Багато людей починають повертатися до роботи в офіс. І беручи до уваги ситуацію у світі з covid-19 хочемо поділитися деякими трендами та ідеями з офісного життя, які можна застосувати прямо зараз. Читайте про них нижче.

Концепція відкритого простору

Ще до того, як хто-небудь почув про новий коронавірус, концепція відкритого простору мала тенденцію до зростання. В останні роки все більше і більше роботодавців вибирають open-спейси з різних причин. Просторий вид офісу миттєво надає йому загальну гостинну і доброзичливу атмосферу. Це також дійсно сприяє більшому спілкуванню між роботодавцем і працівником або менеджером і співробітником. Оскільки всі працюють в однаковому просторі, немає почуття підлеглості. Це може допомогти співробітникам відчувати себе більш згуртованими і частиною команди.

З огляду на те, що ми знаходимося в розпалі пандемії, концепція відкритого простору також приносить користь для здоров'я. Тут більше природного світла, і хоча цього недостатньо, щоб отримати добову дозу вітаміну D, це покращує настрій в порівнянні з похмурим офісним освітленням, яке схоже на перебування в підвалі. У відкритому офісному просторі столи легко відокремлюються один від одного, щоб відповідати вимогам соціального дистанціювання. Зараз також почали з’являтися кімнатки конфіденційності або «капсули», де можна попрацювати наодинці. Багато з цих предметів також можна орендувати, а оренда офісних меблів - це екологічно чистий варіант, який також є актуальною тенденцією на 2021 рік.

Сталий розвиток в офісі майбутнього

Хоча дизайн, орієнтований на безпеку співробітників, залишається головною тенденцією 2021 року стійкість і екологічна відповідальність залишаються в умах багатьох власників бізнесу. Це знаходить відображення в багатьох аспектах. Можливо, вони вирішили використовувати натуральне дерево або матеріали, щоб створити екологічний дизайн і декор в офісному середовищі. Підприємство також може використовувати поновлювані джерела енергії. Або вони можуть бути стурбовані переробкою матеріалів.

Приблизно 12,2 тонни меблів і килимових покриттів було викинуто на звалища в 2017 році. Хороший спосіб не купувати і не викидати офісні меблі, коли вони зношені, - це орендувати офісні меблі. Це ідеальний спосіб повторно використовувати ресурси і докладати зусиль щодо забезпечення сталого розвитку.

Використання рухомих меблів

Використання рухомих і модульних меблів може допомогти співробітникам відчувати себе більш комфортно і може бути частиною концепції відкритого простору, в залежності від концепції дизайну, яку ви маєте на увазі для всього робочого простору. Мобільні меблі – це можуть бути письмові столи і стільці на коліщатках, але вони також можуть включати інші предмети, такі як рухомі перегородки та стіни. Це може бути неймовірно важливо, якщо вам потрібно швидко створити простір на відстані кілька метрів один від одного або якщо ви просто хочете змінити робоче місце. Використовуйте також пересувний офісний декор, який дозволяє вам змінювати робочі місця або зони, щоб ви могли працювати там, де вам комфортно, або знайти тиху зону, якщо вона вам потрібна. Це не тільки сприяє безпеці, а й підвищує ефективність і продуктивність.

Створення просторів для відпочинку

До спалаху COVID-19 все більше і більше роботодавців включали в офіс місця для відпочинку, наприклад встановлювали ігрові кімнати з автоматами для гри в пінбол і більярдними столами. Однак в епоху соціального дистанціювання ці ідеї необхідно певною мірою призупинити. Працівники неминуче повертаються до роботи, тому роботодавці можуть зробити офісні приміщення більш доступними для своєї команди. Кожному знадобиться місце, де можна розігріти їжу, зробити перерву і отримати час, щоб розслабитися під час перерви. Кімнати для відпочинку - очевидний простір, але якщо вони недоступні, конференц-зали можуть бути перетворені в проміжні кімнати для відпочинку з урахуванням соціальної дистанції і безпеки. Пандемія вдарила по всіх, тому вкрай важливо надати співробітникам можливість відпочити, коли вони цього потребують, пам'ятаючи при цьому про безпеку. Пам'ятайте, що пересувні меблі можна переміщати по всьому офісу, тому те, що сьогодні є місцем для відпочинку, завтра може стати конференц-залом.

Гнучкий робочий простір

Гнучкий робочий простір легко поєднується з концепцією відкритого простору. Agile як дослідження в значній мірі орієнтоване на команду, тому в цьому типі робочого простору створюються «зони» по всьому офісу, такі як зона мозкового штурму, зона співпраці, зона тиші і зона зустрічей. Звичайно, «зони» виглядають по-різному для кожної компанії, але вони повинні враховувати потреби в соціальному дистанціювання. Гнучкий робочий простір залишиться головною тенденцією в офісі на 2021 рік.

А якщо вам потрібні екологічно чисті зони для мозкових штурмів і для співпраці (або ж для самостійної роботи), адаптовані до ваших конкретних потреб, Smart Space може вам допомогти. Ми можемо забезпечити вас робочими маркерними, магнітними, крейдяними та проекційними поверхнями, які є сучасною альтернативою застарілих грифельних дошок і фліпчартів. Наші рішення – необмежені в розмірах, формах, конфігураціях і вигляді.
Детальніша інформація за телефоном +38 (068) 24 24 114.