Магнітно-маркерні поверхні є ключовим фактором для найкращої роботи та прекрасним доповненням до будь-якого маркетингового офісу.

Читайте нижче, як додавання магнітно-маркерних стін у ваш офіс може оптимізувати послуги цифрового маркетингу.

Робіть плани і стратегії соціальних мереж за допомогою магнітно-маркерних стін

Сьогодні в цифровому маркетингу соціальні мережі відіграють величезну роль. Заздалегідь планувати свої публікації та стратегії в соціальних мережах зараз потрібні як ніколи.

Отже, чому б не використати магнітно-маркерні стіни, щоб полегшити цей процес планування?

Digital маркетинг агенція Made To Engage зробила саме це і створила магнітно-маркерну стіну за допомогою магнітної штукатурки Smart Magnetic Plaster та маркерної фарби Smart Whiteboard Paint.

Тепер вони можуть планувати комунікації, писати приклади постів і прикріпляти на стіну потенційні фотографії. Таким чином, агенція, безумовно, підняла планування своїх соціальних мереж на новий рівень.

Оптимізуйте розробку веб-сайтів

Під час розробки або зміни веб-сайту може бути важко відслідковувати всі ваші зміни. Чи не було б простіше, якби ви могли візуалізувати ці зміни в режимі реального часу?

З магнітно-макерними стінами це можливо.

Прикріпіть на магніти сторінки веб-сайту та випишіть усі зміни, які ви хочете внести, прямо на стіні.

Після того, як ви запланували всі свої оновлення і редагування, ви можете просто сфотографувати стіну, та використовувати це як орієнтир під час процесу розробки.

Відстежуйте ефективність цифрового маркетингу

Відстеження ефективності ваших облікових записів соціальних мереж, веб-сайтів та блогів є надзвичайно важливим, для того, щоб допомогти вам зрозуміти, що приносить результат, а що не працює.

Замість того, щоб записувати підписників в соціальних мережах чи відвідувачів блогу та веб-сайтів, чому б не написати ці цифри там, де їх завжди можна побачити?

Маючи магнітно-маркерні стіни, ви можете легко записати підписників та відвідувачів (як і будь-які інші дані), а потім змінювати ці цифри, коли це необхідно.

Ви навіть можете прикріпити на магніти фотографії ваших найкращих публікацій. Це допоможе вам у створенні майбутнього контенту. Можливості дійсно безмежні.

Щоб дізнатись детальніше про різні типи поверхонь, які ви можете створити у вашому офісі, натисніть тут.