Архітектори та дизайнери можуть проводити більшу частину свого часу, працюючи над ідеями таких будівель, як офіси, квартири, лікарні та навіть термінали аеропорту. Більшість роботи на візуал, тому важливо мати простір для роботи над ідеями, не турбуючись про те, що не вистачить місця. Білі дошки та традиційні фліпчарти будуть занадто обмеженими у просторі, щоб користуватися більшістю архітекторів.

Функціональні фарби та шпалери – набагато краща альтернатива. Пропонуємо вам ознайомтесь із деякими способами, як архітектори використовують ці продукти.

Для пошуку та дослідження ідей

Все починається з ідеї.

Архітектори, як правило, отримують бріф від клієнтів. Вони розповідають їм, що шукають, і який хочуть вигляд. З цього бріфу архітектори повинні надати їм візуальні зображення. Це той момент, коли функціональні поверхні можуть стати надзвичайно корисними.

За допомогою маркерної фарби можна перетворити стіни, письмові столи та двері на поверхні для записів. Архітектори можуть досліджувати свої початкові ідеї та концепції, не використовуючи жодного аркуша паперу. Просто зображати їх усіх на стінах.

Покращуйте процес планування проекту

Вам не потрібно використовувати функціональні стіни лише для дизайнерських цілей, архітектори також можуть використовувати маркерні стіни для покращення етапів планування проекту.

Завдяки маркерним стінам можна відслідковувати всі кроки в робочому процесі. Від формулювання оригінальної ідеї до завершення проекту. Ви навіть можете використовувати стіни для відстеження кожного завдання, яке ви виконали, просто перекресливши його на своїй поверхні, якщо воно виконане.

Одразу дві функції на одній поверхні

Вибираючи функціональні поверхні для розробки проектів, вам не потрібно буде обмежуватися однією функції. Можна обрати маркерну та магнітну, або під проектор та магнітну, або ж навіть усі три в одному рішенні. У нас є вибір продуктів, які пропонують різні функціонали в одному продукті. Ознайомитися детальніше з продуктами можна тут.

Ви можете проектувати зображення на стіни і по ньому записувати будь-які зміни чи зауваження. Таким чином, замість того, щоб дивитись на невеликий комп’ютерний екран, архітектори можуть бачити весь дизайн прямо на стіні. Це набагато легший спосіб редагування усіх деталей.

Що архітектори кажуть про використання магнітно-маркерних поверхонь

Fenestra Pro – технологічна компанія, заснована архітекторами, що базуються в США та Ірландії, яка надає хмарний програмний інструмент для архітекторів для оптимізації дизайну фасадів не вітчизняних будинків. Вони застосували маркерну фарбу Smart Whiteboard Paint в поєднанні з магнітною фарбою Smart Magnetic Paint в деяких своїх офісах і були в захваті від результатів.

Архітектори вважають, що магнітно-маркерна стіна «чудово підходить для ідей та концепцій – ми розробляємо програмне забезпечення для архітекторів та маємо справу з будівлями, тому ескізи на стінах дуже допомагають в роботі. Стіни спонкують до спільних та творчих рішень».

Вони розповіли, що це «дійсно хороший спосіб, щоб наша команда розробників обговорила ідеї та вивчила концепції, тому ми досить багато використовуємо стіни і для цього, а не лише для дискусій. Якщо дати маркер у чиїсь руки, це справді призводить до дивовижної розробки, і часто багато ідей виходить з цього “.

Архітектори також використовують стіни для відстеження того, як ідеї відбуваються і як розробляються нові функції. Магнітна функція також дозволяє їм тримати в купі записки та папір з інших зустрічей і прикріплювати їх до стіни.

В цілому функціональні поверхні чудово підходять для візуальних мислителів, таких як архітектори та дизайнери, і дійсно можуть змінити спосіб роботи. Якщо ви архітектор чи дизайнер, чому б не спробувати для себе функціональні поверхні?

Залишилися питання? Проконсультуємо за телефоном +38 (068) 24 24 114.