студентів не завжди можлива. Таким чином, у студентів можуть виникнути проблеми з фокусом, особливо під час тривалого уроку з багатьма новими словами, деталями та фактами. І іноді навіть під час коротких уроків дітям може бути важко уважно слухати через відволікання.

Цю проблему можна легко вирішити, встановивши поверхні, покриті маркерною фарбою. Великий простір для письма та малювання на стінах дозволяє легко привернути увагу учнів. Малюючи на традиційних дошках, викладачі завжди обмежені тим, наскільки великими розмірами вони можуть писати чи малювати. Дуже часто студенти навіть не бачать того, що написано чи намальовано, особливо у великих класах.

Цієї проблем можна уникнути, використовуючи високоякісні стіни, пофарбовані маркерною фарбою для взаємодії та співпраці під час занять. Величезна поверхня пофарбованої стіни дозволяє учням та вчителям постійно розширювати своє мислення. Таким чином клас буде лише прогресувати, оскільки вчителі записуватимуть різноманітні слова, позначки та графіки, пов’язані з уроком на великому форматі, який кожен може побачити та зрозуміти.