Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Блог Smart Space - новини, статті і огляди RSS Feed

21 Sep 5 переваг фарби-екран під проектор Smart Projector Paint
0 187
Ви витрачаєте велику суму на дорогий екран під проектор та інші обладнання? Щоб зменшити вартість витрат для вас, але не забираючи функціоналу, ми розробили рішення – Smart Projector Paint. З нашою фа..
21 Sep Як винаходити інноваційні рішення за допомогою методу дизайн-мислення, і до чого тут стіни?
0 150
Дизайн-мислення – це метод створення будь-яких продуктів і послуг, орієнтованих на людину. Це певний світогляд, який дозволяє віднаходити інноваційні рішення. Згідно Stanford d.school є п’ять етапів в..
21 Sep Столи з маркерним покриттям Smart Wall Paint в австралійській школі
0 118
В австралійській школі, що базується в штаті Квінсленд, було застосовано Smart Wall Paint, щоб допомогти вчителям та студентам в їх власному розвитку викладання та навчання. Столи та лавки перетворили..
21 Sep 5 причин, чому інноваційні компанії обирають нашу продукцію
0 241
База споживачів, які по всьому світу використовують продукцію Smarter Surfaces, включає безліч справді інноваційних компаній, таких як Google, Twitter, Uber, Facebook, а також багато малих і середніх ..
21 Sep Маркерна стіна як інструмент для особистої продуктивності
0 197
Що таке маркерна стіна? Маркерна стіна – це ідеальне місце для мозкового штурму. У нашому динамічному світі, що постійно зростає, існує потреба давати волю нашим думкам і ідеям та перезагружати мозок...
21 Sep Стратегічне планування – запорука розвитку компанії
0 125
Будь-яка компанія повинна не лише вміти швидко підлаштовуватися під реалії ринку, а й планувати стратегічні цілі для довгострокового бачення. Стратегічне планування – це визначення довгострокових ціле..
21 Sep Створіть подвійний функціонал поверхні одним продуктом
0 145
Задумуєтесь про те, щоб додати функціональності вашим поверхням у офісі чи аудиторіїі? Чому обирати лише один функціонал, коли можна одразу два? Іноді люди можуть відхиляти подвійні функціональні пове..
21 Sep На що варто звернути увагу при виборі маркерної фарби?
0 132
Ви вирішили придбати маркерну фарбу, але не знаєте, як обрати і на що звернути увагу? Пропонуємо вам 7 факторів, які важливі при виборі фарби. Вміст летких органічних сполук Насамперед варто оцінити к..
21 Sep 5 порад для більш продуктивних зустрічей
0 149
Чи важко вам залучати команду брати участь у ваших зустрічах? Ви хочете заохотити більше співпраці з боку членів вашої команди? Якщо так, пропонуємо вам п’ять порад для більш продуктивних зустрічей. П..
21 Sep Один продукт, який забезпечує одразу три рішення
0 185
Шпалери 3в1 Smart 3 в 1 Wallcovering – це екран під проектор, маркерна дошка та магнітна поверхня в одному рулоні. Це ідеальний продукт для будь-якого робочого простору, офісу чи класу. Плануєте ремон..
21 Sep Домашній кінотеатр з фарбою-екран під проектор
0 182
Ви любите переглядати фільми? Але кінотеатри закриті. А маленький екран ноутбука зовсім не те. Існує альтернатива! Високоякісний продукт, який дозволить вам відчути досвід кінотеатру в себе вдома. Ми ..
21 Sep Маркерні плівки: яку обрати?
0 171
Самоклеючі плівки – одне з останніх доповнень до асортименту продуктів Smarter Surfaces. Ці маркерні плівки перетворюють будь-який предмет меблів у функціональні поверхні. Нанесіть плівку на ваші двер..
Показано з 25 по 36 із 56 (всього 5 сторінок)