Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Ціна і якість від Smarter Surfaces

Від чого залежить ціна продукції?


Чому ціни на маркері фарби чи плівки (чи будь-яку іншу продукцію) в одного виробника коштують дешевше, а в іншого дорожче?

Ми вирішили розібратися в цьому питанні і розповісти вам детальніше, з чого складається ціна саме нашого продукту.Якість продукції і країна виготовлення


Перш за все, ціна залежить від якості самого продукту і від країни виготовлення. Якщо для фарби, плівки чи шпалер використовуються менш якісні речовини та інгредієнти, то така продукція хоч і буде дешевою, але довго не прослужить. Також відомо, що китайські фарби і плівки обійдуться вам дешевше, ніж американські чи європейські, але їх прийдеться часто заміняти.

Ми використовуємо виключно продукцію ірландської компанії Smarter Surfaces, тому що повністю впевнені їхніх продуктах. Продукція компанії виготовляєтья в Ірландії з дороговартісних матеріалів, які забезпечують максимальну якість і довговічність. Матеріали для продукції постійно вдосконалюються і проходять численні дослідження і розробки.
Термін функціонування і гарантії


Наші фарби, шпалери і плівки прослужать вам в 2-3 рази довше, ніж більш дешеві аналоги. На відміну від продукції з менш якісними складниками, наша продукція не втрачає своїх властивостей і при правильному догляді буде функціонувати вам 5-10 років і навіть більше (залежить від обраного продукту). 
Безпека для людей і довкілля


Більшість фарб містять високий рівень летких органічних сполук (ЛОС), які є небезпечними для людей. Наші фарби і праймери містять найнижчий рівень летких органічних сполук. Всі показники є нижче дозволеної норми за європейськими стандартами. Вони безпечні навіть для дітей і їх можна наносити без потреби для людей звільняти і провітрювати приміщення. 

Наші фарби також отримали сертифікацію на відповідність стандарту фінської класифікації добровільних викидів будівельних матеріалів з найнижчим класом викидів цієї системи.Сертифікати і стандарти якості 


Фарби Smart Wall Paint отримали сертифікацію LEED (Leadership in Energy and Environmental Design). Сертифікація LEED покликана надихнути розробників для пошуку інновацій у сфері охорони навколишнього природного середовища та суспільства. 

Всі наші фарби і шпалери пройшли також сертифікацію на класифікацію реакції на пожежу та відповідають стандартам Euroclass B-s1-d0 і ASTM E84. 

Магнітна штукатурка Smart Magnetic Plaster – продукт на водній основі, який не містить розчинників, не пахне і не містить летких органічних сполук (ЛОС).

Наші фарби пройшли незалежні випробування на відповідність стандарту Eurofins Indoor Air Comfort Gold Label, який відповідає французькому стандарту A +.

Нагороди і постійний розвиток


Ми пишаємося, що саме наша маркерна фарба отримала нагороду Продукт року на European Office Products Awards 2014. Судді віддали перемогу і нагородили продукт званням “Ідеального рішення для офісів”.

Це не перша нагорода, яку отримала наша продукція. У 2013 році наші продукти зібрали ще 2 нагороди: від David Manley Business Category Awards, та нагорода від Docklands Innovation Awards.

І зараз наш виробник постійно продовжує інвестувати в дослідження і розробки, щоб залишатися першими в сфері функціональних поверхонь і створювати найкращі продукти.