Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Часті запитання

Наша команда створює усі поверхні під ключ: від замірів та ідеї проекту до готової поверхні. Для того щоб замовити послугу під ключ, заповніть форму «Замовити консультацію» і ми зателефонуємо Вам, або зв’яжіться з нами зручним для Вас способом.

Роботи по інсталяції, в залежності від загальної площі, готовності основи та вибраних матеріалів – від декількох годин до 2-3 днів. Проект від ідеї, замірів та вибору продукції -  до повної реалізації – до 5 днів.

Вартість робіт складає від 100 грн за м кв, в залежності від того чи потрібно проводити підготовчі роботи, яка загальна площа та яку продукцію обрали. Детальну комерційну пропозицію замовник отримує після виїзду нашого спеціаліста на об’єкт.

У нас є різні продукти для різних потреб, проектів та бюджетів. Ми допоможемо обрати саме те, що підійде Вам: штукатурка, фарба, шпалери, плівка чи комбінація продуктів – звертайтесь, і ми підберемо найкращий варіант!

У нашому розділі Проекти можна подивитись реалізовані нами проекти. А для натхнення завітайте у розділ Ідеї – де для Вас зібрана підбірка ідей для різних сфер: офісів, освіти, готельно-ресторанної сфери чи дому. Та слідкуйте за нашими сторінками у соцмережах FB, Instagram та Pinterest– там щоденна порція ідей та натхнення!

Необмежена площа та конфігурація, що означає більше місця для ідей та командної роботи. Відсутність рамок. Сучасне та інноваційне рішення за ті самі кошти. Детальніше у нашій статті.

Як і з будь-якою фарбою чи будівельним матеріалом – вся справа у якості. У маркерних фарбах – якість – ключовий фактор, який впливатиме на те, як буде працювати маркерна поверхня, чи легко будуть стиратись сліди від маркера, чи не залишатимуться розводи та скільки часу прослужить така поверхня. Ми впевнені у якості наших продуктів, і даємо гарантію на покриття від 5 до 10 років при правильні експлуатації.

Маркерну фарбу можна наносити над будь-яку гладку поверхню, на яку попередньо було нанесено праймер.

Праймер виконує декілька важливих функцій:

  1. Ізолює поверхню основи, це означає що поверхня, особливо свіжа або пориста, не буде впитувати фарбу, це зменшить розхід фарби та покращить якість маркерного покриття.
  2. Вирівнює тон основи, особливо на темних або нерівномірних поверхнях.
  3. Покращує адгезію фарби
  4. Заповнює поверхневі ледь помітні дефекти

Якщо Вам потрібно створити білу маркерну поверхня – для навчання чи роботи – обирайте білу маркерну фарбу, якщо ж Ви хочете зберегти оригінальний колір основи, дизайн поверхні, малюнок, логотип чи будь-які інші зображення – обирайте маркерну фарбу прозору – вона не змінить колір поверхні, і додасть їй функціональності. З часом не жовтіє.

Набори маркерної фарби розраховані чітко на вказану на упаковці площу: 2 або 6 м кв. Виміряйте, яка площа Вам потрібна. Більших площ можна досягти, просто обравши потрібну кількість комплектів. Фарба двохкомпонентна, перед нанесенням, потрібно ретельно перемішати компонент А та компонент Б. Важливо не розтягувати фарбу на більшу площу, адже це вплине на товщину та якість покриття.

Якщо Вам потрібно просто замінити робочу зону, де в іншому випадку Ви б використали ряд стикованих маркерних дошок – тоді обирайте маркерні шпалери – їхня висота 1,22м дозволяє створити робочу поверхню на рівні очей та в зручній зоні доступу для написів. Якщо ж хочете створити необмежений простір для командної роботи та креативу– цілу стіну або ж усі стіни у приміщенні – тоді обирайте фарбу. Ще одна відмінність – швидкість – шпалери швидше поклеїти і використовувати їх можна вже через 24 години, в той час як фарба набере своїх маркерних властивостей лише через 7 днів. Більше інформації на цю тему у нашій статті.

На будь-яку гладку чисту поверхню. Подумайте про меблі, парти, столи, шафки, двері. Ці плівки створені для інтенсивного використання у офісах та навчальних аудиторіях. Самоклеюча плівка має товщину всього лиш 0,15 мм, тому ми рекомендуємо клеїти її лише на ідеально гладку поверхню. Якщо Ви шукаєте продукт для стіни – подивіться на маркерні шпалери або ж маркерну фарбу. Усі Смарт офісні плівки самоклеючі. Просто знімаєте задню основу і приклеюєте плівку до поверхні. Не потрібно ніяких додаткових клеїв. Використовуйте мікрофібру щоб поступово притискати плівку до поверхні і уникнути повітряних бульбашок. Для обрізання плівки використовуйте гострий канцелярський ніж або жилетку.

Уся продукція виготовлена в ЄС: Ірландія та Великобританія. Наявні усі сертифікати якості та пожежної безпеки. Фарбу можна наносити навіть коли у приміщенні перебувають люди. Безпечна для дітей.

Як швидко можна створити маркерну поверхню?

Маркерну поверхню можна створити за 1-2 години, обравши маркерні шпалери. Для маркерної фарби потрібно декілька годин при готовій основі.

У наборі є все необхідне для роботи, включно з рукавичками та паличкою для розмішування (детальніше у Комплектації продукту). Розроблені детальні інструкції на українській мові та відео, тож помалювати поверхню можна і самому. Проте для кращого результату та гарантії на покриття – замовляйте послугу під ключ.

Такі ж як і для звичайної маркерної дошки – якісні маркери Whiteboard та очисники призначені для маркерних поверхонь (можна придбати у нашому магазині).

Маркерну поверхню рекомендується очищати раз на тиждень мікрофіброю та звичайним очисником для маркерних поверхонь. Не використовуйте перманентні маркери, адже очисники, які можуть забрати сліди від них, руйнують маркерне покриття.

При правильній експлуатації та використанні рекомендованих аксесуарів маркерна поверхня прослужить до 10 років. А згодом її можна буде легко відновити нанісши ще один шар маркерної фарби.

Магнітні поверхні використовують для робочих зон, щоб прикріпляти інформацію на магніти, для інтерактивних зон з оголошеннями, фотографіями ти іншими матеріалами, для зон з планування роботи та усюди, де за інших обставин були б використані кнопки чи цвяшки.

Якщо у Вас негладка стіна чи поверхня – обирайте магнітну штукатурку, вона одразу виконає функцію звичайної штукатурки та вирівняє поверхню. Якщо стіна гладка – обирайте магнітну фарбу, яка дозволить створити магнітну поверхню необмеженої площі та конфігурації. Якщо ж Вам потрібна магнітна поверхня яка чітко співпадає з робочою зоною, то обирайте магнітні шпалери – вони мають висоту 1,2 м, що відповідає традиційній робочій зоні, а ще шпалери легко і швидко інсталювати.

Для практичного порівняння визначаємо скільки аркушів А4 разом може втримати неодимовий магніт на магнітній поверхні. Для магнітної фарби при правильній інсталяції цей показник – 4 аркуші. СуперМагнітна фарба тримає на 1 магніті 5 аркушів звичайного офісного паперу, такий же показник у Магнітних шпалер. Магнітна штукатурка має найсильніші магнітні властивості з усіх продуктів. На 75% має магнітний контент ( магнітна фарба – 55%, СуперМагнітна фарба – 60%). Це дозволяє одночасно прикріпити на магнітну поверхню одним магнітом до 8 аркушів офісного паперу у товщину. Цього більш ніж достатньо для будь-яких цілей в офісі чи вдома.

Магнітну фарбу, супер магнітну фарбу та магнітну штукатурку можна покрити будь-якою фарбою, проте варто врахувати що фарби та штукатурка – темно-сірого кольору, тому якщо бажаєте нанести світлу фарбу – попередньо потрібно нанести праймер, щоб створити рівний білий тон поверхні. Також на магнітну поверхню можна нанести шпалери чи цифровий друк – це буде чудовим інтерактивним рішенням. Проте слід обирати не товсті оббої, оскільки товщина може вплинути на кінцеву магнітну властивість поверхні. 

До магнітних поверхонь для найкращого перформансу використовуйте неодимові магніти, які є сильніші ніж звичайні офісні магніти. Придбати їх можна у нашому магазині.

Екрани під проектор громіздкі, потребують підведення електрики, монтажу та дорогі. Натомість з фарбою під проектор Ви можете створити білу або сіру поверхню, на яку можна проектувати зображення, і при цьому не витрачати додаткові кошти та місце. Також фарба дозволяє створити необмежену площу поверхні, в той час як великі екрани під проектор коштують невиправдано дорого.

Це спеціальне покриття, яке поглинає хот споти з проектора. Має унікальні світловідбивні властивості.

Вся справа у коефіцієнті підсилення. Коефіцієнт підсилення фарби під проектор Про 1.1 під кутом огляду 140 – це створює проекторну поверхню найвищої якості. У звичайної фарби під проектор такий коефіцієнт – 1.0.

Цей коефіцієнт вимірює світло відбивну здатність будь-якого екрану чи поверхні. Коефіцієнт показує співвідношення до світла яке відбиває поверхня. Чим світліша кімната та менший кут огляду тим коефіцієнт підсилення повинен бути вищий, наприклад конференц зали, навчальні аудиторії.

Щоб уникнути бліків та зміни кольорів коефіцієнт підсилення не повинен бути вище 1.3.

Для темних приміщень, як наприклад домашній кінотеатр, обирайте фарбу під проектор Контраст, яка має нижчий коефіцієнт підсилення. Сіра поверхня має низький коефіцієнт підсилення і вищу контрастність світла.

1 набір будь-якої з наших фарб під проектор розрахований на площу 6 м кв. Найпопулярніший розмір екрану під проектор 3,1 м на 2,1 м. Для створення більшої площі просто придбайте необхідну кількість фарби.

Фарбу можна наносити на гіпсокартон, перегородки, дерево, метал, бетон. Лише для використання всередині приміщення.

Наносити фарбу можна з допомогою ролера, пензлика або пульверизатора, як і звичайну фарбу. У 2 шари.

Фарби під проектор підходить для проекторів різної роздільної здатності, в тому числі 4К. Ми рекомендуємо щоб у приміщенні де проектується зображення було приглушене світло.

Грифельна або крейдяна поверхня дозволяє створити необмежену площу для творчості, навчання чи роботи. Це доступний варіант як для дому так і для навчальних закладів, ресторанів, офісів. Чудова альтернатива традиційним дошкам, яка не обмежується певним розміром та рамками, може мати різну конфігурацію, та чудово вписується у будь-який дизайн.

Час від часу очищайте поверхню губкою, спонжем або мікрофіброю. Щоб забрати залишки крейди, які залишаються коли витирати сухою губкою, очистіть вологою губкою

Можна використовувати звичайну крейду, крейдяні маркери чи олівці, які стираються.

Щоб відновити будь-яку крейдяну поверхню достатньо нанести поверх ще один шар фарби. Те саме стосується традиційних дошок чи мольбертів – просто помалюйте їх грифельною фарбою і вони будуть як новенькі.