Один продукт, який забезпечує одразу три рішення

Шпалери 3в1 Smart 3 в 1 Wallcovering – це екран під проектор, маркерна дошка та магнітна поверхня в одному рулоні. Це ідеальний продукт для будь-якого робочого простору, офісу чи класу.

Плануєте ремонт у вашому офісі?

Якщо ви оновлюєте робочу область офісу, подумайте про те, щоб забрати ваші магнітні панелі, дошки та листи. Все ще використовуєте фліпчарти? Їх також можна забрати. Вам більше не потрібен цей громіздкий екран під проектор. Уявіть, наскільки чистішою і сучаснішою буде виглядати робоча область вашого офісу без зайвих предметів. Адже все це можна замінити одним продуктом. Нехай клієнти та працівники насолоджуються новими та більш інноваційними способами роботи.

Проектуєте ваш майбутній робочий простір?

На стадії проектування ви можете задуматися про сучасні робочі інструменти, такі як шпалери 3в1 Smart 3 in 1 Wallcovering для стін і забути про фліпчарти та панелі. Немає також і необхідності псувати офісні стіни, просвердлюючи отвори для монтажу дошок та екранів. Шпалери 3в1 легкі і швидкі в застосуванні. Вони встановлюються за допомогою спеціального клею.

Створюєте домашній офіс?

Бажаєте максимально ефективно використати кімнату в домі чи невеликий офісний простір? Тоді шпалери Smart 3 in 1 Wallcovering ідеальний варіант. Можна писати маркерами, прикріпляти магніти і проектувати презентації, при цьому не займаючи багато місця і додаткого простору.

Оновлюєте вашу аудиторію?

Встановіть Smart 3 in 1 Wallcovering на одній або декількох стінах класної кімнати чи лекційної зали. Викладачі та лектори матимуть усі можливості для проведення інтерактивних занять.

Шпалери як маркерна дошка: безмежний простір для ідей. Радимо обирати якісні маркери та засоби для очишення дошки.

Шпалери як екран під проектор: якісне та чітке відображення ваших презентацій.

Шпалери як магнітна поверхня: площа для важливих нотаток та документів. Рекомендуємо використовувати професійні неодимові магніти, щоб забезпечити максимальну міцність.

Оновлюєте ваші зали для конференцій та мітінг руми?

Запропонуйте колегам створити кімнати, які відповідатимуть усім потребам для ефективних нарад та мозкових штурмів. Шпалери 3в1 Smart 3 в 1 Wallcovering – максимально ефективне використання ваших стін.

Детальніше про шпалери можна почитати тут.