Яку альтернативу білим дошкам обрати?

Існує багато перерваг на користь заміни традиційних дошок на маркерні поверхні.
Інсталяція білих дошок зазвичай не займає багато часу, але, на жаль, дошки дуже обмежені в розмірах і конфігураціях.

То яку ж альтернативу обрати, щоб не обмежувати себе?
Найпопулярніші рішення – це маркерна фарба, маркерні шпалери і маркерна плівка.
Тепер давайте розберемося детальніше що до чого.


Маркерна фарба – недорога альтернатива

Фарба для маркерної поверхні Smart Whiteboard Paint – це відносно недорогий продукт і не потребує професійного монтажу, що робить його чудовим варіантом, щоб застосувати самостійно.

Також є можливість створити маркерні стіни в будь-якому кольорі, який ви хочете, використовуючи Smart White Paint in Clear.

Потрібно лише одне покриття Smart Whiteboard Paint і через 7 днів після нанесення поверхня готова до використання. Таку фарбу можна нанести на будь-який тип гладкої поверхні, від стін та перегородок до столів та дверей.

Якщо ви шукаєте альтернативну білим дошкам за відносно невисоку вартість, то оберіть Smart Whiteboard Paint.


Маркерні шпалери – швидка альтернатива

Вам потрібно максимально швидко встановити маркерну поверхню?

Тоді ви можете обрати шпалери Smart Dry Erase Wallcovering і використовувати їх уже через 24 години після нанесення. Це покриття для стін можна встановити так само, як будь-які інші шпалери.

Smart Wall Erase Wallcovering – це хороший варіант для шкіл чи будь-якого простору, який хоче якомога швидше почати використовувати свою нову поверхню. Цей продукт також не містить запаху, тому немає потреби звільняти кімнату чи провітрювати її.

Якщо ви шукаєте хорошу маркерну поверхню, яка буде готова до використання через 24 години після нанесення, виберіть Smart Wall Erase Wallcovering.


Самоклеюча маркерна плівка – альтернатива для маркерної поверхні на меблях

Хочете перетворити ваші меблі на поверхні, по яким можна писати, креслити, малювати? Тоді наша самоклеюча плівка – це продукт для вас.

Такі плівки – це також швидкий у нанесенні продукт для маркерної поверхні. Просто наріжте потрібний розмір, очистіть поверхню і приклейте плівку. Ви можете перетворити будь-які письмові столи, стільці, двері на місце для записів маркерами.

Хочемо також зауважити, що ми не радимо використовувати плівки на стінах, якщо вони повністю не будуть гладкими, оскільки будь-які недосконалості на стіні будуть видні і маркер буде забиватися в усіх нерівних місцях.

Маркерні плівки ідеальні для використання на партах, дверях, стільцях, шафках і навіть склі. Навіщо купувати папір, коли замість цього можна писати на меблях?

Тепер, коли ви знаєте більше про наші різні альтернативи для маркерної поверхні, можете з легкістю обрати для себе найкращий варіант. Детальніше прочитати про маркерні поверхні під ключ можна ось тут.