Бажаєте покращити співпрацю у вашому офісі чи класі та зробити командну роботу більш ефективною?

Увага співробітників чи студентів протягом довгих уроків та нарад може бути непростим завданням, особливо з усіма, хто сидить за столом чи біля столу.

За допомогою маркерної фарби ви можете створювати поверхні, розроблені для заохочення колаборації, залучення усіх та продуктивності у вашому просторі.
Все, що потрібно знати про цей продукт читайте нижче.

Що таке маркерна фарба?

Маркерна фарба, як і наша фарба Smart Whiteboard Paint, – це високоякісне покриття, яке перетворює будь-яку гладку поверхню у таку, по якій можна писати маркерами. Ви можете перетворити класи, кабінети та кімнати для нарад, включаючи стіни, двері, письмовий стіл та шафи, на повністю функціональні поверхні.

Маркерна фарба може створювати поверхні як в білому, так і прозорому кольорі, а це означає, що ви можете мати функціональну маркерну поверхню будь-якого кольору. Залишіть ваші фірмові кольори і одночасно додайте функціоналу вашим стінам.

Як маркерна поверхня допоможе мені у роботі або навчанні?

Такі поверхні для співпраці можуить дійсно змінити спосіб роботи чи навчання.

Чому б не перетворити стіни та письмові столи у кімнатах для нарад у маркерні поверхні та відкласти блокноти та ноутбуки? Ви можете підняти всіх із своїх місць і ділитися своїми ідеями та рішеннями прямо на стінах.

Залучайте всіх активно брати участь у ваших засіданнях та перетворіть нудні зібрання на більш сприятливе середовище. Люди люблять ділитися своїми ідеями, тому дайте їм волю виражати свої думки.

Якщо ви вчитель, можливо, ви хочете допомогти своїм учням бути більш зайнятими та зосередженими на своїх уроках. Намагання утримувати увагу від 25 до 30 дітей годинами одночасно може бути складним завданням. Тож відкиньте дошку та зосередьтеся на атмосфері співпраці.

Зробіть свої столи маркерними. Замість того, щоб просто спостерігати, як ви пишете на дошці, можете залучати весь клас. Нехай вони відпрацьовують головоломки або рівняння прямо на своєму столі. Учні будуть вчитися, отримувати задоволення від цього, і якщо вони помиляються, усе можна легко витерти.

Після того, як кожен отримає правильну відповідь, можна записати рішення у своїх зошитах. Це дозволить зробити їх більш чистими та переконатися, що вони записують лише правильну інформацію.

Вибираючи маркерні поверхні, ви створюватимете необмежений простір для роботи чи навчання, і ви це так полюбите, що вже ніколи не повернетесь до традиційних дошок.

Чому мені обрати Smart Whiteboard Paint ?

Вибравши маркерну фарбу, як, наприклад, Smart Whiteboard Paint, ви створите високоякісну маркерну поверхню, яка не залишатиме слідів чи плям. Цей продукт також дуже простий у застосуванні, будь-хто може це зробити, і ми даємо інструкції із застосування, щоб допомогти вам нанести фарбу самому.

Ви можете навіть переглянути відео-інструкцію як правильно наносити нашу маркерну фарбу ось тут.

Наша маркерна фарба також дуже екологічна. Ви можете сміливо застосовувати її, коли люди знаходяться в приміщенні, оскільки продукт повністю безпечний у використанні і має низький запах. Фарба Smart Whiteboard Paint також має сертифікацію LEED.

Бажаєте додати вашим поверхням маркерної функції? Тоді детальніше про маркерну фарбу можна глянути тут. А можливо вам більше до душі маркерні шпалери? Тоді ознайомтеся з нашим повним асортиментом для маркерних поверхонь тут.