Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Проекторні поверхні: проекційна фарба і покриття

Артикул: 0020
Перетворіть будь-яку гладку поверхню на екран під проектор високої якості використавши Фарбу під проектор. Цей сучасний продукт є альтернативою стандартному екрану під проектор – значно краща ціна і при цьому така ж якість проектованого зображення. Можна створити площу для проектування зображення бу..
8 955.00 грн.
Артикул: 0006
Ці шпалери з подвійною функціональністю створюють поверхню на яку можна проектувати зображення з проектора та по якій можна писати маркером та стирати не залишаючи слідів. Завдяки низькій глянцевості шпалери не дають бліків від проектованого зображення, в той же час шпалери мають хороші маркерні вл..
2 475.00 грн.
Артикул: 0024
Для тих хто хоче отримати все в одному – шпалери з потрійною функціональністю: маркерні, магнітні і під проектор. Ці шпалери замінять традиційну магнітно-маркерну дошку та екран під проектор, а також додадуть стилю та інноваційності приміщенню.Проектуйте зображення, прикріпляйте магнітами та пиш..
4 050.00 грн.
Показано з 13 по 15 із 15 (всього 2 сторінок)

Проекторна фарба – швидкий та економний спосіб створення екрану під проектор

Екран під проектор став невід’ємною частиною офісних та навчальних просторів. Його широко використовують під час наукових конференцій, презентацій, виставок. Також сучасний проектор необхідний у вищих навчальних закладах і школах, дитячих садочках і ігрових студіях.
Високотехнологічне обладнання під проектор коштує дорого, і не кожен підприємець чи навчальний заклад мають можливість купити собі екран під проектор. Також варто пам’ятати, що для встановлення екрану потрібно підвести електрику та виконати його монтаж.
Чудовою альтернативою для створення рівної поверхні під екран є проекторна фарба. Після нанесення інтер’єрної фарби для екрана проектора створюється поверхня, яка має якості проекторного екрану.

Ось ключові переваги фарби під проектор:

  • Доступна ціна. Купити проекторну фарбу у інтернет-магазині Smart Space можна набагато дешевше ніж класичний екран.
  • Будь-які розміри і форми. При купівлі традиційного екрану площа передачі зображення обмежена розмірами екрану. Проекторна фарба в свою чергу дозволяє створювати екран під проектор різних розмірів від найменших до площ на всю стіну.
  • Проста експлуатація. Потрібно нанести всього лиш 1 шар фарби-екрану під проектор і поверхня готова до використання.
  • Швидкі терміни реалізації. Терміново потрібен екран під проектор? Підготовка та фарбування стіни займе декілька годин ( в залежності від площі поверхні), а через 2-3 дні, коли фарба повністю висохне, Ваш екран під проектор готовий!
  • Вписується у будь-який інтер’єр. Тоді, коли Ви не використовуєте проекторну стіну по призначенню, стіна має звичний вигляд.
  • Стійкість і довговічність. Фарба під проектор не сповзає зі стіни, не вздувається і не тріскає. Ваша поверхня залишається іеально рівною та гладкою протягом 5-10 років.
  • Широка сфера використання. Фарба для екрана проектора Smarter Surfaces може бути використана для створення домашнього кінотеатру, реклами, демонстрації відео, для презентацій і лекцій.

Використовуйте весь потенціал високотехнологічних проекторних поверхонь, щоб створювати функціональний простір відповідно до Ваших цілей та завдань.

Брендові проекторні фарби Smarter Surfaces від ексклюзивного дистриб’ютора в Україні

Якщо Вам потрібно купити екран до проектора, не спішіть тратити кошти, створіть його з допомогою фарби Smarter Surfaces! Переваги фарби для екрана проектора очевидні, а експлатаційні характеристики бездоганні. Зв’яжіться з консультантами інтернет-магазину Smart Space, щоб вибрати і купити проекторну фарбу, і насолоджуйтесь вашим новим екраном для проектора.