Виховуючи дітей, дуже важливо дозволяти їм проявляти свій творчий потенціал на повну. І ваш будинок може стати тим місцем, де діти будуть експериментувати і розкривати свої творчі нахили, не турбуючись про те, що їх це заборонять чи в якійсь мірі обмежать.

Очевидно, що у всьому повинна бути межа, і ця творчість має проявлятися контрольованим чином, ми не можемо дозволити дітям взяти ручку і малювати каракулі по всіх стінах або фарбувати килими, чи не так? Але є багато способів, за допомогою яких батьки можуть спроектувати свої будинки так, щоб позитивно розвинути дитячу творчість. І ось лише деякі з наших улюблених.

Маркерна стіна для дитячої кімнати

За допомогою нашої маркерної фарби ви можете самостійно перетворити будь-яку стіну у вашому домі на велику маркерну дошку, яка чудово підійде до будь-якого інтер’єру. А якщо ви хочете зберегти колір вашої стіни, тоді можете розглянути нашу прозору маркерну фарбу. Це чудова ідея для маленьких дітей, які тільки починають досліджувати світ, оскільки вони можуть малювати на стінах доти, поки не будуть задоволені, а в кінці дня стіну можна знову протерти, щоб підготуватися до наступного шедевру. Звичайно, що таку стіну можна зробити в дитячій кімнаті. Але також дуже корисно мати таку стіну, наприклад, на кухні, де батьки, як правило, дуже зайняті, але все ж повинні стежити за дітьми. Ви можете дати їм маркери і діти будуть зайняті, поки ви готуєте вечерю.

Велика крейдяна стіна на кухні

Крейдяна стіна створює такий самий ефект, що й маркерна, лише малювати на ній можна буде крейдою або спеціальними маркерами для грифельних поверхонь. І все більшої популярності такі стіни набувають у власних будинках та квартирах на кухні, це створює особливу атмосферу і стиль. А пофарбувати стіну крейдяною фарбою зовсім не складно, до кожного нашого продукту ми даємо інструкції, тому зробити її може будь-хто.

Маркерна плівка для столів, шафок та інших меблів

Уявіть, наскільки цікавішим і веселішим стає процес навчання дітей, якщо писати і малювати можна не лише у зошиті, а й по столі, шафі чи навіть на дверях! З самоклеючою маркерною плівкою, яка дуже легко наноситься і одразу ж готова до використання ви можете перетворити будь-які меблі у вашому домі на додаткові місця для творчості ваших дітей, та й для дорослих також!

Магнітні шпалери для навчання та творчості

Магнітні шпалери – це полотно для творчого вираження, і навіть для навчання. Адже можна таким чином примагнічувати до стіни букви, нові слова і різноманітні картинки – в такий інтерактивний спосіб малюки будуть швидше навчатися і запам’ятовувати нову інформацію.

Стіна під проектор з маркерним функціоналом

А якщо у вас є вдома проектор і ви таким чином показуєте дитині навчаючі матеріали, то можна одночасно проектувати відео та зображення на стіну і позначати важливі моменти маркерами прямо на стіні. Це можливо завдяки нашим шпалерам 2в1: маркерні та під проектор. Ви можете створити таку функціональну область будь-якого розміру та конфігурації.

У нас є безліч ідей, як можна інтегрувати наші рішення у ваші помешкання. Тому якщо вам потрібна консультація або залишилися запитання – напишіть нам на пошту info@smartspace.in.ua і ми вам з радістю відповімо!