Ви вчитель, який прагне покращити вашу роботу? Хочете дізнатися, як більше залучати учнів та студентів до уроків?

Є багато речей, які допомагають в класі. Але ви сьогодні розповімо про функціональні поверхні для уроків.

Функціональна поверхня забезпечує як студентам, так і викладачам безмежний простір для взаємодії та співпраці. Нижче ділимося деякими способами використання таких поверхнонь, які можуть змінити спосіб роботи.


Створіть необмежений простір для взаємодії студентів

Часом залучити студентів до уроку буває важко. Якщо вони не захоплені тим, що вивчають, часто вони знайдуть щось інше, що їх цікавить.

Створення багатофункціональної поверхні може допомогти. Наприклад, завдяки магнітній поверхні, створеній за допомогою Smart Magnetic Paint, можна покрити цілі кімнати та стіни, перетворюючи кожну поверхню вашого класу або лекційного залу на площу, де кожен студент може взяти участь і залишатися залученим.

Ви не тільки можете створити обширне місце для інтерактиву для своїх учнів, але також можете уникнути незручностей, які виникають з традиційними дошками. У більшості випадків дошки такого роду громіздкі, непривабливі та оточені міцним металевим бордюром.

А якщо вони ще й розв’язуються або падають із настінного кріплення, у вас залишаються серйозні проблеми з охороною праці – особливо в класах, де розміщуються молодші школярі.

Магнітна фарба не загрожує здоров’ю та безпеці, а також займає менше місця, ніж традиційні дошки. Вона має надзвичайно низький вміст ЛОС, тобто в фарбі немає токсинів, які можуть створювати шкідливі пари під час нанесення. Тому вона повністю безпечна навіть для дітей.


Як тримати студентів залученими? Спробуйте проекційні поверхні

Створення функціональної поверхні у вашому класі означає, що у вас є багато можливостей для вибору. Чому б не вибрати поверхню під проектор?

Цікаво, як залучати учнів до взаємодії? Спробуйте зробити свої уроки більш інтерактивними з проекційними стінами, а не екраном. Вибирайте проекційну фарбу або шпалери.

Порівняно з громіздкими проекторними екранами, ці поверхні легко вписуються в будь-який навчальний клас, не займаючи зайвого місця, водночас забезпечуючи велику територію, де навчальні матеріали можна проектувати в більшому масштабі.

Це гарантує, що їх легко читати та стежити за ними для всіх студентів (навіть тих, хто сидить в останніх рядах), а також максимально використовувати ваші високотехнологічні пристрої без додаткових витрат, створюючи зручне для студентів інтерактивне середовище у вашому класі.


Дізнайтеся, як тримати студентів зацікавленими з поверхнями для нотаток

Однією з основних переваг  магнітної стіни  є те, що вона створює безмежний простір для демонстрації студентських робіт, проектів тощо.

Все це робиться без використання канцелярських кнопок, які не лише залишають непривабливі сліди, але й можуть становити небезпеку для учнів молодшого віку. Магнітна поверхня у вашому класі означає, що ви можете постійно розвиватися разом зі своїми учнями.

Переміщення та чергування того, що ви вирішили відображати, ніколи не було простішим. На цій стіні також можна розмістити інтерактивні навчальні матеріали, такі як карти, математичні матеріали чи правила граматики, щоб вони були видні учням у будь-який час, полегшуючи щоденну роботу в класі.


Дізнайтеся, як тримати студентів залученими на поверхнях для записів

Більшість навчальних класів заповнені рядами стандартних парт, на яких учні в зошитах записують новий матеріал. Чому б не переробити їх і не створити індивідуальні, доступні для написання парти, де помилки можна просто знищити? Парти, по яким можна писати!

Такі оновлені парти вигідні студентам будь-якого віку для проведення різних робіт, обчислень, написання орфографії чи навіть просто конспектування.

Що робить цю ідею ще кращою, це те, що ви можете надати справді корисний інтерактив своїм студентам. Все без зайвого місця у класі. А навіщо зупинятися лише на партах? Двері та шафи також можна трансформувати за допомогою маркерної фарби Smart Wall Paint White або маркрерної плівки  Smart Self Adhesive Whiteboard.

Якщо вам зацікавив якийсь із способів інтерактивних занять і ви бажаєте додати функціональні поверхні до свого класу, ви можете написати нам тут або зателефонувати за телефоном +38 (068) 24 24 114.