Меню
Your Cart

Товар Smarter Surfaces. Магазин фарб і покриттів

Артикул: 0001
Створіть крейдяну поверхню з стійким чорним матовим фінішем по якій можна писати крейдою. Фарбу можна наносити на будь-яку не пористу поверхню включаючи гіпсокартон, дерево, штукатурку і метал.Крейдяна фарба від Smarter Surfaces – фарба високої якості та комерційного призначення. Простий спосіб ..
875.00 грн.
Артикул: 0002
Smart Vinyl over Vinyl Wallpaper Adhesive - це високоефективна готова змішана паста для шпалер, яка була сформульована для використання з усіма функціональними шпалерами Smarter Surfaces.Клей для шпалер можна використовувати з будь-якими шпалерами, які потребують високоякісного клею. Просто нане..
350.00 грн.
Артикул: 0003
Магнітні шпалери це високоякісні шпалери, які перетворюють будь-яку стіну у гладку магнітну поверхню білого кольору, матову.Вони поєднують у собі усі переваги магнітної поверхні та переваги шпалер – легка та швидка інсталяція, гладка кінцева поверхня і їх можна використовувати вже наступного дня..
1 400.00 грн.
Артикул: 0004
Створіть магнітну поверхню будь-якої площі та конфігурації з магнітною фарбою. Використовуйте для планування, графіків, брейнстормінгу, проектного менеджменту, обміну думками та ідеями, командної роботи і багато іншого.Фарба містить 55% магнетиту і є хорошим, заощадливим рішенням для магнітної п..
6 965.00 грн.
Артикул: 0005
Магнітна штукатурка це продукт високої якості промислового призначення, який перетворює будь-яку поверхню у гладку магнітну поверхню.Містить 75% магнітного контенту – це продукт з найсильнішими магнітними властивостями. Перевагою даного продукту є те, що основа не повинна бути гладкою, як у випа..
4 515.00 грн.
Артикул: 0006
Ці шпалери з подвійною функціональністю створюють поверхню на яку можна проектувати зображення з проектора та по якій можна писати маркером та стирати не залишаючи слідів. Завдяки низькій глянцевості шпалери не дають бліків від проектованого зображення, в той же час шпалери мають хороші маркерні вл..
1 750.00 грн.
Артикул: 0007
Перетворіть будь яку гладку стіну у маркерну, по якій можна писати і стирати маркерами не залишаючи слідів поклеївши маркерні шпалери. Інсталюються як будь-які шпалери, використовуються як сучасна альтернатива маркерним дошкам.Гарантовано не залишає слідів при використанні з якісними Whiteboard ..
1 400.00 грн.
Артикул: 0009
Перетворіть будь-які офісні меблі у такі, по яких можна писати і стирати маркерами з допомогою самоклеючої маркерної плівки. Перевинайдіть свій робочий простір використовуючі гладкі поверхні меблів по-новому: парти, роздільні панелі, шафки, скляні перегородки – тепер по них можна буде писати маркера..
1 050.00 грн.
Артикул: 0010
Ця прозора самоклеюча плівка дозволить зберегти оригінальний колір та дизайн поверхні і при цьому додати їй маркерної функціональності.Перевинайдіть свій робочий простір використовуючі гладкі поверхні меблів по-новому: парти, роздільні панелі, шафки, скляні перегородки – тепер по них можна буде ..
1 050.00 грн.
Артикул: 0011
Біла маркерна фарба в одне нанесення перетворює будь-яку гладку поверхню в маркерну, по якій можна писати та стирати маркерами, не залишаючи слідів.Це сучасна, інноваційна альтернатива маркерним дошкам.Очевидною перевагою є необмежена площа та конфігурація маркерної поверхні, тепер можна зад..
3 465.00 грн.
Артикул: 0012
Маркерна фарба в одне нанесення перетворює будь-яку гладку поверхню в маркерну, по якій можна писати та стирати маркерами, не залишаючи слідів. Це сучасна, інноваційна альтернатива маркерним дошкам.Прозора фарба дозволяє зберегти оригінальний колір поверхні чи дизайн, і при цьому додати їй марке..
3 465.00 грн.
Артикул: 0013
У цей набір входять усі необхідні аксесуари для роботи з магнітно-маркерною поверхнею:• Набір з 4 маркерів (голубий, червоний, чорний та зелений) • 1 Губка • 1 Спрей для звичайної очистки маркерної поверхні для щоденної очистки маркерних поверхонь • Набір неодимових магніт..
1 050.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 24 (всього 2 сторінок)