Задумуєтесь про те, щоб додати функціональності вашим поверхням у офісі чи аудиторіїі? Чому обирати лише один функціонал, коли можна одразу два?

Іноді люди можуть відхиляти подвійні функціональні поверхні, оскільки вони турбуються про те, що багато-функціональні можливості означає кілька продуктів, а це в свою чергу означає складне встановлення і вища ціна.

Але це не обов’язково так.

Існує цілий спектр продуктів, які дозволяють створювати поверхні подвійної (і навіть потрійної) функціональності лише за допомогою одного продукту.

Звучить цікаво? Тоді пропонуємо вам деякі продукти подвійної функціональності, які є в наявності в нашому асортименті.


Шпалери 2в1: маркерні та під проектор

Шпалери 2в1: маркерні та під проектор – це шпалери з подвійною функціональністю, які після встановлення дозволяють користувачеві проектувати зображення та писати маркерами.

Можете забути про екрани для проекторів або громіздкі дошки. Уся необхідна функціональність – на одній поверхні.

Шпалери забезпечують високу якість поверхні для запису без обмежень у розмірі.


Шпалери 2в1: маркерні та магнітні

Надаєте перевагу магнітній поверхні замість проекційної? Тоді зверніть увагу на Шпалери 2в1: маркерні та магнітні.

Магнітні та маркерні шпалери – це високоякісний продукт подвійної функціональності, який легко наноситься на будь-яку гладку поверхню.

Цей виріб не залишає на собі розводів від маркера. Ви можете нанести маркер та витерти його легко та без жодних слідів на вашій поверхні.

Маючи подвійну функціональну поверхню, можна скористатися обома функціоналами в одному просторі. Це ідеальне рішення, якщо ви не хочете обмежень у розмірах та конфігураціях, які мають маркерні та магнітні дошки.


Плівка 2в1: маркерна та під проектор

Останній тип продукту, який був доданий до асортименту – це наші нові самоклеючі плівки. У нас також представлені плівки в подвійному функціоналі.

Плівка 2в1: маркерна та під проектор додає функціональності будь-якому предмету меблів у вашому офісі чи класі. За допомогою цього продукту можна писати маркерами і проектувати зображення на панелі, шафы, столы та інших меблях.

Оскільки цей виріб є самоклеючим, ви можете легко нанести його на будь-яку гладку поверхню і миттєво використовувати його. Підходить як для офісних проекторів, так і для інтерактивних та настільних проекторів.


Не впевнені чи вам вистачить подвійного функціоналу? Як щодо потрійного?

Не впевнені, яке поєднання функціональних можливостей є правильним для ваших поверхонь? Тоді оберіть для себе потрійну функціональну поверхню.

Шпалери 3в1: маркерні, магнітні та під проектор пропонують користувачеві потрійну функціональність лише в одному продукті. Це означає, що замість наповнення вашого офісу дошками, магнітними панелями та проекційними екранами ви можете мати всю необхідну функціональність на одній поверхні.

Хочете дізнатися більше про наш асортимент продуктів потрійної функціональності? Тоді натисніть ось тут.

Наші продукти використовуються такими провідними компаніями, як Google, Virgin Media, Coca-Cola та інші.