Ви думаєте над тим, щоб додати маркерного функціоналу до ваших поверхонь? Ми думаємо, що це чудова ідея.


Маркерні поверхні - це чудовий інструмент, який може допомогти вам вести ваші проекти більш ефективно.


Сьогодні ми розберемо різні типи поверхонь, які ви можете створити за допомогою прозорої маркерної фарби Smart Whiteboard Paint in Clear.


З нашою прозорою маркерною фарбою вам не доведеться жертвувати дизайном інтер'єру заради функціональності.


Звучить цікаво? Тоді читайте далі нижче.


 

Кольорові унікальні маркерні стіни


Наша прозора маркерна фарба хороша тим, що вона, ну, прозора! Це означає, що ви можете покрити будь-яку кольорову поверхню фарбою Smart Whiteboard Paint in Clear і створити маркерну стіну унікального кольору.


Якщо ви хочете отримати переваги маркерної поверхні, але не хочете міняти колірну схему свого офісу. Виберіть прозору маркерну фарбу.Маркерні стіни на цифровому друці


Чи знаєте ви, що Smart Whiteboard Paint in Clear можна навіть наносити верхній шар на цифрові відбитки? Що ж, ви можете, і це відмінний спосіб додати функціональності вашим персоналізованим поверхням.


Ви можете додати прозору маркерну фарбу поверх Smart Magnetic Digital Print Base для цифрового друку з функціями як магнітної, так і білої дошки.


Ви можете надрукувати або ж намалювати логотип вашої компанії і поверх покрити стіну прозорою маркерною фарбою. В результаті у вас буде ваша брендована маркерна стіна.