Меню
Your Cart
Офіційний дистриб'ютор ірландської компанії-виробника Smarter Surfaces в Україні

Товар Smarter Surfaces. Магазин фарб і покриттів

Маркерна фарба прозора, 6 м кв + Праймер прозорий + Набір аксесуарів для маркерної поверхні
-8 %
Артикул: 2002
Все що потрібно для створення маркерної поверхні будь-якого кольору та подальшого її використання: набір маркерної фарби прозорої на 6 м кв, праймер прозорий, який ізолює основу та покращує адгезію маркерної фарби набір якісних аксесуарів, який гарантує високий перформанс та довгу службу маркерної..
8 295.00 грн. 7 595.00 грн.
Маркерна фарба біла, 6 м кв + Праймер білий + Набір аксесуарів
-9 %
Артикул: 2001
Все що потрібно для створення маркерної поверхні та подальшого її використання: набір маркерної фарби на 6 м кв, праймер, який дозволяє вирівняти тон поверхні набір якісних аксесуарів, який гарантує високий перформанс та довгу службу маркерної поверхні!Економія складає 700 грн! А це цілий наб..
8 155.00 грн. 7 455.00 грн.
Супер магнітна фарба + грифельна фарба
-9 %
Артикул: 2005
Отримайте 50% знижки на грифельну фарбу, купуючи її у наборі з супер магнітною фарбою. Така комбінація дозволить Вам створити чорну поверхню, яка буде і магнітною і крейдяною водночас. Будете кріпити магніти, писати чи малювати крейдою. Дуже стильне рішення для ресторанів, загальних зон інтеракт..
4 690.00 грн. 4 250.00 грн.
Супер магнітна фарба + Маркерна фарба, біла + Праймер білий + Набір аксесуарів
-9 %
Артикул: 2003
Для тих, хто хоче подвійної функціональності поверхні: писати маркерами та кріпити магніти, без рамок та необмеженої площі! Все, що потрібно в одному наборі: Супер магнітна фарба,Праймер білий під маркерну поверхню - обов'язковий при використанні магнітної основи, адже важливо вирівняти тон поверх..
12 320.00 грн. 11 250.00 грн.
Супер магнітна фарба + Маркерна фарба, прозора + Праймер прозорий + Набір аксесуарів
-10 %
Артикул: 2004
Для тих, хто хоче подвійної функціональності поверхні: писати маркерами та кріпити магніти, без рамок та необмеженої площі!Все, що потрібно в одному наборі: Супер магнітна фарба, Праймер прозорий під маркерну фарбу - покращує адгезію маркерної фарби до поверхні Набір маркерн..
12 460.00 грн. 11 235.00 грн.
Артикул: 0011
Антимікробна фарба від Smarter Surfaces – це перша сертифікована Антимікробна маркерна фарба у світі, розроблена у лабораторії Дубліна. З’явилась вона в результаті перетину двох технологій з виготовлення маркерної та антимікробної фарб, які активно використовуются уже понад 10 років.Антимікробна мар..
7 665.00 грн.
Артикул: 0011
Біла маркерна фарба в одне нанесення перетворює будь-яку гладку поверхню в маркерну, по якій можна писати та стирати маркерами, не залишаючи слідів.Це сучасна, інноваційна альтернатива маркерним дошкам.Очевидною перевагою є необмежена площа та конфігурація маркерної поверхні, тепер можна зад..
3 465.00 грн.
Артикул: 0012
Маркерна фарба в одне нанесення перетворює будь-яку гладку поверхню в маркерну, по якій можна писати та стирати маркерами, не залишаючи слідів. Це сучасна, інноваційна альтернатива маркерним дошкам.Прозора фарба дозволяє зберегти оригінальний колір поверхні чи дизайн, і при цьому додати їй марке..
3 465.00 грн.
Артикул: 0019
Супер магнітна фарба створює поверхню з сильними магнітними властивостями. Створіть магнітні стіни для роботи, навчання чи інтерактиву. Використовуйте цю площу для графіків та планування на роботі, для дошок з нотатками, інтерактивного навчання, розміщення інформації та задля розваги вдома – варіант..
3 815.00 грн.
Артикул: 0004
Створіть магнітну поверхню будь-якої площі та конфігурації з магнітною фарбою. Використовуйте для планування, графіків, брейнстормінгу, проектного менеджменту, обміну думками та ідеями, командної роботи і багато іншого.Фарба містить 55% магнетиту і є хорошим, заощадливим рішенням для магнітної п..
2 415.00 грн.
Артикул: 0005
Магнітна штукатурка це продукт високої якості промислового призначення, який перетворює будь-яку поверхню у гладку магнітну поверхню.Містить 75% магнітного контенту – це продукт з найсильнішими магнітними властивостями. Перевагою даного продукту є те, що основа не повинна бути гладкою, як у випа..
4 515.00 грн.
Артикул: 0009
Перетворіть будь-які офісні меблі у такі, по яких можна писати і стирати маркерами з допомогою самоклеючої маркерної плівки. Перевинайдіть свій робочий простір використовуючі гладкі поверхні меблів по-новому: парти, роздільні панелі, шафки, скляні перегородки – тепер по них можна буде писати маркера..
1 050.00 грн.
Показано з 1 по 12 із 33 (всього 3 сторінок)