Маркерні дошки з роками стали невід'ємним доповненням до будь-якого класу, офісу і навіть дому. Однак з часом вони можуть забруднитися від написання і стирання. Ці розводи і плями можуть погіршити акуратний і однорідний вид поверхні дошки, тому читайте нижче рішення по відновленню вашої старої маркерної дошки.

Перефарбуйте стару поверхню

За допомогою нашої білої маркерної фарби Smart Whiteboard Paint можна відновити стару поверхню, просто застосувавши один шар фарби на стару дошку.

Ви можете продовжувати використовувати звичайні якісні засоби для чищення та маркери для білих дошок з цим простим у застосуванні продуктом. Наша маркерна фарба йде з десятирічною гарантією продуктивності.

Крім того, ви можете ще більше покращити поверхню, перетворивши оновлену дошку в багатофункціональну поверхню за допомогою нашої магнітної фарби.

Закрийте свою стару дошку

Для швидкого і сучасного результату просто встановіть нашу розумну маркерну плівку прямо на стару дошку.

Відміряйте і відріжте плівку до потрібного розміру з достатнім перекриттям. Наклейте плівку прямо на поверхню старої дошки, видаляючи по ходу всі бульбашки повітря. Обріжте і все! Для установки не потрібні спеціальні інструменти або професіональні майстри.

Наш асортимент плівок дозволяє не тільки оживити стару дошку, а й перетворити її в зону подвійного призначення. Розумна плівка 2в1: маркерна і під проектор може перетворити вашу дошку в поверхню, на якій можна писати і використовувати в якості екрану для проектора.

Встановіть нову поверхню

Якщо ви хочете позбавити свій простір від обмежень, які накладає традиційна біла дошка, наші шпалери – ідеальне рішення.

Функціональні шпалери для малювання маркером дозволяють вам перетворити цілі стіни у вашому офісі, класі або будинку в зони з подвійною чи потрійною функціональністю. До вашої маркерної поверхні додайте магнітну або проекційну функцію або використовуйте всі три функції на одній поверхні за допомогою наших шпалер 3-в-1.

Як уникнути плям на білій дошці

Як і більшість поверхонь, білі маркерні дошки вимагають регулярного догляду і уваги. Ми рекомендуємо виконуватити наступні кроки, щоб підтримувати всі поверхні вашої дошки - традиційні дошки, маркерні шпалери, маркерні фарби і плівки – в ідеальному стані:

  • Використовуйте тільки маркери хорошої якості - неякісні маркери можуть призвести до передчасного зношення вашої поверхні.
  • Витирайте поверхню в кінці кожного дня - щоденне використання спрею для чищення маркерної дошки допомагає підтримувати зовнішній вигляд вашої поверхні як нової якомога довше.
  • Щомісяця використовуйте засіб для видалення стійких плям або перманентного маркера. (Не використовуйте його замість спрею для щоденного очищення! Щоденне використання цього продукту може пошкодити поверхню дошки).

У вас є питання по нашій продукції? Просто напишіть нам на електронну адресу info@smartspace.in.ua.