Перетворити ваше робоче місце в зону підвищеної продуктивності і творчості з нашими інноваційними продуктами простіше, ніж ви думаєте.

Нижче ви знайдете кілька основних порад і прийомів по використанню наших продуктів для маркерних поверхонь.

Організуйте робоче місце

Додавання маркерної поверхні до вашого офісу означає менше безладу і хаосу, а це в свою чергу дозволяє оптимізувати робочий простір.

Немає необхідності в пачках паперів і діаграм всюди, замість цього просто можна записати всі свої ідеї та плани прямо на стіні, а потім легко стерти їх.

Поверхня з можливістю запису також буде мотивувати вас і ваших колег вставати і працювати на стіні протягом дня, так як сидіння за столом протягом декількох годин поспіль може знизити рівень вашої енергії. Дайте всім членам команди по маркеру, щоб вони могли додати свій вклад на стіну, це змусить усіх думати і виявляти всі свої творчі ідеї!

Налаштуйте свою поверхню

Наявність цілої стіни, на якій можна писати, може бути непосильним завданням, коли це необхідно для різних цілей. Якщо вам потрібно розділяти частини вашої поверхні, ми рекомендуємо використовувати маркери для дошки, щоб чітко сегментувати різні області вашої поверхні.

Поділ поверхні на секції по певним аспектам, таким як мозковий штурм, дуже корисно. Це може мотивувати колег приділяти більше уваги своїм думкам. Також добре мати окрему частину дошки, щоб записувати будь-які випадкові ідеї протягом дня.

Використовуйте перманентний маркер або кольорову липку стрічку, щоб розділити ці області дошки. Наш спрей для перманентного видалення слідів від маркеру видалить обидва цих продукти при необхідності.

Делегуйте завдання команді

Важливо рівномірно розподіляти робоче навантаження між вашою командою, щоб ніхто не перевантажувався і не вигоряв.

На початку кожного тижня записуйте завдання і терміни на стіні на наступний тиждень. Це дозволяє чітко і ефективно делегувати обов'язки своїй команді. Використовуйте маркери різного кольору для позначення команд і оновлень.

Пишіть великими літерами

Ви звикли писати на аркуші паперу перед вами, але пам'ятайте, що тепер у вас ціла стіна! Переконайтеся, що ваш текст зрозумілий і розбірливий для ваших колег.

Не бійтеся писати великими літерами і підкреслюйте ключові слова, щоб слова були більш розбірливими та зрозумілими. Ви також можете написати більш важливі моменти різними кольорами, щоб вони виділялися більше.

Виходіть за рамки

Не бійтеся писати там де ви хочете, і як хочете. Пам’ятайте, що коли ваше робоче місце – це ціла маркерна стіна, тоді можна креативити і генерувати ідеї без обмежень! Вивільняйте всі думки на стіну, це дозволить мозку бути відкритим до нових ідей.