Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Грифельна поверхня: крейдяна фарба

Артикул: 0001
Створіть крейдяну поверхню з стійким чорним матовим фінішем по якій можна писати крейдою. Фарбу можна наносити на будь-яку не пористу поверхню включаючи гіпсокартон, дерево, штукатурку і метал.Крейдяна фарба від Smarter Surfaces – фарба високої якості та комерційного призначення. Простий спосіб ..
1 305.00 грн.
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Грифельна поверхня: властивості і способи застосування

Грифельна фарба - спеціальне покриття, що дозволяє створити поверхню з властивостями традиційної шкільної дошки. Важлива відмінність: грифельна дошка тепер може мати будь-які розміри і форму. Після фарбування стіни або меблів крейдяною фарбою ви отримуєте поверхню з властивостями грифельної дошки, по якій можна нескінченно писати, малювати, креслити крейдою, витирати написане, і знову писати.
Для створення грифельної поверхні допускається використовувати дерев'яні, металеві, скляні, бетонні підстави або стіну з гіпсокартону.

Для чого потрібно купити грифельну фарбу?

Інтерактивна крейдяна дошка сьогодні часто зустрічається не тільки в навчальних закладах, а й у кафе, ресторанах, творчих студіях. Пропонуємо вам кілька варіантів, де застосувати крейдяну плівку або фарбу:

  • В офісах грифельна дошка допоможе формувати цілі і завдання, записувати план на день, розклад зустрічей або іншу інформацію. Для цього потрібно лише купити крейдяну фарбу і різнокольорові крейди, щоб виділити на грифельній стіні найбільш важливі оголошення.
  • У кафе, барах, ресторанах, караоке. Меню на грифельній стіні буде виглядати креативно і стильно, і до того ж його легко витерти, щоб написати нове
  • Для оформлення фотозон. На весіллях, ювілеях, корпоративних вечорах грифельна стіна допоможе створити незвичайну ексклюзивну фотозону.
  • У школах і дитячих садках. Для навчання і творчих завдань грифельна стіна незамінна!
  • Для виносних стійок. Крейдяна фарба допоможе створити власну авторську стійку.
  • У дитячій кімнаті, вітальні, на балконі або на кухні. Грифельна стіна повинна бути і вдома, особливо якщо в сім'ї ростуть діти. Вчитися писати, малювати, читати і рахувати дуже зручно на грифельній стіні. А ще можна відточувати свої творчі навички і вчитися малювати.
  • Для декоративного оформлення інтер'єру використовуйте грифельні шпалери.

Купити грифельні фарби для стін від ірландського виробника Smarter Surfaces може бути рекомендовано для громадських закладів, офісів, комерційних і домашніх інтер'єрів. Грифельні фарби безпечні для здоров'я, вони не випромінюють шкідливих випарів, не мають неприємного запаху.

Великою перевагою є невисока ціна графітової фарби і плівки, а також її унікальні якості і довговічність. В середньому, грифельна стіна прослужить від 5 до 10 років, не втрачаючи свої властивості.