У офісах, в аудиторіях, вдома – усі звикли використовувати маркерні дошки – це зручно, можна безліч раз писати та стирати інформацію.

Проте такі дошки мають певні обмеження:

1. Дошка має прямокутну форму, яку унаслідувала ще від крейдяних дошок.

2. Величина стандартних маркерних дошок в середньому до 4 м кв. Якщо ж Вам потрібна більша площа – тоді або стикувати декілька дошок між собою, або ж виготовляти на замовлення (проте і тут є свої обмеження).

3. Дошка досить громіздка, особливо якщо це не настінн, а обертова дошка.

4. Стандартний дизайн у алюмінієвій рамці обмежує дизайнерські рішення в інтер’єрі.

5. Маркерні дошки є лише білого кольору.

Проте не так давно з’явилась сучасна альтернатива маркерним дошкам – це спеціальні фарби або шпалери, які створюють магнітні, маркерні, проекторні поверхні високої якості та мають ряд суттєвих переваг:

1. Необмежена площа покриття – можна покрити усі стіни від підлоги до стелі створивши зону в рази більшу ніж найбільша можлива маркерна дошка.

2. Різні конфігурації – можна відтворити будь яку форму, використовувати на випуклих поверхнях, кутах, покрити колони зробивши їх функціональними елементами у приміщенні, при цьому не займає місця.

3. Сучасний дизайн, стильний та інноваційний. Такі рішення перетворять будь яке приміщення у сучасний простір, де стіни чи інші гладкі поверхні стануть функціональним доповненням.

4. Ніяких рамок та обмежень для командної роботи чи креативу.

5. Окрім білого фінішу є ще прозорий варіант, який збереже оригінальний колір стіни, брендові кольори чи форми, або ж концептуальне зображення для роботи (графіки, планування, інше).

А ще суттєвою перевагою є можлива багатофункціональність поверхонь: маркерна, магнітна, під проектор, або ж все в одному, що замінить Вам маркерну дошку, магнітну поверхню чи коркову дошку та екран під проектування зображення, і при цьому це лише покриття на стіну.

З такими характеристиками єдиним обмеженням у застосуванні інноваційних поверхонь є Ваша фантазія чи дизайнерський задум.