Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Товар Smarter Surfaces. Магазин фарб і покриттів

Артикул: 0025
Антимікробна фарба від Smarter Surfaces – це перша сертифікована Антимікробна маркерна фарба у світі, розроблена у лабораторії Дубліна. З’явилась вона в результаті перетину двох технологій з виготовлення маркерної та антимікробної фарб, які активно використовуются уже понад 10 років.Антимікробна мар..
9 198.00 грн.
Артикул: 0011
Біла маркерна фарба в одне нанесення перетворює будь-яку гладку поверхню в маркерну, по якій можна писати та стирати маркерами, не залишаючи слідів.Це сучасна, інноваційна альтернатива маркерним дошкам.Очевидною перевагою є необмежена площа та конфігурація маркерної поверхні, тепер можна зад..
4 158.00 грн.
Артикул: 0012
Маркерна фарба в одне нанесення перетворює будь-яку гладку поверхню в маркерну, по якій можна писати та стирати маркерами, не залишаючи слідів. Це сучасна, інноваційна альтернатива маркерним дошкам.Прозора фарба дозволяє зберегти оригінальний колір поверхні чи дизайн, і при цьому додати їй марке..
4 158.00 грн.
Артикул: 0019
Супер магнітна фарба створює поверхню з сильними магнітними властивостями. Створіть магнітні стіни для роботи, навчання чи інтерактиву. Використовуйте цю площу для графіків та планування на роботі, для дошок з нотатками, інтерактивного навчання, розміщення інформації та задля розваги вдома – варіант..
4 578.00 грн.
Артикул: 0004
Створіть магнітну поверхню будь-якої площі та конфігурації з магнітною фарбою. Використовуйте для планування, графіків, брейнстормінгу, проектного менеджменту, обміну думками та ідеями, командної роботи і багато іншого.Фарба містить 55% магнетиту і є хорошим, заощадливим рішенням для магнітної п..
2 898.00 грн.
Артикул: 0005
Магнітна штукатурка це продукт високої якості промислового призначення, який перетворює будь-яку поверхню у гладку магнітну поверхню.Містить 75% магнітного контенту – це продукт з найсильнішими магнітними властивостями. Перевагою даного продукту є те, що основа не повинна бути гладкою, як у випа..
5 418.00 грн.
Артикул: 0009
Перетворіть будь-які офісні меблі у такі, по яких можна писати і стирати маркерами з допомогою самоклеючої маркерної плівки. Перевинайдіть свій робочий простір використовуючі гладкі поверхні меблів по-новому: парти, роздільні панелі, шафки, скляні перегородки – тепер по них можна буде писати маркера..
1 260.00 грн.
Артикул: 0010
Ця прозора самоклеюча плівка дозволить зберегти оригінальний колір та дизайн поверхні і при цьому додати їй маркерної функціональності.Перевинайдіть свій робочий простір використовуючі гладкі поверхні меблів по-новому: парти, роздільні панелі, шафки, скляні перегородки – тепер по них можна буде ..
1 260.00 грн.
Артикул: 0008
Перетворіть будь-які гладкі поверхні – модульні рухомі перегородки, двері, скляні панелі або інші гладкі поверхні (окрім стін) у такі, по яких можна писати маркером та на які можна транслювати зображення з проектора.Оновіть та модернізуйте свої дошки, маркерні дошки або крейдяні з цією самоклеюч..
1 470.00 грн.
Артикул: 0022
Створіть високоякісну поверхню під проектування зображення з Фарбою-екраном під проектор Про. Створена поверхня забезпечує яскраву, якісну та чітку передачу зображення з проектора. Вона не тільки перевищує по якості зображення стандартний екран під проектор, вона ще й доступніша по ціні, не має обм..
4 998.00 грн.
Артикул: 0021
Створіть поверхню під проектор контрастного кольору для ще яскравішого контрастного зображення з фарбою під проектор контраст. Цей продукт був спеціально розроблений для повноти вражень у домашніх кінотеатрах чи ігрових кімнатах. Поверхня поглинає частину світла, що дозволяє отримати більшу різкість..
6 258.00 грн.
Артикул: 0020
Перетворіть будь-яку гладку поверхню на екран під проектор високої якості використавши Фарбу під проектор. Цей сучасний продукт є альтернативою стандартному екрану під проектор – значно краща ціна і при цьому така ж якість проектованого зображення. Можна створити площу для проектування зображення бу..
3 738.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 28 (всього 3 сторінок)