Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Комбіновані поверхні: магнітно-маркерна плівка і шпалери

Артикул: 0034
Створіть динамічну інтерактивну площу для роботи чи навчання з новою фарбою 2в1: маркерною та під проектор. Проектуйте презентації, зображення, відео та пишіть по поверхні.Ця інноваційна фарба допомагає розвинути продуктивну співпрацю, креативність та фокус. Наші клієнти перетворили цілі кімнати ..
11 655.00 грн.
Артикул: 0008
Перетворіть будь-які гладкі поверхні – модульні рухомі перегородки, двері, скляні панелі або інші гладкі поверхні (окрім стін) у такі, по яких можна писати маркером та на які можна транслювати зображення з проектора.Оновіть та модернізуйте свої дошки, маркерні дошки або крейдяні з цією самоклеюч..
1 800.00 грн.
Артикул: 0023
Ці шпалери з подвійною функціональністю створюють поверхню по якій можна писати маркером та стирати не залишаючи слідів, а також прикріпляти магніти.Трансформуйте і модернізуйте стіни в офісах чи навчальних аудиторіях швидко та легко поклеївши шпалери з подвійною функціональністю та використовуй..
3 600.00 грн.
Артикул: 0006
Ці шпалери з подвійною функціональністю створюють поверхню на яку можна проектувати зображення з проектора та по якій можна писати маркером та стирати не залишаючи слідів. Завдяки низькій глянцевості шпалери не дають бліків від проектованого зображення, в той же час шпалери мають хороші маркерні вл..
2 475.00 грн.
Артикул: 0024
Для тих хто хоче отримати все в одному – шпалери з потрійною функціональністю: маркерні, магнітні і під проектор. Ці шпалери замінять традиційну магнітно-маркерну дошку та екран під проектор, а також додадуть стилю та інноваційності приміщенню.Проектуйте зображення, прикріпляйте магнітами та пиш..
4 050.00 грн.
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)

Комбіновані поверхні: магнітно-маркерна плівка і шпалери Smarter Surfaces

Маркерна поверхня стала невід'ємним елементом практично будь-якого офісу, комерційного або навчального закладу. Раніше для викладу в письмовому вигляді завдань або цілей використовували спеціальні дошки. Сьогодні завдяки сучасним високотехнологічним маркерним плівкам і шпалерам будь-яку стіну, меблі або іншу поверхню можна зробити маркерною. Чим цікава маркерная стіна? Тим, що її функціонал суттєво розширює можливості по її використанню. На маркерній стіні зручно писати, малювати, креслити графіки. Тепер під час доповіді або лекції зручно чітко висловити свої думки, зобразивши їх графічно на маркерній стіні.

Магнітно-маркерне покриття має в 2 рази більше функцій! Після нанесення магнітно-маркерної плівки або шпалер поверхня набуває властивостей відразу і маркерної, і магнітної дошки.
Для обробки поверхонь найчастіше використовують маркерні плівки або шпалери. На гладкі ділянки невеликої площі краще клеїти плівку. А для перетворення стін в маркерну дошку, що мають горби або нерівності, фахівці рекомендують використовувати спеціальні маркерно-магнітні шпалери. За рахунок своєї щільності, шпалери добре приховують нерівності стін, створюючи ідеально рівну маркерну поверхню.


Асортимент товарів в інтернет-магазині Smart Space дозволить вам реалізувати найнезвичайніші і найскладніші проекти зі створення комбінованих поверхонь. У нас в наявності плівки і шпалери ірландського бренду Smarter Surfaces, за допомогою яких вам вдасться створити такі поверхні:

  1. Маркерні;
  2. Магнітно-маркерні;
  3. Грифельні;
  4. Магнітно-грифельні стіни;
  5. Проекційні.

На ринку України непросто знайти постачальника якісних маркерних фарб, плівок і шпалер, а також супутніх аксесуарів. Компанія Smart Space пропонує широкий асортимент товарів від ірландського виробника Smarter Surfaces. Вся продукція сертифікована, має екологічний склад, і може бути використана в житлових і офісних просторах.

Де в Києві вигідно купити екран для проектора?

Екран для проектора використовують в сучасних офісах, навчальних закладах для реалізації завдань бізнесу і навчання. Проекційний екран має високу ціну, а для його установки і підключення потрібна допомога кваліфікованих майстрів.
Компанія Smart Space пропонує інноваційне рішення і кращу альтернативу екрану для проектора - проекційну фарбу. За допомогою проекційної фарби Smarter Surfaces можливо створити проекційний екран в офісі будь-якого розміру і форми на вашій стіні або меблевій поверхні. Такий спосіб має безліч переваг, серед яких зручність експлуатації і недорога ціна в порівнянні з повноцінним проекційним екраном.