Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Проекторні поверхні: проекційна фарба і покриття

Артикул: 0034
Створіть динамічну інтерактивну площу для роботи чи навчання з новою фарбою 2в1: маркерною та під проектор. Проектуйте презентації, зображення, відео та пишіть по поверхні.Ця інноваційна фарба допомагає розвинути продуктивну співпрацю, креативність та фокус. Наші клієнти перетворили цілі кімнати ..
11 655.00 грн.
Артикул: 0031
Це спеціальна фарба, яка створена щоб перетворити будь-яку гладку підлогу у інтерактивну площу. Чудово підходить для залів для подій, роздрібних магазинів, виставок і компаній, які відкриті до креативних способів взаємодії та комунікації своїх меседжів.Ця фарба має білий колір, сатиновий фініш і ..
8 955.00 грн.
Артикул: 0032
Ця фарба – чудове рішення для створення інтерактивних просторів для навчання, роботи чи гри. Спеціально розроблена для використання з сенсорними проекторами, для аудиторій, офісів, ігрових кімнат з звичайним рівнем освітленості.Це покриття стійке до зношення і легко очищається, тож можна сміливо..
9 405.00 грн.
Артикул: 0029
Ця фарба спеціально призначена для створення домашніх кінотеатрів з найяскравішим зображенням та контрастом. Це покриття поглинає велику кількість розсіяного світла щоб створити більш глибокі темні тони для більшого контрасту. Створена для найяскравіших вражень у темних приміщеннях.Формула цієї ф..
9 405.00 грн.
Артикул: 0033
Ця фарба створена спеціально для використання з короткофокусними проекторами у приміщеннях з різним рівнем освітленості. Покриття добре передає якість зображення на стандартних проекторах, 4К та Ultra HD.Чудове рішення для офісів, навчальних аудиторій. Зменшіть час на налаштування проектора і сфо..
7 155.00 грн.
Артикул: 0027
У приміщенні багато денного світла, але Ви хотіли б створити домашній кінотеатр чи зону для геймінгу?Рішення є – це новий продукт компанії Smarter Surfaces з Ірландії – фарба, яка створює поверхню від проектування зображення у світлих приміщеннях. Кінцева поверхня має світло сірий колір та ультра..
8 955.00 грн.
Артикул: 0028
Ця фарба створює найвищий рівень контрасту з усіх доступних в асортименті. Чудовий варіант для домашнього кінотеатру, адже поверхня впитує велику кількість світла і створює якісне контрастне зображення.Формула цієї фарби створена для передачі максимальної роздільної здатності зображення, для найв..
9 405.00 грн.
Артикул: 0026
Хочете мати у своїй кімнаті чи приміщенні зону під проектування зображення і при цьому зберегти оригінальний колір стін? Тепер ми маємо рішення – це новинка від Smarter Surfaces – фарба-екран під проектор, прозора.Фарба легко наноситься та перетворює стіну на екран для проектування зобр..
8 505.00 грн.
Артикул: 0030
Ця фарба створює поверхню під проектування зображення і призначена для зовнішніх робіт. Покриття білого кольору і забезпечує чітку передачу зображення чи для перегляду фільмів під відкритим небом, чи для проведення різних подій.Проектуйте футбольні матчі на зовнішню стіну на відкритих терасах па..
9 405.00 грн.
Артикул: 0008
Перетворіть будь-які гладкі поверхні – модульні рухомі перегородки, двері, скляні панелі або інші гладкі поверхні (окрім стін) у такі, по яких можна писати маркером та на які можна транслювати зображення з проектора.Оновіть та модернізуйте свої дошки, маркерні дошки або крейдяні з цією самоклеюч..
1 800.00 грн.
Артикул: 0022
Створіть високоякісну поверхню під проектування зображення з Фарбою-екраном під проектор Про. Створена поверхня забезпечує яскраву, якісну та чітку передачу зображення з проектора. Вона не тільки перевищує по якості зображення стандартний екран під проектор, вона ще й доступніша по ціні, не має обм..
10 305.00 грн.
Артикул: 0021
Створіть поверхню під проектор контрастного кольору для ще яскравішого контрастного зображення з фарбою під проектор контраст. Цей продукт був спеціально розроблений для повноти вражень у домашніх кінотеатрах чи ігрових кімнатах. Поверхня поглинає частину світла, що дозволяє отримати більшу різкість..
11 205.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 15 (всього 2 сторінок)

Проекторна фарба – швидкий та економний спосіб створення екрану під проектор

Екран під проектор став невід’ємною частиною офісних та навчальних просторів. Його широко використовують під час наукових конференцій, презентацій, виставок. Також сучасний проектор необхідний у вищих навчальних закладах і школах, дитячих садочках і ігрових студіях.
Високотехнологічне обладнання під проектор коштує дорого, і не кожен підприємець чи навчальний заклад мають можливість купити собі екран під проектор. Також варто пам’ятати, що для встановлення екрану потрібно підвести електрику та виконати його монтаж.
Чудовою альтернативою для створення рівної поверхні під екран є проекторна фарба. Після нанесення інтер’єрної фарби для екрана проектора створюється поверхня, яка має якості проекторного екрану.

Ось ключові переваги фарби під проектор:

  • Доступна ціна. Купити проекторну фарбу у інтернет-магазині Smart Space можна набагато дешевше ніж класичний екран.
  • Будь-які розміри і форми. При купівлі традиційного екрану площа передачі зображення обмежена розмірами екрану. Проекторна фарба в свою чергу дозволяє створювати екран під проектор різних розмірів від найменших до площ на всю стіну.
  • Проста експлуатація. Потрібно нанести всього лиш 1 шар фарби-екрану під проектор і поверхня готова до використання.
  • Швидкі терміни реалізації. Терміново потрібен екран під проектор? Підготовка та фарбування стіни займе декілька годин ( в залежності від площі поверхні), а через 2-3 дні, коли фарба повністю висохне, Ваш екран під проектор готовий!
  • Вписується у будь-який інтер’єр. Тоді, коли Ви не використовуєте проекторну стіну по призначенню, стіна має звичний вигляд.
  • Стійкість і довговічність. Фарба під проектор не сповзає зі стіни, не вздувається і не тріскає. Ваша поверхня залишається іеально рівною та гладкою протягом 5-10 років.
  • Широка сфера використання. Фарба для екрана проектора Smarter Surfaces може бути використана для створення домашнього кінотеатру, реклами, демонстрації відео, для презентацій і лекцій.

Використовуйте весь потенціал високотехнологічних проекторних поверхонь, щоб створювати функціональний простір відповідно до Ваших цілей та завдань.

Брендові проекторні фарби Smarter Surfaces від ексклюзивного дистриб’ютора в Україні

Якщо Вам потрібно купити екран до проектора, не спішіть тратити кошти, створіть його з допомогою фарби Smarter Surfaces! Переваги фарби для екрана проектора очевидні, а експлатаційні характеристики бездоганні. Зв’яжіться з консультантами інтернет-магазину Smart Space, щоб вибрати і купити проекторну фарбу, і насолоджуйтесь вашим новим екраном для проектора.