Ви шукаєте цікаві або нестандартні ідеї для різдвяних подарунків? Сезон свят не за горами, і коли багатьом людям потрібно купити подарунки, часто буває складно придумати унікальні ідеї для всіх.

Щоб спростити процес покупки різдвяних подарунків, ми створили посібник з подарункам. Нижче ви знайдете деякі з наших кращих ідей для подарунків, і в результаті ви, можливо, навіть знайдете щось для себе.

Читайте нижче і надихайтеся!

Виберіть що-небудь просте, наприклад блокнот або щоденник

Почнемо з простого. Всі люблять хороший блокнот або щоденник, і вони можуть бути надзвичайно корисними. Чи то для малювання, запису нотаток або просто ведення свого розкладу, ви дійсно не помилитеся, подарувавши щоденник в якості різдвяного подарунка.

Moleskine пропонує величезний вибір високоякісних блокнотів і щоденників. Вони виглядають професійно і якісно.

Створіть кружку з монограмою

Далі в списку у нас є один цікавий персоналізований подарунок – чашка з монограмою.

Кружка з монограмою - відмінний варіант подарунка на Різдво близькій людині або другу. Ви можете знайти їх в Інтернеті за розумною ціною. Чому б навіть не піти далі і не вибрати кружку з фотографією.
Ви можете створити красиву кружку, завантаживши кілька фотографій за вашим вибором.

Виберіть екологічний Різдвяний подарунок

Чому б не подумати про що-небудь більш незвичайне? Кімнатні рослини стають все більш популярними як в будинках, так і в офісах. То чому б не подарувати кімнатну рослину в цей святковий сезон?

Є багато варіантів на вибір, але ми пропонуємо тераріум. По суті, це кактуси в мисці, і вони є неймовірно популярним варіантом, оскільки вони створюють приголомшливу естетику в будь-якому офісі або будинку і практично не вимагають догляду.

Тераріуми, подібні до тих, які ми описали вище, є ідеальним подарунком для будь-якої зайнятої людини, у якого немає часу поливати рослини, і вони набагато довговічніші, ніж традиційний букет квітів.

Instax Mini 8 для спогадів

Ця опція необхідна всім, хто любить фотографувати.

Fujifilm Instax Mini 8 дозволяє знімати поляроїд в старому стилі на ходу, миттєво запам'ятовуючи спонтанні моменти. Фантастичний подарунок для сентиментальної душі, ці камери за розумною ціною і досить малі, щоб їх можна було носити в сумці. Ми рекомендуємо цей подарунок кожному, хто любить фотографувати. Він відмінно підходить для документування подорожей, подій і особливих моментів.

Письмові стіни для творчих друзів

Чи людина, якій ви обираєте подарунок, креативна? Тоді чому б не подарувати їй в якості Різдвяного подарунка маркерну поверхню для записів і малюнків. Наша маркерна фарба для стін Smart Whiteboard Paint перетворює будь-яку гладку поверхню, таку як стіл, стіни і двері, в повноцінні білі дошки. Цей універсальний продукт може стати подарунком для будь-якої вікової групи. Легко наноситься і дуже довго тримається. Гарантія функціонування нашої маркерної фарби складає десять років, так що це дійсно цінний подарунок, який радуватиме роками!

Ми сподіваємося, що ви почерпнули натхнення з наших ідей, і хотіли б побажати всім нашим клієнтам і читачам щасливих Різдвяних та Новорічних свят!