Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Блог Smart Space - новини, статті і огляди RSS Feed

21 Sep Фарба для проектора чи екран – що обрати?
0 395
Фарба для проектора чи екран – що обрати? Ви вирішили додати поверхню під проектор до вашого приміщення, але не знаєте, що обрати: традиційний екран чи можливо фарбу Smart Projector Paint яка перетвор..
21 Sep Яку альтернативу білим дошкам обрати?
0 164
Яку альтернативу білим дошкам обрати? Існує багато перерваг на користь заміни традиційних дошок на маркерні поверхні. Інсталяція білих дошок зазвичай не займає багато часу, але, на жаль, дошки дуже ..
21 Sep Різниця між дешевою китайською плівкою і якісними маркерними шпалерами
0 196
Яка різниця між дешевою китайською плівкою і якісними маркерними шпалерами? Все більше популярності набувають маркерні стіни, по яким можна писати і стирати скільки завгодно. Але як обрати такий матер..
21 Sep Фарба для проектора чи звичайна фарба?
0 200
Фарба для проектора чи звичайна фарба? Нас часто питають для чого обирати спеціальну фарбу під проектор, якщо можна проектувати і на звичайну фарбу. Ми вирішили розібратися з цим питанням і пояснити, ..
21 Sep Ідеї для дому
0 151
Останні тренди оформлення житла рухаються в бік практичності, мінімалізму, зручності та функціональності. Громіздкі меблі, гобелени та великі картини на пів стіни уже давно не в моді. Проте кожен хоче..
21 Sep Маркерні поверхні чи маркерні дошки?
0 188
У офісах, в аудиторіях, вдома – усі звикли використовувати маркерні дошки – це зручно, можна безліч раз писати та стирати інформацію. Проте такі дошки мають певні обмеження: 1. Дошка має прямокутну фо..
21 Sep Функціональність стін у вашому офісі
0 159
Стіни перш за все конструктивний елемент будівлі, і без них нікуди. Дехто використовує певні дизайнерські рішення: розміщує логотип компанії, чи інші атрибути стилю та бренду. Хтось вішає картини чи к..
21 Sep Маркерні шпалери чи фарба?
0 153
Отже, Ви вирішили додати своєму простору функціональності, зробити маркерну поверхню, по якій можна писати маркером та стирати. Проте не знаєте що обрати, шпалери, плівку чи маркерну фарбу. Давайте ро..
Показано з 49 по 56 із 56 (всього 5 сторінок)