Ви вирішили створити у вашому просторі стіну для робочих презентацій, записів та ідей, але не впевнені, які саме матеріали вам обрати: фарбу, шпалери чи може плівку?

Тоді читайте нижче наші поради, на що варто звернути увагу при виборі продукції для вашої поверхні.

Розмір поверхні

Перш за все, потрібно оцінити розмір вашої поверхні. Якщо ви, наприклад, бажаєте створити маркерну стіну від стелі до підлоги – тоді вам однозначно підійде маркерна фарба. А якщо це невелика частина стіни, тоді можна обрати маркерні шпалери, відрізавши ту довжину, яка вам потрібна.
Так само для стіни під проектор. Якщо вам потрібна велика стіна для залу, на яку ви проектуватимете зображення, тоді краще обрати нашу професійну фарбу під проектор. А якщо вам треба невеликий розмір – рекомендуємо обрати шпалери 2 в1: маркерні та під проектор.

Тип поверхні

Друге на що потрібно звернути увагу – це на тип вашої поверхні: це стіна, стіл, двері чи інші меблі?
Якщо, уявімо, ви хочете місце для записів маркерами і обрали для нього стіну, тоді вам найкраще підійде маркерна фарба або маркерні шпалери (стіну попередньо потрібно підготувати відповідно до інструкцій).
Якщо ж мова йде про столи, двері та меблі – непоганим варіантом буде використати маркерну плівку, яка легко наноситься і поверхня моментально готова до застосування.

Слід також пам’ятати, що ми не рекомендуємо використовувати плівку для стіни, тому що вона дуже тоненька, а стіна не завжди є ідеально рівною. В тих місцях, де є нерівності – буде залишатися маркер, який вам буде не легко видалити. Плівка ідеально підходить для рівних поверхонь. А для стіни краще оберіть фарбу або шпалери.

Колір бажаної поверхні

Ще один важливий момент – це колір вашої поверхні. Якщо ви бажаєте створити, наприклад, магнітно-маркерну стіну, але не хочете, щоб вона була стандартного білого кольору, тоді пропонуємо спробувати нашу прозору маркерну фарбу. В такому випадку вам потрібно спочатку нанести магнітну фарбу чи магнітну штукатурку, після того – пофарбувати стіну в бажаний колір, і тоді – нанести зверху прозору маркерну фарбу. Ось і все, магнітно-маркерна стіна в потрібному вам кольорі готова!

Замовте наші безкоштовні зразки

А якщо, ви вагаєтеся між маркерною фарбою і маркерними шпалерами, чи між фарбою під проектор і плівкою під проектор, і не знаєте, що вам більше підійде по фактурі, тоді ви можете замовити безкоштовні зразки, щоб побачити вживу, пощупати і точно зрозуміти, що саме вам потрібно.

Як саме замовити наші зразки?

  • Оберіть серед списку продукції потрібний вам товар
  • Перейдіть на сторінку товару, там побачите кнопку "отримати безкоштовний зразок", натисніть її та заповніть форму
  • Очікуйте ваші зразки.

Тепер вибір потрібної поверхні стане набагато легшим.

Отримайте безкоштовну консультацію

А якщо вам потрібна комплексна допомога і поради щодо того, які матеріали вам краще обрати у вашому випадку, як правильно їх наносити чи як підготувати вашу поверхню – тоді замовте нашу безкоштовну консультацію і ми вам все розповімо і поділимося всім, чим знаємо!

Щоб замовити консультацію – пишіть нам на електронну адресу info@smartspace.in.ua або телефонуйте за номером 068 24 24 114.