Якщо ви все любите робити своїми руками, то без сумніву, вам сподобається крейдяна поверхня в своєму просторі. В останні роки крейдяні фарби стають все більш популярними як для домашнього користування, так і для бізнесу.
Ми розкажемо вам про безліч цікавих та інноваційних способів використання крейдяної фарби Smart Blackboard Paint. Кафе та ресторани можуть створювати стіни для меню, місця для проведення весіль можуть додати старовинного стилю до свого декору, а бізнес може заохочувати творчість серед команд, які мають крейдяні поверхні у зонах загального користування.

Щоб допомогти вам створити крейдяну поверхню, ось наші основні поради:


1. Будьте креативні

Давно минули часи, коли дошки належали пильним класам. Ви можете створити крейдяну поверхню, щоб додати ретро стиль до будь-якого простору чи аксесуарів. Зробіть стіну для творчості у вашій кімнаті для переговорів, перетворіть свої двері на гостьову книгу для відвідувачів або використовуйте їх для створення красивих унікальних вивісок про події. Всі поверхні, які можна пофарбувати фарбою, можна перетворити на крейдяну поверхню – єдина межа – ваша фантазія!


2. Завжди використовуйте праймер

Ми випробували різні фарби на безлічі поверхонь, і кожна з них найкраще працювала з одним-двома шарами праймера під нею. Як і будь-яка фарба, крейдяна фарба найкраще працює, коли внизу є рівномірно герметична поверхня. Після останнього слою праймера ми також рекомендуємо злегка відшліфувати поверхню перед нанесенням фарби.


3. Наносьте фарбу двічі

Для крейдяної фарби потрібно мінімум два покриття. Навіть краще наносити три тонкі шари, а не два товсті шари, оскільки ви отримаєте краще, рівномірніше покриття. Обов’язково залишайте достатньо часу висихання між кожним шаром, зазвичай 2-4 години.


4. Підготовка поверхні

Трюк, який допоможе вашій крейдяній поверхні служити вам найкраще, – злегка натерти всю поверхню шматком крейди, перш ніж почати користуватися нею. Це підготовить вашу поверхню, і крейда буде краще триматися.


5. Використовуйте відповідні аксесуари

Види аксесуарів, які ви використовуєте, залежать від зовнішнього вигляду поверхні дошки. Якщо вам подобається традиційний крейдовий стиль, то дотримуйтесь пачки звичайної крейди та губки для крейдяної поверхні. Однак, якщо ви віддаєте перевагу більш чистому, стилізованому вигляду, вам слід використовувати маркери для крейдяної поверхні. Вони дозволяють створювати складні дизайни та написи – ідеально підходять для меню, декоративних стін та вивісок. Маркери для крейдяної поверхні стираються мокрим способом, тому для видалення чорнила знадобиться волога тканина.

Якщо у вас виникли запитання щодо використання нашої крейдяної фарби, ви можете поговорити з нами, надіславши електронного листа на info@smartspace.in.ua або зателефонувавши за телефоном +38 (068) 24 24 114.