Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Маркерні поверхні: маркерная фарба і покриття

Артикул: 0025
Антимікробна фарба від Smarter Surfaces – це перша сертифікована Антимікробна маркерна фарба у світі, розроблена у лабораторії Дубліна. З’явилась вона в результаті перетину двох технологій з виготовлення маркерної та антимікробної фарб, які активно використовуются уже понад 10 років.Антимікробна мар..
9 198.00 грн.
Артикул: 0011
Біла маркерна фарба в одне нанесення перетворює будь-яку гладку поверхню в маркерну, по якій можна писати та стирати маркерами, не залишаючи слідів.Це сучасна, інноваційна альтернатива маркерним дошкам.Очевидною перевагою є необмежена площа та конфігурація маркерної поверхні, тепер можна зад..
4 158.00 грн.
Артикул: 0012
Маркерна фарба в одне нанесення перетворює будь-яку гладку поверхню в маркерну, по якій можна писати та стирати маркерами, не залишаючи слідів. Це сучасна, інноваційна альтернатива маркерним дошкам.Прозора фарба дозволяє зберегти оригінальний колір поверхні чи дизайн, і при цьому додати їй марке..
4 158.00 грн.
Артикул: 0009
Перетворіть будь-які офісні меблі у такі, по яких можна писати і стирати маркерами з допомогою самоклеючої маркерної плівки. Перевинайдіть свій робочий простір використовуючі гладкі поверхні меблів по-новому: парти, роздільні панелі, шафки, скляні перегородки – тепер по них можна буде писати маркера..
1 260.00 грн.
Артикул: 0010
Ця прозора самоклеюча плівка дозволить зберегти оригінальний колір та дизайн поверхні і при цьому додати їй маркерної функціональності.Перевинайдіть свій робочий простір використовуючі гладкі поверхні меблів по-новому: парти, роздільні панелі, шафки, скляні перегородки – тепер по них можна буде ..
1 260.00 грн.
Артикул: 0008
Перетворіть будь-які гладкі поверхні – модульні рухомі перегородки, двері, скляні панелі або інші гладкі поверхні (окрім стін) у такі, по яких можна писати маркером та на які можна транслювати зображення з проектора.Оновіть та модернізуйте свої дошки, маркерні дошки або крейдяні з цією самоклеюч..
1 470.00 грн.
Артикул: 0023
Ці шпалери з подвійною функціональністю створюють поверхню по якій можна писати маркером та стирати не залишаючи слідів, а також прикріпляти магніти.Трансформуйте і модернізуйте стіни в офісах чи навчальних аудиторіях швидко та легко поклеївши шпалери з подвійною функціональністю та використовуй..
3 150.00 грн.
Артикул: 0006
Ці шпалери з подвійною функціональністю створюють поверхню на яку можна проектувати зображення з проектора та по якій можна писати маркером та стирати не залишаючи слідів. Завдяки низькій глянцевості шпалери не дають бліків від проектованого зображення, в той же час шпалери мають хороші маркерні вл..
2 100.00 грн.
Артикул: 0024
Для тих хто хоче отримати все в одному – шпалери з потрійною функціональністю: маркерні, магнітні і під проектор. Ці шпалери замінять традиційну магнітно-маркерну дошку та екран під проектор, а також додадуть стилю та інноваційності приміщенню.Проектуйте зображення, прикріпляйте магнітами та пиш..
3 360.00 грн.
Артикул: 0007
Перетворіть будь яку гладку стіну у маркерну, по якій можна писати і стирати маркерами не залишаючи слідів поклеївши маркерні шпалери. Інсталюються як будь-які шпалери, використовуються як сучасна альтернатива маркерним дошкам.Гарантовано не залишає слідів при використанні з якісними Whiteboard ..
1 680.00 грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (всього 1 сторінок)

Маркерні поверхні: що це, і для чого використовуються?

Нові інноваційні рішення для офісу, будинку, кафе чи ресторану, школи або будь-якого іншого навчального закладу - маркерні поверхні. Їх особливості в тому, що дані поверхні обробляються спеціальними маркерними фарбами. Після фарбування на стіні можна писати, малювати або креслити маркером, а потім легко змивати, не залишаючи на стіні слідів. Далі розберемо детальніше, як таке можливо?

Маркерна фарба і її властивості

Покриваючи стіну або будь-яку іншу поверхню маркерною фарбою, утворюється особлива гладь, що нагадує маркерну дошку. Маркерна фарба являє собою суміш, до складу якої включені епоксидні смоли і поліуретанові полімери. Твердіючи, фарба утворює поверхню, по якій безпечно можна малювати і креслити. Маркерну фарбу можна наносити не тільки на стіни, але і на стелю, стіл, двері та інші поверхні.

Виділимо ключові переваги маркерної фарби Smarter Surfaces:

  • Екологічно-безпечний склад. Фарба від ірландського виробника не містить шкідливих хімічних сполук, які можуть негативно позначитися на здоров'ї людини. Купити маркерну фарбу можна і для приміщень, де перебувають діти.
  • Відсутність неприємного запаху. Маркерна фарба висихає протягом 2-3-х днів, не поширюючи при цьому різких ароматів. Маркерна плівка після нанесення на гладкі поверхні або меблі відразу готова до використання.
  • Маркерна фарба перетворює будь-яку поверхню в маркерну дошку. Малюйте і пишіть без обмежень, а потім легко витирайте всі малюнки.
  • При поєднанні маркерних фарб з магнітними утворюється магнітно-маркерна поверхня. Тепер функціонал вашої стіни збільшується, оскільки можна не тільки писати і малювати, а й прикріплювати магніти.
  • Універсальність. Маркерна поверхня має вигляд звичайної стіни, тому її легко поєднувати з будь-яким дизайном інтер'єру і меблями.

Маркерне покриття відрізняється від маркерної дошки розмірами і вартістю. Якщо дошка має чітко обмежену площу, то маркерная фарба дозволяє створювати поверхню для малювання без кордонів. Компанія Smart Space пропонує купити маркерні фарби високої якості з кращими експлуатаційними властивостями за демократичними цінами, які можуть бути нижче вартості маркерної дошки.

Покрити стіну, двері або будь-яку поверхню маркерними фарбами можна самостійно. Але поверхня матиме більш акуратний вигляд і збережеться довше, якщо нанесення маркерної фарби для стін довірити професійним майстрам.
Залишилися питання? Зв'яжіться з нашим консультантом, щоб отримати технічний лист і допомогу у виборі матеріалів та інструментів.