Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Маркерні поверхні: маркерная фарба і покриття

Артикул: 0025
Антимікробна фарба від Smarter Surfaces – це перша сертифікована Антимікробна маркерна фарба у світі, розроблена у лабораторії Дубліна. З’явилась вона в результаті перетину двох технологій з виготовлення маркерної та антимікробної фарб, які активно використовуются уже понад 10 років.Антимікробна мар..
10 845.00 грн.
Артикул: 0034
Створіть динамічну інтерактивну площу для роботи чи навчання з новою фарбою 2в1: маркерною та під проектор. Проектуйте презентації, зображення, відео та пишіть по поверхні.Ця інноваційна фарба допомагає розвинути продуктивну співпрацю, креативність та фокус. Наші клієнти перетворили цілі кімнати ..
11 655.00 грн.
Артикул: 0011
Біла маркерна фарба в одне нанесення перетворює будь-яку гладку поверхню в маркерну, по якій можна писати та стирати маркерами, не залишаючи слідів.Це сучасна, інноваційна альтернатива маркерним дошкам.Очевидною перевагою є необмежена площа та конфігурація маркерної поверхні, тепер можна зад..
4 455.00 грн.
Артикул: 0012
Маркерна фарба в одне нанесення перетворює будь-яку гладку поверхню в маркерну, по якій можна писати та стирати маркерами, не залишаючи слідів. Це сучасна, інноваційна альтернатива маркерним дошкам.Прозора фарба дозволяє зберегти оригінальний колір поверхні чи дизайн, і при цьому додати їй марке..
4 455.00 грн.
Артикул: 0009
Перетворіть будь-які офісні меблі у такі, по яких можна писати і стирати маркерами з допомогою самоклеючої маркерної плівки. Перевинайдіть свій робочий простір використовуючі гладкі поверхні меблів по-новому: парти, роздільні панелі, шафки, скляні перегородки – тепер по них можна буде писати маркера..
1 575.00 грн.
Артикул: 0010
Ця прозора самоклеюча плівка дозволить зберегти оригінальний колір та дизайн поверхні і при цьому додати їй маркерної функціональності.Перевинайдіть свій робочий простір використовуючі гладкі поверхні меблів по-новому: парти, роздільні панелі, шафки, скляні перегородки – тепер по них можна буде ..
1 575.00 грн.
Артикул: 0008
Перетворіть будь-які гладкі поверхні – модульні рухомі перегородки, двері, скляні панелі або інші гладкі поверхні (окрім стін) у такі, по яких можна писати маркером та на які можна транслювати зображення з проектора.Оновіть та модернізуйте свої дошки, маркерні дошки або крейдяні з цією самоклеюч..
1 800.00 грн.
Артикул: 0023
Ці шпалери з подвійною функціональністю створюють поверхню по якій можна писати маркером та стирати не залишаючи слідів, а також прикріпляти магніти.Трансформуйте і модернізуйте стіни в офісах чи навчальних аудиторіях швидко та легко поклеївши шпалери з подвійною функціональністю та використовуй..
3 600.00 грн.
Артикул: 0006
Ці шпалери з подвійною функціональністю створюють поверхню на яку можна проектувати зображення з проектора та по якій можна писати маркером та стирати не залишаючи слідів. Завдяки низькій глянцевості шпалери не дають бліків від проектованого зображення, в той же час шпалери мають хороші маркерні вл..
2 475.00 грн.
Артикул: 0024
Для тих хто хоче отримати все в одному – шпалери з потрійною функціональністю: маркерні, магнітні і під проектор. Ці шпалери замінять традиційну магнітно-маркерну дошку та екран під проектор, а також додадуть стилю та інноваційності приміщенню.Проектуйте зображення, прикріпляйте магнітами та пиш..
4 050.00 грн.
Артикул: 0007
Перетворіть будь яку гладку стіну у маркерну, по якій можна писати і стирати маркерами не залишаючи слідів поклеївши маркерні шпалери. Інсталюються як будь-які шпалери, використовуються як сучасна альтернатива маркерним дошкам.Гарантовано не залишає слідів при використанні з якісними Whiteboard ..
2 025.00 грн.
Показано з 1 по 11 із 11 (всього 1 сторінок)

Маркерні поверхні: що це, і для чого використовуються?

Нові інноваційні рішення для офісу, будинку, кафе чи ресторану, школи або будь-якого іншого навчального закладу - маркерні поверхні. Їх особливості в тому, що дані поверхні обробляються спеціальними маркерними фарбами. Після фарбування на стіні можна писати, малювати або креслити маркером, а потім легко змивати, не залишаючи на стіні слідів. Далі розберемо детальніше, як таке можливо?

Маркерна фарба і її властивості

Покриваючи стіну або будь-яку іншу поверхню маркерною фарбою, утворюється особлива гладь, що нагадує маркерну дошку. Маркерна фарба являє собою суміш, до складу якої включені епоксидні смоли і поліуретанові полімери. Твердіючи, фарба утворює поверхню, по якій безпечно можна малювати і креслити. Маркерну фарбу можна наносити не тільки на стіни, але і на стелю, стіл, двері та інші поверхні.

Виділимо ключові переваги маркерної фарби Smarter Surfaces:

  • Екологічно-безпечний склад. Фарба від ірландського виробника не містить шкідливих хімічних сполук, які можуть негативно позначитися на здоров'ї людини. Купити маркерну фарбу можна і для приміщень, де перебувають діти.
  • Відсутність неприємного запаху. Маркерна фарба висихає протягом 2-3-х днів, не поширюючи при цьому різких ароматів. Маркерна плівка після нанесення на гладкі поверхні або меблі відразу готова до використання.
  • Маркерна фарба перетворює будь-яку поверхню в маркерну дошку. Малюйте і пишіть без обмежень, а потім легко витирайте всі малюнки.
  • При поєднанні маркерних фарб з магнітними утворюється магнітно-маркерна поверхня. Тепер функціонал вашої стіни збільшується, оскільки можна не тільки писати і малювати, а й прикріплювати магніти.
  • Універсальність. Маркерна поверхня має вигляд звичайної стіни, тому її легко поєднувати з будь-яким дизайном інтер'єру і меблями.

Маркерне покриття відрізняється від маркерної дошки розмірами і вартістю. Якщо дошка має чітко обмежену площу, то маркерная фарба дозволяє створювати поверхню для малювання без кордонів. Компанія Smart Space пропонує купити маркерні фарби високої якості з кращими експлуатаційними властивостями за демократичними цінами, які можуть бути нижче вартості маркерної дошки.

Покрити стіну, двері або будь-яку поверхню маркерними фарбами можна самостійно. Але поверхня матиме більш акуратний вигляд і збережеться довше, якщо нанесення маркерної фарби для стін довірити професійним майстрам.
Залишилися питання? Зв'яжіться з нашим консультантом, щоб отримати технічний лист і допомогу у виборі матеріалів та інструментів.