Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Товар Smarter Surfaces. Магазин фарб і покриттів

Артикул: 0025
Антимікробна фарба від Smarter Surfaces – це перша сертифікована Антимікробна маркерна фарба у світі, розроблена у лабораторії Дубліна. З’явилась вона в результаті перетину двох технологій з виготовлення маркерної та антимікробної фарб, які активно використовуются уже понад 10 років.Антимікробна мар..
10 845.00 грн.
Артикул: 0034
Створіть динамічну інтерактивну площу для роботи чи навчання з новою фарбою 2в1: маркерною та під проектор. Проектуйте презентації, зображення, відео та пишіть по поверхні.Ця інноваційна фарба допомагає розвинути продуктивну співпрацю, креативність та фокус. Наші клієнти перетворили цілі кімнати ..
11 655.00 грн.
Артикул: 0031
Це спеціальна фарба, яка створена щоб перетворити будь-яку гладку підлогу у інтерактивну площу. Чудово підходить для залів для подій, роздрібних магазинів, виставок і компаній, які відкриті до креативних способів взаємодії та комунікації своїх меседжів.Ця фарба має білий колір, сатиновий фініш і ..
8 955.00 грн.
Артикул: 0032
Ця фарба – чудове рішення для створення інтерактивних просторів для навчання, роботи чи гри. Спеціально розроблена для використання з сенсорними проекторами, для аудиторій, офісів, ігрових кімнат з звичайним рівнем освітленості.Це покриття стійке до зношення і легко очищається, тож можна сміливо..
9 405.00 грн.
Артикул: 0029
Ця фарба спеціально призначена для створення домашніх кінотеатрів з найяскравішим зображенням та контрастом. Це покриття поглинає велику кількість розсіяного світла щоб створити більш глибокі темні тони для більшого контрасту. Створена для найяскравіших вражень у темних приміщеннях.Формула цієї ф..
9 405.00 грн.
Артикул: 0033
Ця фарба створена спеціально для використання з короткофокусними проекторами у приміщеннях з різним рівнем освітленості. Покриття добре передає якість зображення на стандартних проекторах, 4К та Ultra HD.Чудове рішення для офісів, навчальних аудиторій. Зменшіть час на налаштування проектора і сфо..
7 155.00 грн.
Артикул: 0027
У приміщенні багато денного світла, але Ви хотіли б створити домашній кінотеатр чи зону для геймінгу?Рішення є – це новий продукт компанії Smarter Surfaces з Ірландії – фарба, яка створює поверхню від проектування зображення у світлих приміщеннях. Кінцева поверхня має світло сірий колір та ультра..
8 955.00 грн.
Артикул: 0028
Ця фарба створює найвищий рівень контрасту з усіх доступних в асортименті. Чудовий варіант для домашнього кінотеатру, адже поверхня впитує велику кількість світла і створює якісне контрастне зображення.Формула цієї фарби створена для передачі максимальної роздільної здатності зображення, для найв..
9 405.00 грн.
Артикул: 0026
Хочете мати у своїй кімнаті чи приміщенні зону під проектування зображення і при цьому зберегти оригінальний колір стін? Тепер ми маємо рішення – це новинка від Smarter Surfaces – фарба-екран під проектор, прозора.Фарба легко наноситься та перетворює стіну на екран для проектування зобр..
8 505.00 грн.
Артикул: 0030
Ця фарба створює поверхню під проектування зображення і призначена для зовнішніх робіт. Покриття білого кольору і забезпечує чітку передачу зображення чи для перегляду фільмів під відкритим небом, чи для проведення різних подій.Проектуйте футбольні матчі на зовнішню стіну на відкритих терасах па..
9 405.00 грн.
Артикул: 0011
Біла маркерна фарба в одне нанесення перетворює будь-яку гладку поверхню в маркерну, по якій можна писати та стирати маркерами, не залишаючи слідів.Це сучасна, інноваційна альтернатива маркерним дошкам.Очевидною перевагою є необмежена площа та конфігурація маркерної поверхні, тепер можна зад..
4 455.00 грн.
Артикул: 0012
Маркерна фарба в одне нанесення перетворює будь-яку гладку поверхню в маркерну, по якій можна писати та стирати маркерами, не залишаючи слідів. Це сучасна, інноваційна альтернатива маркерним дошкам.Прозора фарба дозволяє зберегти оригінальний колір поверхні чи дизайн, і при цьому додати їй марке..
4 455.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 37 (всього 4 сторінок)