Сьогодні ми поділимося улюбленими способами використання Smart Blackboard Paint. Грифельна фарба Smart Chalkboard Paint дозволяє створити грифельне покриття з міцним матовим чорним покриттям. Цей продукт можна наносити на будь-яку гладку непористу поверхню, включаючи гіпсокартон, дерево, штукатурку та метал.

Отже, найпопулярніші способи використання крейдяної фарби:

Дошка оголошень в офісі

Крейдяна фарба часто використовується нашими бізнес-клієнтами для створення грифельної стіни, де команди можуть зображати на ній соціальні події та повідомлення, записувати дати зі свого щоденника та ділитися відгуками клієнтів та команди. Крім того, якщо під грифельну фарбу знизу дати магнітну фарбу Smart Magnetic Paint, тоді на поверхню можна буде ще й прикріпити важливі нотатки на магніти

Місце для меню

Фарба для грифельної дошки надзвичайно популярна в ресторанах, кафе та барах. На ній зображають меню, спеціальні пропозиції та багато іншого. Крім того, така поверхня додає ретро стилю та створює особливу атмосферу. Це довговічне покриття означає, що його можна використовувати знову і знову, що робить його ідеальною поверхнею для постійно мінливих записів.

Сімейна дошка оголошень

Ще одним чудовим використанням нашої грифельної фарби є створення сімейної дошки оголошень в межах спільної зони, наприклад, на кухні. Члени сім'ї можуть легко залишати один одному записки, складати списки покупок або робити записи про зустрічі, дати іспитів, важливих подій, позашкільних занять тощо.

Полотно для творчості

Багато шкіл та університетів придбали фарбу для шкільної дошки Smart Blackboard Paint, щоб створити великі зони для записів і малюнків для дітей та учнів. Безмежні варіанти розміру грифельної поверхні дозволяють багатьом людям працювати над полотном разом, і такі зони дозволяють дітям або дорослим будь-якого віку розкрити свою творчість. Це також чудовий варіант для творчості вдома, наприклад, в дитячій кімнаті. Діти обожнюють грифельні стіни і проводять біля них багато часу.

У туалетах і ванних кімнатах

Це одне з найбільш незвичних застосувань, яке ми бачили для крейдяної фарби Smart Blackboard Paint. Вандалізм є поширеним явищем у багатьох громадських туалетах у пабах та ресторанах. Замість того, щоб зруйнувати ваші стіни, чому б не встановити грифельну стіну, на якій відвідувачі можуть залишати нотатки та каракулі? Таким чином, їх можна легко видалити наприкінці дня вологою ганчіркою.

Бажаєте додати грифельної поверхні до свого простору? Тоді замовляйте грифельну фарбу ось тут. Залишилися запитання? Напишіть нам.