Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Блог Smart Space - новини, статті і огляди RSS Feed

21 Sep Як digital-агенції використовують магнітно-маркерні стіни?
0 138
Магнітно-маркерні поверхні є ключовим фактором для найкращої роботи та прекрасним доповненням до будь-якого маркетингового офісу.Читайте нижче, як додавання магнітно-маркерних стін у ваш офіс може опт..
21 Sep Як перетворити ваші офісні меблі на місце для записів?
0 125
Бажаєте оновити вашу робочу область, не замінюючи жодного предмета офісних меблів? Тоді додайте їм маркерної функції. Зробіть офісні меблі придатними для записів, і у вас буде необмежений простір для ..
21 Sep Стіна для брейнстормінгу – місце для нових рішень та ідей
0 142
В час кризи більшість компаній думає про те, щоб елементарно вижити. І лише деякі розуміють, що саме період повної невизначеності – це шанс для серйозних стратегічних планувань і брейнстормів. Пошук н..
21 Sep 5 причин обрати маркерну стіну
0 194
Ви коли-небудь помічали, що маркерні дошки обмежені в розмірі? Чи те, що вони виглядають застарілими в порівнянні з рештою вашого офісу? Спробуйте замість дошки обрати для вашого офісу цілу маркерну с..
21 Sep Все, що вам потрібно знати про маркерну фарбу
0 178
Скільки коштує маркерна фарба? Маркерна фарба може коштувати від 10 до 60 $ за м2. Ціна залежить від багатьох факторів. Наприклад, це поверхня для комерційного проекту, такого як офіс або школа? Чи мо..
21 Sep Як продуктивно працювати вдома?
0 111
Важко залишатися продуктивним, коли з одного збоку телевізор, з іншого бігають діти, а позаду ще й зручний диван, на якому так і хочеться прилягти. Але все ж, є способи, як залишатися продуктивним і н..
21 Sep 6 ідей, як оновити ваш дім за допомогою наших матеріалів
0 223
1. Створіть собі місце для важливих записівМаркерна фарба Smart Wall Paint перетворить будь-яку стіну на місце для записів планів на день, тиждень, місяць, для візуалізації думок, для написання мот..
21 Sep 6 порад, як облаштувати домашній офіс і зробити роботу більш продуктивною
0 145
Робота з дому як ніколи актуальна. І місце в домі, де ми працюємо, напряму впливає на нашу роботу. Тому ми підготували декілька порад, як облаштувати домашній офіс і зробити роботу більш продуктивною...
21 Sep Чому ми обираємо виключно продукцію Smarter Surfaces?
0 160
Ми, Smart Space, – ексклюзивні представники ірландської компанії Smarter Surfaces в Україні. Ми представляємо виключно продукцію Smarter Surfaces через її цінності, місію і якість продукції. Компанія ..
21 Sep Smarter Surfaces і нагорода Продукт Року
0 174
Smart Space – офіційний дистриб’ютор в Україні ірландської компанії Smarter Surfaces. Ми обрали цю компанію і працюємо виключно з продукцію Smarter Surfaces через їхню інноваційність та якість продукт..
21 Sep Що таке маркерні шпалери?
0 103
Що таке маркерні шпалери? Маркерні шпалери – це альтернатива білим дошкам. Вони створюють поверхню, по якій можна писати маркерами. Наші шпалери Smart Dry Erase Wallcovering йдуть в рулоні на 10 м2, а..
21 Sep Як маркерна фарба може допомогти вчителям?
0 193
Як маркерна фарба може допомогти вчителям?Маркерна фарба створює поверхню, по якій можна писати і стирати і яка є необмежена в розмірах (на відміну від традиційних білих дошок). Такі стіни дуже допомо..
Показано з 37 по 48 із 56 (всього 5 сторінок)