Smart Space – офіційний дистриб’ютор в Україні ірландської компанії Smarter Surfaces. Ми обрали цю компанію і працюємо виключно з продукцію Smarter Surfaces через їхню інноваційність та якість продуктів.

Багато світових компаній, таких як: Google, Uber, Coca Cola, Vodafone, Microsoft, Ernst&Young вже використали в себе продукцію від Smarter Surfaces. Ми хочемо, щоб і в Україні компанії обирали для себе сучасні функціональні поверхні замість традиційних дошок і фліпчартів.

Також ми пишаємося тим, що саме маркерна фарба від Smarter Surfaces отримала нагороду Продукт року на European Office Products Awards 2014. Судді віддали перемогу саме нашій маркерній фарбі, тому що відчули, що цей продукт – ідеальне рішення для офісів. Smart Wall Paint перетворює стіни, столи, двері та інші меблі у письмові поверхні, надаючи користувачам необмежений простір для творчості, співпраці та, зрештою, продуктивності.

Ронан Кларк з Smarter Surfaces сказав про перемогу так: “Наша фарба використовується у всьому світі у всіх видах бізнесу, а додаткову впізнаваність та надійність бренда нам приносить така нагорода. Це неймовірно.”

Це не перша нагорода, яку отримала ірландська компанії. У 2013 році вони отримали ще 2 нагороди: від David Manley Business Category Awards, та нагорода від Docklands Innovation Awards.

Ми переконані в якості продукції Smarter Surfaces і тішимося, що можемо представляти її і на нашому українському ринку.