Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Магнітні поверхні: магнітна фарба і покриття

Артикул: 0019
Супер магнітна фарба створює поверхню з сильними магнітними властивостями. Створіть магнітні стіни для роботи, навчання чи інтерактиву. Використовуйте цю площу для графіків та планування на роботі, для дошок з нотатками, інтерактивного навчання, розміщення інформації та задля розваги вдома – варіант..
5 805.00 грн.
Артикул: 0004
Створіть магнітну поверхню будь-якої площі та конфігурації з магнітною фарбою. Використовуйте для планування, графіків, брейнстормінгу, проектного менеджменту, обміну думками та ідеями, командної роботи і багато іншого.Фарба містить 55% магнетиту і є хорошим, заощадливим рішенням для магнітної п..
3 105.00 грн.
Артикул: 0005
Магнітна штукатурка це продукт високої якості промислового призначення, який перетворює будь-яку поверхню у гладку магнітну поверхню.Містить 75% магнітного контенту – це продукт з найсильнішими магнітними властивостями. Перевагою даного продукту є те, що основа не повинна бути гладкою, як у випа..
6 705.00 грн.
Артикул: 0023
Ці шпалери з подвійною функціональністю створюють поверхню по якій можна писати маркером та стирати не залишаючи слідів, а також прикріпляти магніти.Трансформуйте і модернізуйте стіни в офісах чи навчальних аудиторіях швидко та легко поклеївши шпалери з подвійною функціональністю та використовуй..
3 600.00 грн.
Артикул: 0024
Для тих хто хоче отримати все в одному – шпалери з потрійною функціональністю: маркерні, магнітні і під проектор. Ці шпалери замінять традиційну магнітно-маркерну дошку та екран під проектор, а також додадуть стилю та інноваційності приміщенню.Проектуйте зображення, прикріпляйте магнітами та пиш..
4 050.00 грн.
Артикул: 0003
Магнітні шпалери це високоякісні шпалери, які перетворюють будь-яку стіну у гладку магнітну поверхню білого кольору, матову.Вони поєднують у собі усі переваги магнітної поверхні та переваги шпалер – легка та швидка інсталяція, гладка кінцева поверхня і їх можна використовувати вже наступного дня..
2 025.00 грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)

Магнітні поверхні - нове рішення для офісу, школи та будинку

Магнітна фарба, штукатурка, плівка - інноваційні оздоблювальні матеріали, до складу яких входить подрібнена металева стружка. Особливий склад наділяє фарбу здатністю утримувати магніти, як на дверях холодильника. Таким чином, для створення магнітної поверхні потрібно покрити стіну або меблі магнітною фарбою / плівкою / штукатуркою. Після її висихання можна сміливо кріпити на магніти малюнки, графіки та інші об'єкти.
В інтернет-магазині Smart Space представлена колекція магнітних покриттів високої якості. У нас зручно вибрати і купити магнітну фарбу, штукатурку, плівку і шпалери від ірландського бренду Smarter Surfaces. Всі матеріали сертифіковані, мають екологічно-безпечний склад, можуть бути використані всередині приміщень.

Де використовувати магнітне покриття на стіну?

Традиційно фарба для створення магнітної дошки широко застосовується у вищих навчальних закладах, школах, дитячих садках та інших освітніх установах. Але ми знаємо і інші корисні ідеї, де можливо використовувати магнітну інтер'єрну фарбу:

● В офісі магнітна фарба для стін допоможе створити інтерактивну дошку, на якій буде закріплена актуальна і важлива для співробітників інформація. Створюйте магнітну дошку в будь-якому місці, де є відповідна рівна поверхня. Магнітна дошка в офісі може мати будь-які розміри і форму.
● У місцях громадського харчування яскраво продемонструвати меню і прикрасити інтер'єр допоможе магнітна стіна всередині або зовні кафе.
● У магазинах і шоу-румах магнітна фарба для стін буде потрібна для створення куточка для покупця. Закріпіть на магніти інформацію про діяльність магазину, сертифікати товарів і інші оголошення.
Дитячі розвиваючі студії, наукові гуртки можуть використовувати магнітні шпалери для створення інтерактивної дошки для навчання.
● У квартирі магнітна штукатурка буде потрібною для оформлення дитячої кімнати або кухні. Кріпити на магнітну стіну можна не тільки записки для дітей, але колекцію магнітів з подорожей.

Магнітні фарби допускається комбінувати з маркерними або грифельними покриттями. В такому випадку ваша стіна стане багатофункціональною, адже на ній можна малювати маркерами або крейдою, а також закріплювати магніти. Ваша магнітна стіна може бути будь-якого кольору, для цього рекомендується поверх магнітної фарби або штукатурки нанести акрилову фарбу бажаного кольору.

Магнітна штукатурка і фарба за прийнятною ціною в Києві

Шукаєте, де купити якісні магнітні фарби за доступними цінами? В інтернет-магазині Smart Space завжди в наявності всі види маркерних і магнітних покриттів, в тому числі фарби, плівки, штукатурка і шпалери. Наші консультанти допоможуть підібрати необхідні матеріали для вашого будинку або офісу.