Скільки коштує маркерна фарба?

Маркерна фарба може коштувати від 10 до 60 $ за м2. Ціна залежить від багатьох факторів. Наприклад, це поверхня для комерційного проекту, такого як офіс або школа? Чи може, для стіни в дитячій кімнаті?

Також залежить, чи будете ви наносити фарбу самостійно, чи можливо скористаєтеся послугами професіоналів і оберете опцію “під ключ”.

Інший важливий фактор, який вплине на вартість маркерної фарби, - це якість. Фарби більш високої якості, виготовлені з використанням менш шкідливих виробничих технологій, зазвичай коштують дорожче. Крім того, вони більш безпечні для користувача і краще для навколишнього середовища. В нашій фарбі немає розчинників, які можуть викликати проблеми зі здоров'ям!

Ще одна важлива річ –  якість вашої поверхні. Перш, ніж ви навіть подумаєте про нанесення маркерної фарби, вам, можливо, буде потрібно придбати шпаклівку і грунтовку для підготовки поверхні. Це будуть додаткові витрати, хоча зазвичай невеликі. Ми завжди рекомендуємо враховувати вартість грунтування і підготовки в ціну. 

Якщо вам потрібна стандартна маркерна поверхня, вам, швидше за все, просто знадобиться фарба Smart Whiteboard Paint, нанесена на наш праймер Smart White Primer, який забезпечує ідеальне нанесення. Якщо ви хочете зберегти колір вашої стіни, і при тому додати маркерного функціоналу вашій стіні – ви можете спробувати нашу прозору версію маркерної фарби Smart Whiteboard Paint Clear. Вам потрібно буде використати також прозорий праймер з цією фарбою, щоб створити вам кращу поверхню для письма. Для стіни площею 2м2 комплект маркерної фарби (який поставляється з усім необхідним для нанесення самої фарби) коштуватиме 3465 грн. Праймер в комплект не входить.

Яка маркерна фарба найкраща?

Якщо вам потрібна біла маркерна поверхня – обирайте білу маркерну фарбу Smart Whiteboard Paint. Якщо ви хочете зберегти колір вашої стіни і зробити її маркерною – візьміть прозору маркерну фарбу – Smart Whiteboard Paint Clear. У нас також є новинка – антибактеріальна маркерна фарба, яка ефективна проти бактерій стафілококу, стрептококу, сальмонели, кишкової палички та інших розповсюджених бактерій, з якими ми стикаємось у нашому побуті.

Однак у вас можуть бути інші вимоги. Декому не достатньо лише маркерної функції. Іноді вам потрібно прикріпити на стіну також і замітки, написані на папері, де магнітна функція може виявитися дійсно корисною.

Ви можете створити магнітну стіну самостійно і зафарбувати її будь-яким кольором за вашим вибором. Інший варіант - використовувати магнітну фарбу в поєднанні з маркерною фарбою, щоб створити магнітну поверхню для записів. 

У нас є дві різні магнітні фарби - Super Magnetic Paint і Smart Magnetic Paint. Якщо вам дійсно потрібна серйозна утримуюча здатність, Super Magnetic Paint - найміцніша фарба на ринку. Вона містить 60% магнетиту і може вмістити до 5 сторінок формату A4 з одним з наших магнітів!

Якщо вам не потрібно зберігати так багато сторінок, звичайна магнітна фарба зможе вмістити до 4 сторінок формату A4 одночасно.

Яка маркерна фарба найкраще підходить для офісу?

У Smart Space тепер є новий тип маркерної фарби, який стає все більш популярним – антибактеріальна маркерна фарба Smart Anti-Microbial Whiteboard Paint White. Це перша в світі антибактеріальна маркерна фарба, сертифікована на 99,99% з ефективністю проти MRSA, MSSA, Salmonella typhimurium, Staphylococcus aureus, Escherichia coli, Enterococcus faecalis і Saccharomyces cerevisiae.

Ми вивчаємо способи створення більш безпечної робочого середовища. Коли ми почнемо повертатися до нормального життя, офіс, швидше за все, візьме на себе іншу мету. Ми розглядаємо його як простір для співпраці, а не роботи. Наша маркерна антимікробна фарба зробить цю співпрацю більш безпечною.

У вас залишилися питання по нашій продукції? Просто напишіть нам за адресою info@smartspace.in.ua або зателефонуйте за номером +38 (068) 24 24 114 і поговоріть з одним з наших експертів, який буде радий дати вам пораду.