Menu
Your Cart
Официальный дистрибьютор ирландской компании-производителя Smarter Surfaces в Украине

Товар Smarter Surfaces. Магазин красок и покрытий

Артикул: 0025
Антимикробная краска от Smarter Surfaces - это первая сертифицированная антимикробная маркерная краска в мире, разработанная в лаборатории Дублина. Появилась она в результате пересечения двух технологий по изготовлению маркерной и антимикробной красок, которые активно використовуются уже более 10 ле..
10 845.00 грн.
Артикул: 0034
Створіть динамічну інтерактивну площу для роботи чи навчання з новою фарбою 2в1: маркерною та під проектор. Проектуйте презентації, зображення, відео та пишіть по поверхні.Ця інноваційна фарба допомагає розвинути продуктивну співпрацю, креативність та фокус. Наші клієнти перетворили цілі к..
11 655.00 грн.
Артикул: 0031
Це спеціальна фарба, яка створена щоб перетворити будь-яку гладку підлогу у інтерактивну площу.Чудово підходить для залів для подій, роздрібних магазинів, виставок і компаній, які відкриті до креативних способів взаємодії та комунікації своїх меседжів.Ця фарба має білий колір, сатиновий фі..
8 955.00 грн.
Артикул: 0032
Ця фарба – чудове рішення для створення інтерактивних просторів для навчання, роботи чи гри. Спеціально розроблена для використання з сенсорними проекторами, для аудиторій, офісів, ігрових кімнат з звичайним рівнем освітленості.Це покриття стійке до зношення і легко очищається, т..
9 405.00 грн.
Артикул: 0033
Ця фарба створена спеціально для використання з короткофокусними проекторами у приміщеннях з різним рівнем освітленості. Покриття добре передає якість зображення на стандартних проекторах, 4К та Ultra HD.Чудове рішення для офісів, навчальних аудиторій. Зменшіть час на налаштуванн..
7 155.00 грн.
Артикул: 0027
У приміщенні багато денного світла, але Ви хотіли б створити домашній кінотеатр чи зону для геймінгу?Рішення є – це новий продукт компанії Smarter Surfaces з Ірландії – фарба, яка створює поверхню від проектування зображення у світлих приміщеннях. Кінцева поверхня має с..
8 955.00 грн.
Артикул: 0028
Ця фарба створює найвищий рівень контрасту з усіх доступних в асортименті. Чудовий варіант для домашнього кінотеатру, адже поверхня впитує велику кількість світла і створює якісне контрастне зображення.Формула цієї фарби створена для передачі максимальної роздільної здатності зображення, д..
9 405.00 грн.
Артикул: 0029
Ця фарба спеціально призначена для створення домашніх кінотеатрів з найяскравішим зображенням та контрастом. Це покриття поглинає велику кількість розсіяного світла щоб створити більш глибокі темні тони для більшого контрасту.Створена для найяскравіших вражень у темних приміщеннях.Формула ..
9 405.00 грн.
Артикул: 0030
Ця фарба створює поверхню під проектування зображення і призначена для зовнішніх робіт. Покриття білого кольору і забезпечує чітку передачу зображення чи для перегляду фільмів під відкритим небом, чи для проведення різних подій.Проектуйте футбольні матчі на зовнішню стіну на відк..
9 405.00 грн.
Артикул: 0026
Хочете мати у своїй кімнаті чи приміщенні зону під проектування зображення і при цьому зберегти оригінальний колір стін? Тепер ми маємо рішення – це новинка від Smarter Surfaces – фарба-екран під проектор, прозора.Фарба легко наноситься та перетворює стін..
8 505.00 грн.
Артикул: 0011
Белая маркерная краска в одно нанесение превращает любую гладкую поверхность в маркерную, по которой можно писать и стирать маркерами, не оставляя следов.Это современная, инновационная альтернатива маркерным доскам.Очевидным преимуществом является неограниченная площадь и конфигурация маркер..
4 455.00 грн.
Артикул: 0012
Маркерная краска в одно нанесение превращает любую гладкую поверхность в маркерную, по которой можно писать и стирать маркерами, не оставляя следов. Это современная, инновационная альтернатива маркерным доскам.Прозрачная краска позволяет сохранить оригинальный цвет поверхности или дизайн, и при ..
4 455.00 грн.
Показано с 1 по 12 из 37 (всего 4 страниц)