На що варто звернути увагу при виборі маркерної фарби?

Ви вирішили придбати маркерну фарбу, але не знаєте, як обрати і на що звернути увагу? Пропонуємо вам 7 факторів, які важливі при виборі фарби.

Вміст летких органічних сполук

Насамперед варто оцінити кількість шкідливих і небезпечних летких органічних речовин (ЛОС) в фарбах. Чим менше, тим безпечнішим є продукт.

Колір фарби

Маркерні фарби бувають як у білому, так і в прозорому варіанти. Якщо вам важливо зберегти колір і дизайн вашої стіни, тоді обирайте маркерну фарбу в прозорому кольорі.

Спосіб нанесення

Важливо врахувати за допомогою чого виробник рекомендує наносити певну фарбу: валика, кисті чи фарбопульта, і обрати найзручніший для вас варіант.

Кількість слоїв

Різні фарби потребують різну кількість слоїв. Це може бути 1, 2, а то й 3 слої. Відповідно чим білше слоїв, тим більша кількість фарби потрібна. Також, якщо фарба наноситься в кілька слоїв, деколи потрібно постійно помішувати фарбу і слідкувати, щоб вона не висохла до того часу, поки ви нанесети всі слої.

Запах фарби

Бувають фарби з дуже різким запахом, після яких ще довго потрібно провітрювати приміщення. А бувають й такі, які мають легкий запах і їх можна наносити навіть без необхідності для людей звільняти приміщення.

Готовність до використання

Після нанесення фарби, поверхня може бути готовою до використання зазвичай через 24 години, 3 дні або 7 днів. Якщо вам важливі терміни, то радимо звернути увагу на цей пункт.

Ціна

Ну і звичайно, що ціни варіюються взалежності від бренду фарби, тому на це також варто звертати увагу.

У нашому асортименті представлена маркерна фарба ірландського виробника Smart Wall Paint White в білому варіанті, а також маркерна фарба Smart Wall Paint Clear в прозорому варіанті. Детальніше про маркерну фарбу можна почитати ось тут.