Маркерна чи грифельна фарба – яку обрати?Вирішити змінити робочий чи домашній простір на більш інноваційне середовище – це перший крок. Другий - це вибір фарби для створення робочої поверхні.


Завдяки такому широкому асортименту доступних товарів може бути важко зрозуміти, який саме продукт вам найбільше підійде.


Нижче ми розповімо вам, що потрібно мати на увазі, обираючи між маркерною та крейдяною фарбою.Використання та розмір


Маркерна фарба дає вам більше свободи, ніж традиційна дошка, оскільки немає обмежень щодо розміру, який обмежує вашу поверхню.


Ви можете створити придатну для запису поверхню з білим покриттям, яка поєднується з вашим офісним інтер’єром. Тобто, ви можете додати маркерну поверхню, мало впливаючи на зовнішній вигляд робочого простору.


За допомогою грифельної фарби можна створити стильний інтер’єр. Зараз їх часто можна побачити в сучасних офісах, ресторанах, кухнях, вдома та на багатьох інших підприємствах. Цей продукт настільки універсальний, що його можна використовувати в будь-якому місці і задовольнити будь-які потреби. Матове чорне покриття виділяється в інтер’єрі, це робить його новим фокусним центром вашого простору.


Використання як маркерної, так і грифельної фарби дає вам безмежний потенціал для розміру вашої поверхні для записів. Деякі наші клієнти перетворили свої цілі кімнати на нескінченні простори для творчості.Застосування


Створення маркерної або грифельної стіни за допомогою наших продуктів означає, що вам не потрібно робити отвори в стіні, як у випадку з традиційними дошками. Фарба наноситься безпосередньо на обрану вами стіну (після того, як ваша стіна буде грунтована та підготовлена). Ви можете здійснити цей процес самостійно або за допомогою професіонала.


Ми радимо використовувати окремий валик від того, який використовується для нанесення ґрунтовки. Грифельну фарбу слід наносити пінопластовим валиком. Для цього знадобиться два шари фарби.При нанесенні маркерної фарби ми рекомендуємо десять разів перекочувати валиком по поверхні під час нанесення для досягнення оптимальних результатів.Очищення поверхні


Догляд за вашою поверхнею, в обох випадках: за маркерною і грифельною, є важливим етапом, щоб максимально зберегти функціонал поверхні.


Щодня чистіть маркерну стіну очищуючим спреєм, щоб уникнути потенційних розводів та появи бруду на вашій поверхні. Якщо ви випадково використали стійкий маркер на своїй стіні, не хвилюйтеся. Ви можете придбати очисник для видалення слідів від перманентних маркерів.


Грифельну поверхню можна легко почистити за допомогою тканини з мікроволокна. Зазвичай крейдяниа залишається при чищенні дошки сухою тканиною або гумкою. Щоб цього не сталося, змочіть тканину, щоб видалити пилові залишки.Місцезнаходження


Планування та освітлення вашої кімнати важливі при виборі між маркерною та грифельною поверхнею.


Якщо кімната, в яку ви плануєте розмістити функціональну поверхню, невелика, вам слід подумати про встановлення маркерної поверхні. Світлий колір скрасить кімнату і не зробить її меншою. Якщо ви хочете зберегти поточний колір робочої області, ви можете нанести на поверхню маркерну фарбу з прозорим покриттям.


Грифельна стіна - ідеальне доповнення до кафе чи ресторану, щоб надати йому більш автентичного та вінтажного відчуття. Ви можете використовувати свою грифельну стіну як місце для різних малюнків або як унікальне місце для меню.


Грифельну стіну також можна використовувати в будинку для дітей, щоб займатися творчістю чи як стіна для нагадувань на кухні для всіх.Відблиски


Як уже згадувалося вище, розташування є важливим при виборі між маркерною або грифельно поверхнею. Можливо, ви розміщуєте свою поверхню в дуже сонячній кімнаті. Замість того, щоб обрати маркерну фарбу, вам було б краще використовувати шпалери для стін з низьким блиском, щоб зменшити ризик відблисків. Такі шпалери придатні для записів і як стіна під проектор. Низький рівень блиску усуне відблиски, спричинені сонцем або будь-яким іншим яскравим світлом, таким як проектор.


Грифельна стіна може бути вашим найкращим варіантом, якщо кімната отримує багато природного світла. Оскільки фарба чорна, вона не буде відображати світло так, як це робить маркерна фарба.
Алергія


Грифельні поверхні відомі тим, що мають багато крейдяних залишків. Незважаючи на можливість видалити цей пил вологою ганчіркою, якщо ви страждаєте на астму або схильні до алергічних реакцій, вам слід розглянути маркерну стіну як альтернативу. Маркерна стіна означає, що в крейді немає потреби, лише в маркерах.


Крім того, якщо у вас є стара крейдяна дошка, яку ви хочете відновити, просто почистіть дошку та нанесіть на неї маркерну самоклеючу плівку, щоб оновити поверхню і зробити її маркерною.Залишилися запитання щодо наших продуктів? Просто напишіть нам на info@smartspace.in.ua.