Отже, ви хочете купити маркерну фарбу і додати функціональності вашим стінам в офісі або навчальній аудиторії. Це чудове рішення. Адже за допомогою маркерної фарби, такої як наша Smart Whiteboard Paint, ви можете перетворити будь-яку гладку поверхню в область для запису будь-якого розміру за вашим вибором.

Після того, як ви визначилися з рішенням, наступним кроком буде покупка маркерної фарби. Але не поспішайте. Перш ніж купити маркерну фарбу, вам слід врахувати кілька моментів. Оскільки на ринку так багато різних лакофарбових матеріалів, важливо вибрати продукт, який найкраще підходить вам. І той, який безпечний та простий у застосуванні.

Читайте нижче і дізнайтеся, що вам слід запитати у компанії, перш ніж купувати маркерну фарбу, а також відповіді щодо наших продуктів.

Дізнайтеся якомога більше про виробника і про саму маркерну фарбу

Перш ніж купувати маркерну фарбу, вам слід подумати про те, що ж за компанія виготовила обраний вами продукт?

Ви можете задати собі наступні питання:

 • Запитайте у виробників, які увійшли в остаточний список, чи виготовляють вони фарбу самотужки або чи є дистриб’юторами продукції іншої компанії?
 • Де саме робиться маркерна фарба?

Наші продукти виготовляються в Ірландії компанією Smarter Surfaces, а ми є єдини офіційними представниками цієї компанії в Україні. Хоча ми не виготовляємо продукцію самотужки, та ми знаємо все про продукцію Smarter Surfaces і можемо з впевненістю відповідати за її якість та довгу службу. Тому якщо у вас є будь-які запитання по нашій продукції – просто зателефонуйте нам +38 068 24 24 114 або ж напишіть у наш чат на сайті. Ми вам розповімо про все, що вас цікавить стосовно продукції.

Дізнайтеся про процес нанесення, перш ніж купувати маркерну фарбу

Перш ніж купувати будь-яку маркерну фарбу, ви повинні переконатися, що процес нанесення вас влаштовує.

Ось деякі з питань, які вам потрібно задати перед покупкою:

 • Скільки шарів фарби вам потрібно нанести?
 • Чи потрібно наносити праймер на поверхню?
 • Скільки часу потрібно, щоб фарба висохла і була готова до використання?
 • Чи повинна вона бути нанесена професіоналом?

Ось відповідь на всі ці питання по нашій маркерній фарбі Smart Whiteboard Paint:

Як і у випадку з будь-якою іншою фарбою, спочатку підготуйте і нанесіть на поверхню праймер, а потім вже нанесіть маркерну фарбу Smart Whiteboard Paint. Вона буде сухою на дотик через 5 годин і готовий до використання через 7 днів. Smart Whiteboard Paint - це одношарова система, а це означає, що після нанесення праймера вам потрібно нанести тільки один шар маркерної фарби.

Нашу фарбу може нанести будь-яка людина, просто подивіться нашу покрокову відео-інструкцію з нанесення маркерної фарби.

Чи маркерна фарба є екологічним продуктом?

Багато фарб для маркерних поверхонь, включаючи нашу Whiteboard Paint, є екологічно чистими і мають сертифікати (наприклад, LEED і M1), що підтверджують це.

Легко стверджувати, що продукт екологічний, але що це насправді означає? Перед покупкою вам слід задати кілька питань, щоб переконатися, що продукт є екологічно чистим і безпечним для використання:

 • Чи можна наносити фарбу, перебуваючи з людьми у кімнаті?
 • Чи безпечна фарба для використання в офісах або класних кімнатах?
 • Чи має продукт низький вміст летючих органічних сполук і чи фарба зі слабким запахом?
 • Чи містить продукт ізоціанати, що вимагають особливих запобіжних заходів і вимагають використання спеціального дихального апарату?
 • Чи безпечна маркерна фарба?

Обов'язково ознайомтеся з паспортом безпеки матеріалів (MSDS) як для маркерної фарби, так і для затверджувача. Виробники можуть не перераховувати всі небезпеки використання їх продуктів на своєму веб-сайті, але вони зобов'язані вказати їх в паспорті безпеки матеріалів.

Деякі продукти призначені тільки для професійного використання, що має бути чітко вказано в цих документах. Для продукції з позначкою “тільки для професійного використання” знадобиться дихальний апарат і особливе поводження, і вони не призначені для домашнього використання. Зокрема, продукти, що містять ізоціанати, надзвичайно небезпечні для вашого здоров'я, і їх слід уникати.

Фарба Smart Whiteboard Paint є абсолютно безпечна для дорослих і дітей. Вона сертифікована, як продукт з дуже низьким вмістом летких органічних сполук і слабким запахом. Наша маркерна фарба також має ряд інших сертифікатів, включаючи LEED, Fire, Indoor Air Comfort і M1.

Цей продукт надзвичайно безпечний у використанні, так як він не виділяє в повітря частки пилу. Багато маркерних фарб містять в затверджувачі ізоціанати, які небезпечні для оточуючих. Фарби Smarter Surfaces не містять ізоціанатів взагалі.

Як довго служить маркерна фарба?

Маркерна фарба прослужить вам досить довго. Наша гарантія на функціональність маркерних фарб Smarter Surfaces становить 10 років. Це означає, що ви повинні розраховувати на бездоганну роботу протягом як мінімум 10 років, якщо ви зберігаєте поверхню в чистоті і в хорошому стані.

Ось кілька моментів, які ви варто запитати, щоб дізнатися, як довго протримається ваша поверхня:

 • Чи є гарантія на товар? Як довго вона триває?
 • Чи не залишається розводів від маркера?
 • Чи вона якісна і виготовлена з компонентів преміум-класу?

Що стосується нашої фарби Smart Whiteboard Paint, на цей продукт надається 10-річна гарантія. Вона виготовлена з формулою, на якій не залишається розводів. Вона не виготовляється з використанням будь-яких агресивних або дешевих хімікатів, а це означає, що фарба є дуже високої якості.

Бажаєте вибрати якісну маркерну фарбу для вашої поверхні? Тоді не забудьте поставити правильні питання, перш ніж здійснити покупку.

Вибирайте якісний товар. Виберіть Smart Whiteboard Paint.

 У вас залишилися питання по нашій продукції? Напишіть нам на електронну пошту info@smartspace.in.ua.